فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

ست کادویی شی مدل Crazy

ست کادویی شی مدل Crazy خرید ست کادویی زنانه دو تکه شی مدل Crazy کارتنی خرید اینترنتی ست کادویی زنانه شی She مدل…

ست کادویی شی مدل Crazy

خرید ست کادویی زنانه دو تکه شی مدل Crazy کارتنی

خرید اینترنتی ست کادویی زنانه شی She مدل کریزی

ست کادویی شی مدل Crazy

خرید پستی ست کادویی زنانه ادکلن و اسپری شی مدل Crazy

قیمت : 110000 تومان

قیمت : 90000 تومان

خرید پستی

ست کادویی زنانه شی She مدل کریزی Crazy

ست کادویی شی برای هرکسی می‌تواند جذاب و دوست‌داشتنی باشد. به هر حال، همه می‌توانند از بوهای شیرین و گرم و لیمویی شی لذت ببرند. اما این انتخاب شما برای هدیه دادن است که می‌تواند یکی از بهترین‌های عطر و ادکلن باشد.

ست ادو تویلت زنانه شی مدل She Is Crazy شامل یک ادوتویلت ۵۰ میلی لیتری و یک اسپری ۱۵۰ میلی لیتری با رایحه‌ای گرم و شیرین است. She Is Crazy محصولی باکیفیت از برند ترکیه‌ای She است. ادو تویلت این مجموعه دارای ۵۰ میلی لیتر حجم است که به راحتی در کیف جا می‌شود و می‌توانید آن را هرجایی همراه خود داشته باشید.

اگر قصد تهیه هدیه‌ای مناسب را هم داشته باشید، ست ادو تویلت زنانه شی مدل She Is Crazy انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. اگر به ماندگاری و پخش بوی عطر خود اهمیت می‌دهید بهتر است بدانید که استفاده عطر و اسپری یکسان می‌تواند تا حد زیای به افزایش ماندگاری آن کمک کند.

ست کادویی زنانه شی مدل Crazy

ست ادو تویلت زنانه شی مدل She Is Crazy دیجی کالا

قیمت : 90000 تومان

ست ادو تویلت زنانه شی مدل She Is Crazy

ست کادوئی زنانه دو تکه شی مدل CRAZY یک ادوتویلت و یک اسپری دارد و شما با استفاده از هر دو این محصولات می‌توانید برای خود یکی از زیبا ترین رایحه‌ها را فراهم آورید.ست کادوئی زنانه دو تکه شی مدل CRAZY می‌تواند از بهترین‌های شی برای انتخاب خانم‌ها باشد. زیرا عطری دلپذیر و بسیار گرم و نسبتا شیرین را به مدتی نامحدود همراه شما می‌کند.ست کادوئی زنانه دو تکه شی مدل CRAZY را می‌توانید به صورت همراه استفاده کنید؛ یعنی مثلا ادو تویلت آن را در خانه و بعد از حمام مصرف کنید و بعد در در طول روز برای شارژ بوی زیبای عطر زنانه شی مدل CRAZY از اسپری آن بهره ببرید.

 

ست کادویی She مدل Crazy

قیمت ست ادکلن و اسپری زنانه شی مدل کریزی

قیمت : 110000 تومان

قیمت : 90000 تومان

خرید پستی

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب