فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر خرید اینترنتی دستگاه بادکش خانگی طبی و حجامت…

دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

خرید اینترنتی دستگاه بادکش خانگی طبی و حجامت شش سر

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

خرید پستی دستگاه 6 سر بادکش و رفع خستگی

قیمت : 35000 تومان

قیمت : 15000 تومان

خرید پستی 1

فروش آنلاین دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر,فروش پستی دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر,خرید اینترنتی دستگاه بادکش طبی و حجامت شش سر,قیمت دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر,حراج دستگاه بادکش طبی بدن اصل,تخفیف دستگاه بادکش طبی بدن cupping ,فروش عمده دستگاه حجامت و بادکش,فروش ویژه بادکش طبی و دستگاه حجامت و رفع خستگی ,خرید ارزان بادکش 6 سر

 

دستگاه بادکش 6 سر

مشخصات : یکى از روش هاى درمانى که داراى سابقه ى چند هزار ساله مى باشد، «بادکش درمانی » است که پزشکان از زمان هاى دور، در درمان بیمارى ها و دردها از آن بهره مى گرفتند.در طب سنتى چین، تلفیقى بین «بادکش درمانى» و «طب سوزنى » صورت گرفته است و طب یبان چینى، در بسیارى موارد،جهت افزایش تأثیر طب سوزنى،آن را همراه بادکش به کار مى برند. در طب سنتى ایران زمین نیز درمان با بادکش (حجامت گرم و خشک)، سابقه اى طولانى دارد و توسط پزشکان بزرگى چون «ابو على سینا رازى جرجانى » و بقیه، بارها جهت درمان بیمارى ها و درد هاى مختلف، تجویز شده است.در طب کلاسیک و جدید نیز مطالعات فراوانى روى تأثیرات بادکشدر درمان بیمارى ها و مکانیسم این تأثیرات انجام شده است.در این میان، مى توان به مطالعات فراوان دکتر «یوهان ابلر» (پزشکآلمانى) و پروفسور Von neisser اشاره کرد.کتاب هاى فراوانى نیز در این زمینه در سراسر جهان به چاپ رسیده است که به عنوان نمونه، مى توان به Cuppiny thrapy نوشته ى پروفسور Il Kay chiraliاز انگلستان و کتاب هاى متعدد در مورد بادکش درمانى یا خلاء درمانى اشاره کرد.

امروزه بادکش کردن از جمله روش های درمانی بسیار مرسومی در میان همگان است که برای از بین بردن درد و یا گرفتگی های عضلانی، رفع خستگی، سوزاندن چربی و…. بسیار مؤثر است. ولی بادکش کردن در درمانگاه ها و یا مطب های پزشکی کاری بسیار وقت گیر و هزینه بر است. بنابراین اگر می خواهید خودتان در منزل این کار را انجام دهید پیشنهاد ما به شما استفاده از دستگاه بادکش است.

 

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

خرید ارزان دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

قیمت : 15000 تومان

 

همه ما بعد از یک روز پر از مشغله احساس خستگی در عضلات بدن می کنیم و با همین احساس گرفتگی عضلات به رختخواب می رویم و روز بعد را نیز با همان خستگی ناشی از شب قبل به دنبال فعالیت روزانه خود می رویم و همینطور خستگی پشت خستگی را باید هر شب تحمل کنیم.

این روش درمانی دارای سابقه چند هزار ساله میباشد که پزشکان از زمانهای دور با شیوه های سنتی در درمان بیماریها و دردهای عمومی بدن از آن بهره می گرفتند .

این دستگاه ترکیبی از بادکش درمانی با سایزهای مختلف بوده که برای رفع خستگی و درد و گرفتگی عضلانی موثر بوده و به عنوان یک ماساژور طبی در تمامی نقاط بدن قابل استفاده می باشد .

بادکش با ایجاد فشار منفی باعث انبساط عضلانی شده و در رفع اسپاسم عضلانی که علت بسیاری از دردهای موضعی است کمک کننده می باشد .

بادکش متناوب با جذب خون به عضلات در رفع لاغری های موضعی و افزایش بافت ماهیچه ای بسیار موثر می باشد .

اگر علت چاقی تجمع موضعی چربی باشد بادکش گرم در سوزاندن چربی های موضعی بدن بسیار موثر است .

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

حراج دستگاه بادکش خانگی و رفع درد 6 سر

قیمت : 15000 تومان

 

کاربرد درمانى و مکانیسم تأثیر بادکش

بادکش گذارى با مکانیسم هاى متعددى باعث رفع دردها و درمان بیمارى هاى مختلف مى شود که در زیر به تعدادى از این مکانیسم ها اشاره مى شود:

۱. یکى از علل درد و خستگى در قسمت هاى مختلف بدن تجمع بعضى مواد نظیر اسید لاکتیک و سایر مواد زاید سلولى در مویرگ هاى سطحى بدن است که معمولا با اختلال در خون رسانى موضعى همراه است. بادکش با ایجاد خلاء باعث انبساط عروق سطحى، تجمع خون در موضع و افزایش خون رسانى موضعى مىشود. در نتیجه اکسیژن و غذاى بیش ترى به سلول ها رسیده،درد و خستگى رفع مى شود.

این دستگاه ترکیبی از بادکش درمانی و مگنت درمانی بوده که برای رفع خستگی و درد و گرفتگی عضلانی موثر بوده و به عنوان یک ماساژور طبی در تمامی نقاط بدن قابل استفاده می باشد . این روش درمانی دارای سابقه چند هزار ساله میباشد که پزشکان از زمانهای دور با شیوه های سنتی در درمان بیماریها و دردهای عمومی بدن از آن بهره می گرفتند .

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

حراج بادکش طبی سینه و بدن

قیمت : 15000 تومان

 

کاربرد درمانی و مکانیسم اثر دستگاه بادکش :

بادکش گذاری با مکانیسم های متعددی باعث رفع دردهای مختلف می شود که در زیر به تعدادی از این مکانیسم ها اشاره می شود :

یکی از علل خستگی بدن تجمع بعضی از مواد نظیر اسید لاکتیک و سایر مواد زاید سلولی در مویرگهای سطحی بدن است که معمولا با اختلال در خونرسانی موضعی همراه است . بادکش با ایجاد خلاء باعث انبساط عروق سطحی و تجمع خون و خونرسانی بهتر موضعی می شود . در نتیجه اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به سلول ها رسیده و باعث رفع درد و خستگی می شود .

افزایش خونرسانی موضعی با فراخوانی سلولهای دفاعی و فاکتورهای ضد التهاب خونی به موضع مربوطه باعث تسریع ترمیم آسیب های بافتی و عفونت های موضعی می شود .

بادکش با ایجاد خلاء در تخلیه سموم و عفونت های موضعی نقش مهمی ایفا مینماید مثلا در گزیدگی با مار و عقرب و زنبور بسیار کمک کننده می باشد .

بادکش با ایجاد فشار منفی باعث انبساط عضلانی شده و در رفع اسپاسم عضلانی که علت بسیاری از دردهای موضعی است کمک کننده می باشد .

بادکش متناوب با جذب خون به عضلات در رفع لاغری های موضعی و افزایش بافت ماهیچه ای بسیار موثر می باشد .

اگر علت چاقی تجمع موضعی چربی باشد بادکش گرم در سوزاندن چربی های موضعی بدن بسیار موثر است .

تعدادی از دردهای عضلانی بر اثر درگیر شدن اعصاب حسی بین ماهیچه ها یا بافت پیوندی سخت شده ایجاد می شود . به همین دلیل با بادکش نمودن در بسیاری از موارد این فشار از روی عصب برداشته شده و درد تسکین می یابد .

در رفع خواب رفتگی ها گزگز اندام بادکش درمانی با تسریع خون رسانی سریع و اکسیژناسیون بافتی بسیار موثر می باشد .

 

 

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

تخفیف دستگاه بادکش خانگی 6 سر

قیمت : 15000 تومان

 

نحوه عملکرد و استفاده از بادکش طبی سینه و بدن

۱- در واقع این دستگاه با ایجاد فشار منفی بر روی عضلات باعث انبساط آن ها شده در نتیجه به کاهش درد های عضلانی کمک می کند.

۲- با سوزاندن چربی های موضعی به لاغر شدن و کاهش وزن کمک می کند.

۳- با افزایش جذب خون و افزایش بافت ماهیچه ای در رفع لاغری های موضعی بسیار مؤثر است.

 

خرید دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

فروش عمده دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

قیمت : 15000 تومان

 

تاثیرات و خواص درمانی دستگاه بادکش طبی :

بادکش درمانی قابلیت ایجاد تاثیرات مثبت و نقش مکمل در درمان مشکلات و بیماریهای جسمی و فیزیکی بدن انسان را داشته و میتواند نقش موثری در بهبود عمومی برخی از مشکلات زیر در افراد را داشته باشد :

تاثیر در درمان دردهای سیاتیکی و دردهای شدید ناحیه کمری .

تاثیر در درمان خواب رفتگی اندام تحتانی بدن .

تاثیر در درمان خستگی زودرس .

تاثیر در درمان چاقی .

تاثیر در درمان یبوست .

تاثیر در درمان قاعدگی دردناک در بانوان .

تاثیر در درمان بی نظمی در قاعدگی .

تاثیر در درمان خونریزی شدید قاعدگی بانوان .

تاثیر در درمان خون دماغ .

تاثیر در درمان افتادگی سینه .

تاثیر در درمان زانو درد و درد ناشی از آرتروز .

تاثیر در درمان اسپاسم عضلانی بدن .

تاثیر در درمان خواب رفتگی دستها .

تاثیر در درمان خستگی مفرط بدن و ایجاد خون سازی و نشاط و شادابی پوست صورت و بدن .

همچنین از این روش میتوان به عنوان ابزار ماساژ و پیش تحریکی و رفع سرد مزاجی بانوان ( به علت تاثیر در تجمع خون در ناحیه تناسلی ) قبل از روابط زناشویی استفاده نمود .

 

 

قیمت دستگاه حجامت و بادکش طبی 6 سر

قیمت : 35000 تومان

قیمت : 15000 تومان

خرید پستی 1

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *