فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

خرد کن دستی سه رنده نوین خرید خرد کن دستی سه رنده نوین خرید اینترنتی خردکن دستی نوین فرم مدل سه رنده خرید…

خرد کن دستی سه رنده نوین

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

خرید اینترنتی خردکن دستی نوین فرم مدل سه رنده

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

خرید پستی خرد کن دستی 3 رنده نوین اصل

قیمت : 55000 تومان

قیمت : 40000 تومان

خرید پستی 1

 

خرید ارزان خرد کن دستی سه رنده نوین,فروش خردکن نوین مدل سه رنده ,قیمت خورد کن سه رنده آی تک,حراج خردکن دستی سه رنده ,تخفیف ویژه خردکن دستی نوین فرم 3 رنده,حراج خرد کن سه رنده , فروش ویژه خردکن , فروش عمده خرد کن , خرید پستی خردکن چندکاره , رید آنلاین خوردکن رنده دار , خردکن رنده دار , رنده سه کاره

 

خردکن دستی نوین

یک از وسایل محبوب و پرکاربرد در آشپزخانه خانه شما اسلایسر خرد کن و رنده می باشد ، همچنین یک خرد کن ایده آل خرد کنی است که قابلیت خرد کردن تمامی مواد غذایی را داشته باشد تا شما بتوانید در مدت زمان کمی انواع سالاد و مواد غذایی را آماده کنید.در نتیجه اگر شما به دنبال یکح خرد کن مناسب هستید تا بتواند تمامی این کارها را برای شما انجام دهد ما به شما خردکن دستی سه رنده نوین را پیشنهاد می کنیم.

رنده دستی یا خرد کن دستی سه رنده سه تیغه دارد که دقیقا برای رنده کردن سیب زمینی و درست کردن چیپس و ریز و درشت رنده کردن به کار می رود.این تیغه ها به جای اینکه بر روی یک سطح تخته ای و صاف قرار گیرند بر روی سه استوانه ای قرار گرفته اند که با قرار دادن استوانه درون خرد کن و چرخاندن آن محتویات درون استوانه به هر شکلی که شما بخواهید در می آید.

اگر دوست دارید که سبزیجات یا میوه رنده کنید می توانید به جای استفاده از رنده های معمولی از این نمونه استفاده نمایید تا کار شما آسان گردد.شاید شما هم شنیده باشید که علاقه به پختن غذا، آن را خوشمزه‌تر می‌کند. با این حساب می‌توان گفت که اگر از آشپزی‌تان لذت ببرید، غذایی خوشمزه‌تر هم می‌پزید. پس بهتر است ابزارهایی که برای آشپزی استفاده می‌کنید کارتان را راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر کند؛ ابزارهایی مثل این رنده.

 

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

خرید ارزان خرد کن دستی سه رنده نوین

قیمت : 40000 تومان

 

خرد کن دستی نوین

خرد کن دستی نوین با طراحی بسیار زیبا و کاربردی با قابلیت خرد کردن انواع میوه و سبزیجات اعم از هویج، پیاز، سیب زمینی و حتی خرد کردن انواع خشکبار از قبیل بادام، گردو، پسته و… است. بدنه استیل ضد زنگ و بسیار مقاوم این خردکن باعث تمایز این محصول نسبت به نمونه های مشابه شده است. این خرد کن دستی به آسانی توسط ابزار مخصوصی که دارد به سطح میز آشپزخانه یا اوپن شما می چسبد و نیازی به نگه داشتن با دست ندارد.

یک ابزاره سه کاره فوق العاده مفید. رنده کردن سیب زمینی، هویج، پنیر پیتزا، خرد کردن انواع خشکبار و برش حلقه های چیبسی سیب زمینی، هویج و قارچ و … هنر خردکن 3 رنده در آشپرخانه شماست. ظاهر و عملکرد این دستگاه همانند یک چرخ گوشت دستی می باشد ، کافیست مواد مورد نظر را از بالا درون محفظه مورد نظر بریزید ، و همانند چرخ گوشت مواد آسیاب شده را از جلوی دستگاه تحویل بگیرید.

 

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

حراج خرد کن دستی سه رنده نوین

قیمت : 40000 تومان

 

خرد کن سه کاره دارای سه رنده

خرد کن سه کاره دارای سه رنده در سایزهای مختلف‏ است که، رنده درشت جهت رنده کردن سیب زمینی، هویج، پنیر پیتزا و ‏.‏‏.‏‏.‏، رنده چیبسی جهت برش حلقه های چیپسی سیب زمینی هویج، قارچ و ‏.‏‏.‏‏.‏ و رنده ریز جهت خرد کردن خشکبار از قبیل بادام، گردو، پسته و… کاربرد دارد.

استفاده از این رنده دستی بسیار آسان بوده و برای این کار کافی است ماده غذایی مورد نظر را از بالا وارد کرده و با ابزار مخصوص با یک دست به پایین فشار داده و با دست دیگر اهرم آن را بچرخانید. به همین آسانی و راحتی که هیچ امکان آسیبی به ناخن ها وجود ندارد شما می توانید همه چیز را رنده کنید.

کف این خرد کن به صورتی طراحی شده است که به کمک شکل و جنس خاص آن, به سطحی که میخواهید روی آن کار کنید(اوپن و ..) می چسبد و کار خرد کردن و رنده کردن را برای شما آسان می کند.

برای جدا کردن دسته یا اهرم, کافی است اهرم را به سمت چپ(خلاف عقربه های ساعت) بچرخانید و همزمان تیغه را نگه دارید تا اهرم باز شود و بتوانید تیغه را جدا کنید.

 

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

تخفیف ویژه خرد کن دستی سه رنده نوین

 قیمت : 40000 تومان

 

روش استفاده از خرد کن سه کاره نوین

جهت تعویض رنده ها، تیغه مورد نظر را درون بدنه اصلی قرار داده و دسته را جهت عقربه های ساعت می چرخانیم و برای جدا کردن رنده از بدنه، دسته را در جهت عکس عقربه های ساعت می چرخانیم.

خرد کن سه رنده نوین به آسانی توسط ابزار مخصوصی که دارد به سطح میز آشپزخانه یا اوپن شما می چسبد و نیازی به نگه داشتن با دست ندارد.

این محصول دارای سه مدل رنده با اشکال مختلف بوده که می تواند به مدل های مختلف برای شما کار رنده کردن را انجام دهد.

در قسمت ورقه کردن شما حتی با میزان فشار دست خودتون بر روی ماده غذایی مورد نظر شما می توانید میزان ضخامت ماده غذایی ورقه شده را تعیین کنید.کافی است ماده غذایی مورد نظر را از بالا وارد کرده و با ابزار مخصوص با یک دست به پایین فشار داده و با دست دیگر اهرم آن را بچرخانید.به همین آسانی و راحتی که هیچ امکان آسیبی به ناخن ها وجود ندارد شما می توانید همه چیز را رنده کنید

 

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

فروش عمده خرد کن دستی سه رنده نوین

قیمت : 40000 تومان

 

ویژگی های کلیدی خردکن سه رنده نوین

خردکن سه رنده نوین با طراحی بسیار زیبا برای خرد کردن و حتی آسیاب کردن مواد غذایی مانند آجیل، بادام، پسته و ‏.‏‏.‏‏.‏
دارای سه رنده در سایزهای مختلف‏:‏
رنده درشت جهت رنده کردن سیب زمینی، هویج، پنیر پیتزا و ‏.‏‏.‏‏.‏
رنده ریز جهت خرد کردن خشکبار
رنده چیبسی جهت برش حلقه های چیپسی سیب زمینی هویج، قارچ و ‏.‏‏.‏‏.‏

 

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

فروش آنلاین خرد کن دستی سه رنده نوین

قیمت : 40000 تومان

 

مشخصات دستگاه خردکن دستی سه رنده نوین

رنده سه کاره فوق العاده کاربردی
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
جنس دسته : پلاستیک
یک محصول دستی و بدون استفاده از برق
دارای سه مدل رنده با اشکال مختلف
با طراحی بسیار عالی و کاربردی
دارای سه رنده در سایزهای مختلف
مناسب برای خرد کردن وحتی آسیاب کردن مواد غذایی
می توانید از این محصول در مسافرت هم استفاده کنید

نقاط قوت

عدم دخالت و بوگرفتن دست
سه تيغه با کاربردهاي اساسي در آشپزي
قابل حمل و مونتاژ آسان

نقاط ضعف

باقيماندن مقداري از مواد رنده شده در استوانه‌ي دستگاه

خرید خرد کن دستی سه رنده نوین خرید خرد کن دستی سه رنده نوین خرید خرد کن دستی سه رنده نوین

قیمت خرد کن دستی نوین

قیمت : 55000 تومان

قیمت : 40000 تومان

خرید پستی 1

 

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

منبع khabar25

یک دیدگاه برای “خرید خرد کن دستی سه رنده نوین”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *