فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو خرید اینترنتی بخور سرد usb طرح لیمو دستگاه بخور طرح لیمو Humidifer خرید بخور سرد طرح لیمو…

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

خرید اینترنتی بخور سرد usb طرح لیمو

دستگاه بخور طرح لیمو Humidifer

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

خرید بخور سرد طرح لیمو

قیمت : 99000 تومان

قیمت : 55000 تومان

خرید پستی 1

خرید بخور سرد رومیزی طرح لیمو , خرید ارزان بخور سرد برقی طرح لیمو , فروش بخور سرد یو اس بی طرح لیمو , قیمت دستگاه بخور سرد رومیزی ,حراج بخور سرد طرح لیمو , تخفیف دستگاه بخور لیمویی ,فروش آنلاین دستگاه بخور لیمویی Humidifer , بخور سرد Humidifer ,

دستگاه بخور طرح لیمو

استفاده از دستگاه های بخور سرد به تدریج بسیار رواج پیدا کرد . بخور سرد ویژگی هایی دارد که بسیار جالب است و می توان آنها را از برجسته ترین دلایل استفاده از این دستگاهها دانست . بخور سرد امکان تأمین رطوبت محیط ، رفع باکتریها و ویروسها همانند سرماخوردگی و … را دارد و از سویی دیگر مصرف انرژی دستگاه های بخور سرد در برابر دستگاه های بخور گرم بسیار کمتر است و شما می توانید همواره از آنها بدون نیاز به نگرانی درباره مصرف انرژی استفاده کنید .

 

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

خرید آنلاین دستگاه بخور سرد رومیزی

قیمت : 55000 تومان

بخور سرد رومیزی لیمویی

دستگاه بخور سرد usb طرح لیمو رومیزی جهت ایجاد رطوبت در محیط های خشک مانند اتاق خواب، اتاق کار و … به ویژه درفصول سرد سال بسیار مناسب می باشد. این دستگاه دارای مخزن پلاستیکی می باشد که میزان آب و مراحل ایجاد رطوبت را نشان می دهد. همچنین این دستگاه بخور دارای مخزن پلاستیکی که جهت پر کردن آن به راحتی از دستگاه جدا می شود و نیازی به حمل دستگاه جهت پر کردن مخزن نمی باشد. علاوه بر آن این وسیله مجهز به چراغ هشدار دهنده می باشد که در صورت وجود عدم آب روشن و بعد از مدتی بطور خودکار خاموش می شود که این عملکرد از سوختن دستگاه جلوگیری می کند.

 

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

فروش ویژه بخور سرد Usb لیمویی

قیمت : 55000 تومان

بخور سرد طرح لیمو

بخور سرد طرح لیمو یک دستگاه کوچک بخور همراه است که می توان تقریباً در تمامی مکانهایی که دارای دستگاه با پورت USB است مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه با داشتن طرحی زیبا و قدرت زیاد می تواند آلودگی های محیط اطراف شما را از بین برده و سلامتی را برایتان به همراه آورد.

 

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

حراج دستگاه بخور برقی طرح لیمو

قیمت : 55000 تومان

دستگاه بخور سرد طرح لیمو

دستگاه بخور یا همان رطوبت ساز جهت ایجاد رطوبت در محیط های خشک به ویژه فصلهای سرد پاییز بسیار مناسب می باشد . این دستگاه دارای مخزن پلاستیکی می باشد که میزان آب و مراحل ایجاد رطوبت را نشان می دهد. همچنین این دستگاه بخوردارای مخزن پلاستیکی که جهت پر کردن آن به راحتی از دستگاه جدا می شود و نیازی به حمل دستگاه جهت پر کردن مخزن نمی باشد. علاوه بر آن این دستگاه مجهز به چراغ هشدار دهنده می باشد که در صورت وجود عدم آب روشن و بعد از مدتی بطور خودکار خاموش می شود که این عملکرد از سوختن دستگاه جلوگیری می کند.ارائه این محصولات به صورت محدود بود و با جلب رضایت افراد مختلف ، تولید و عرضه آن بسیار گسترش یافت ، به گونه ای که در حال حاضر شما می توانید این دستگاه ها را در ابعاد مختلف و برای استفاده در محیط های متفاوت در اختیار داشته باشید . این بار می خواهیم یک دستگاه بخور جدید ، با طراحی ظاهری بسیار زیبا و منحصر به فرد را به شما معرفی و عرضه داریم که به سادگی قادر است نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید . نام این محصول دستگاه بخور سرد طرح لیمو است .

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

تخفیف دستگاه بخور سرد mini Humidifier اصل

قیمت : 55000 تومان

 

بخور سرد mini Humidifier

اگر به دنبال خرید یک دستگاه بخور کوچک سبک هستید دستگاه بخور طرح لیمو می توان به شما کمک نماید این دستگاه بخور با کیفیت بسیار بالا و میران بخور بالا مناسب برای روی میز کار اتاق خواب محل کار و حتی ماشین و … می باشد . با رد شدن هوا پوست نیز دچار خشگی و پوسته پوسته شدن میکند با شروع شدن سرما نیز ابتلا به سرما خورگی بسیار بالا می باشد یک ستگاه بخور سرد می تواند به شما در بهتر تنفس مردن و نیز همچنان در داشتن پوستی مرطوب نیز کمک نماید این دستگاه بخور دارای یک کابل usb می باشد که میتوانید آنرا حتی در حین کار به لپ تاپ و یا پاور بانک وصل نمایید .استفاده از دستگاه های بخور سرد به تدریج بسیار رواج پیدا کرد . بخور سرد ویژگی هایی دارد که بسیار جالب است و می توان آنها را از برجسته ترین دلایل استفاده از این دستگاهها دانست . بخور سرد امکان تأمین رطوبت محیط ، رفع باکتریها و ویروسها همانند سرماخوردگی و … را دارد و از سویی دیگر مصرف انرژی دستگاه های بخور سرد در برابر دستگاه های بخور گرم بسیار کمتر است و شما می توانید همواره از آنها بدون نیاز به نگرانی درباره مصرف انرژی استفاده کنید .

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

خرید ارزان بخور سرد فانتزی

قیمت : 55000 تومان

دستگاه بخور سرد فانتزی

دستگاه بخور سرد فانتزی طرح لیمو ، به همراه خود یک کابل usb دارد که از طریق آن به منبع انرژی متصل و تغذیه می شود . شما می توانید این دستگاه را به لپ تاپ ، پاور بانک و یا حتی از طریق مبدل های مناسب (با توجه به مشخصه های روی جعبه محصول) به برق متصل و مورد استفاده قرار دهید . ظرفیت مخزن بخور سرد لیمو ، 180 میلی لیتر می باشد و با توجه به ابعاد کوچک و وزن سبکی که دارد می توان از آن به عنوان یک بخور رومیزی usb نیز استفاده نمود . تنها کافیست در مخزن دستگاه آب بریزید و آن را به منبع انرژی متصل و سپس روشن کنید .

اما آنچه زیبایی این دستگاه را دوچندان می کند ، چراغ های تعبیه شده بر روی دستگاه (اطرف خروجی بخار سرد) و همچنین چراغ روی بدنه است که شما می توانید با روشن کردن آن در فضاهایی با نور کم زیبایی چشم نواز محصول را بیش از پیش احساس کنید . استفاده از دستگاه بخور سرد طرح لیمو ، بسیار ساده است ، تنها کافیست درون مخزن دستگاه آب بریزید و درب مخزن را ببندید . سپس با دکمه تعبیه شده بر روی آن دستگاه را روشن و از آن استفاده نمایید . ظاهر این محصول در کنار ابعاد مناسبی که دارد ، امکان استفاده از آن در منزل ، محیط کار و … را به عنوان یک بخور سرد رومیزی USB محیا می کند .

 

 

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

فروش عمده دستگاه بخور سرد mini Humidifier

قیمت : 55000 تومان

ویژگی های دستگاه بخور سرد طرح لیمو :

طراحی بسیار زیبا و فانتزی
طرح : لیمو
اتصال به منبع انرژی از طریق کابل USB
ظرفیت مخزن : 180 میلی لیتر

جنس بدنه PVC

قابلیت اتصال به لپ تاپ ، پاوربانک ، برق شهری (با استفاده از مبدل های مخصوص)
دارای چراغ
ابعاد : 11.2cm * 8cm
نوع انتشار بخار سرد : فواره ای
ارائه شده در رنگ های متنوع (ارسال رنگ به صورت رندوم)
دارای دو فیلتر
قابل استفاده در منزل ، محل کار و …
استفاده راحت و آسان
کاهش آلودگی
مناسب برای بیماران آسمی و ریوی
دارای مخزن جداشونده جهت پرکردن آب یا مواد خوشبو کننده
قابلیت اضافه نمودن خوشبوکننده

 

خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو

قیمت دستگاه بخور سرد طرح لیمو

قیمت : 99000 تومان

قیمت : 55000 تومان

خرید پستی 1

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها

 

 

 

منبع khabar25

2 دیدگاه برای “خرید دستگاه بخور سرد طرح لیمو”

  1. سایه گفت:

    پس چرا روی خرید پستی می زنم صفحه خالی باز میشه؟؟؟؟

    1. hasan گفت:

      با عرض پوزش این محصول به اتمام رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *