فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift خرید اینترنتی تسمه حمل اجسام سنگین…

تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

خرید اینترنتی تسمه حمل اجسام سنگین Forearm Forklift

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

خرید پستی تسمه بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

قیمت : 25000 تومان

قیمت : 15000 تومان

خرید پستی 1

 

قیمت تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift,فروش اینترنتی تسمه حمل اجسام سنگین Forearm Forklift,خرید پستی تسمه بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift,تخفیف تسمه جابجایی اجسام سنگین,فروش ویژه تسمه های لیفتینگ حمل اجسام سنگین,حراج طناب لیفیت و جبجایی اجسام سنگین

 

تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین

خرید عمده تسمه بلند کردن اجسام سنگین : با تسمه حمل اجسام سنگین هر باری را به راحتی میتوانید بدون درنظر گرفتن جنسیت جابجا کرده و در اسباب کشی ها و تغییر دکوراسیون ها از خستگی و کمر درد ها در امان باشید . تسمه حمل بارهای سنگین بهترین همیار برای باربر های عزیزبوده که با شغلی سنگین و در معرض کمردرد های مزمن از سختی کار خود کمی بکاهند . تسمه حمل بار در پکیج 2 عددی با جنس عالی و قیمتی استثنایی برای شما ارسال خواهد شد . شما عزیزان می توانید جدیدترین تسمه بلند کردن اجسام سنگین را به صورت کاملا تضمینی از فروشگاه اینترنتی ساعت 25 خریداری کرده و هزینه آن را پس از دریافت کالا پرداخت کنید.

حمل اجسام سنگین یکی از دغدغه های ما هنگام اسباب کشی و جا به جایی وسایل است که در بعضی مواقع به دلیل بلند کردن نامناسب آنها دچار مشکلات جسمانی نیز میشویم. تسمه مخصوص حمل اجسام Forearm Forklift بهترین ابزار برای بلند کردن اجسام سنگین از زمین هستند.

 

 

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

خرید ارزان تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین

قیمت : 15000 تومان

تسمه حمل و جابه جایی وسایل بزرگ

اگر قصد اسباب کشی دارید حتما این تسمه به کار شما می آید تسمه بلند کردن اجسام Forearm Forklift یک وسیله جالب برای بلند و جابه جا کردن اجسام بزرگ می باشد.یک وسیله جالب برای بلند و جابه جا کردن اجسام بزرگ و سنگین شما با این تسمه می توانید اجسامی مانند یخچال را به راحتی از زمین بلند کرده و جابه جا کنید.تسمه بلند کردن اجسام سنگین به شما کمک می کند به راحتی وسایل سنگین مانند یخچال ، کمد ، مبل و . . . را دو نفری و بدون نیاز به زور زیاد از زمین بلند کنید و آن را جا به جا نمایید. این محصول از دو تسمه قوی با پهنای 5 سانتی متر تشکیل شده که به صورت ضربدری از زیر جسم سنگین عبور می دهید و همزمان دو نفری آن را به راحتی بلند می کنید.جنس این تسمه از الیاف برزنتی بوده که در برابر فشار بسیار مقام است. با تسمه بلند حمل اجسام سنگین حتی خانم ها نیز می توانند وسایل سنگین منزل خود را جا به جا نمایند. ما شما را با تسمه‌ای محکم آشنا می‌کنیم که تمام مشکلات شما را پشت سر خواهد گذاشت: یک وسیله‌ی جالب برای بلند و جابه جا کردن اجسام بزرگ و سنگین. شما با این تسمه می‌توانید اجسامی مانند یخچال را به راحتی از زمین بلند کرده و جابه جا کنید.

 

 

 

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

خرید آنلاین تسمه جابجایی اجسام سنگین Foream Forklift

 

فروش ویژه تسمه مخصوص بلند کردن اثاثیه و مبلمان

بسیاری از خانواده‌ها خصوصاً در شهرهای بزرگ در آپارتمان زندگی می‌کنند و عموماً نیز مستأجر هستند. به همین دلیل احتمالاً سالی یا دو سالی یک‌بار می‌بایست اثاث کشی کنند و از جایی به جای دیگر نقل مکان کنند. یکی از مشکلات اسباب کشی، حمل وسایل سنگین و بزرگ است. مثلاً برای جابه‌جایی یخچال چه راه‌کاری سراغ دارید؟!

برخی زیر وسایل بزرگ، پتو و زیرانداز می‌گذارند و با گرفتن چهارگوشه‌ی پتو، آن وسیله را بلند می‌کنند. این کار سختی‌های خودش را دارد؛ از جمله این‌که پتو جای دست محکمی به شما نمی‌دهد. از طرفی ممکن است از وسط پاره شود!

تسمه‌ی بلند کردن اجسام Forearm Forklift یک وسیله جالب برای جابه‌جایی اثاثیه است و با استفاده از آن می‌توان دست‌ها را در حلقه‌ی آن وارد کرد و ضمن این‌که با استفاده از ساعد و بازو، وسیله را بلند کرد، با استفاده از انگشتان نیز می‌توان آن را کاملاً در دست گرفت تا به چپ یا راست متمایل نشود.به وسیله این تسمه می توانید اجسامی مانند یخچال را به راحتی از زمین بلند کرده و جا به جا کنید.اگر قصد اسباب کشی دارید حتما این تسمه به شما کمک می کند.

این تسمه ها به شکل ضربدری از زیر اجسام سنگین عبور می کنند و وزن جسم را به صورت مساوی بین دست ها تقسیم می کند. یعنی وزن جسمی که می خواهید جا به جا کنید بین هر دو نفری که آن را بلند می کنند تقسیم می شود به همین دلیل فشار زیادی به بدن وارد نمی شود.

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

فروش تسمه های لیفتینگ حمل اجسام سنگین

قیمت : 15000 تومان

 

طرز استفاده از تسمه لیفتینگ جابجایی و بلند کردن اجسام و وسایل :

برای بلند کردن اجسام سنگین با این تسمه باید حداقل دو نفر حضور داشته باشند. ابتدا تسمه ها را به صورت ضربدری از زیر جسم سنگین مورد نظر عبور دهید به صورتی که یک سر تسمه در دست راست شما و سر دیگر نیز در دست راست نفر دوم قرار بگیرد ، تسمه دوم را نیز به همین صورت در دست چپ قرار دهید . دستانتان را از درون حلقه هایی که با علامت مشکی مشخص شده اند قرار دهید و با کف دست جسم سنگین را بگیرید و همزمان با فشار به جلو بلند کنید.

استفاده از تسمه ها در جا به جایی اجسام محدود به یک روش نمی شود و شما می توانید به شیوه های گوناگون نظیر موازی ، ضربدری و . . . نسبت به شرایط و وزن اجسام استفاده نمایید.

لازم به ذکر است سر تسمه ها 3 ردیف حلقه به فاصله 15 سانتی متری قرار داده شده است که برای تنظیم ارتفاع دست شماست. برای بلند کردن اجسامی که ارتفاع زیادی دارند از حلقه اول و برای اجسامی که ارتفاع کوتاه تری دارند از حلقه های دوم و سوم استفاده شود.

 

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

فروش ویژه تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین جنس خوب

قیمت : 15000 تومان

 

ویژگی ها و مشخصات کلی تسمه حمل Forearm Forklift :

بلند کردن اجسام سنگین
محصول جالب و کاربردی
ساخته شده از الیاف نانو و درخت بامبو
حمل آسان و جا به جایی اجسام سنگین
مناسب جهت بلند کردن آسان مبل ، کمد ، یخچال و . . .
قابل استفاده در منزل و محل کار
تحول وزن هر تسمه : 400 کیلوگرم
تعداد تسمه در هر بسته : 2 عدد
طول تسمه : 275 سانتی متر
پهنای تسمه : 5 سانتی متر
تهیه شده از الیافت برزنتی
مقاوم در برابر ضربه و فشار
استفاده آسان حتی برای بانوان
دارای بسته بندی اورجینال
پکیج شامل 2 عدد بند لیفت بسیار مقاوم می باشد

خرید تسمه حمل و بلند کردن اجسام سنگین Forearm Forklift

قیمت تسمه جابه جایی و بلند کردن وسایل سنگین

قیمت : 25000 تومان

قیمت : 15000 تومان

خرید پستی 1

 

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *