فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop خرید اینترنتی شیشه پاک کن می شاپ شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه خرید…

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

خرید اینترنتی شیشه پاک کن می شاپ

شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

خرید پستی شیشه پاک کن مغناطیسی

قیمت : 30000 تومان

قیمت : 20000 تومان

خرید پستی 1

خرید آنلاین شیشه پاک کن دو طرفه مغناطیسی , حراج شیشه پاک کن آهنربایی , تخفیف شیشه پاک کن دو طرفه آهنربایی , خرید ارزان شیشه پاک کن مغناطیسی پنجره , فروش آنلاین شیشه پاک کن پنجره مغناطیسی , فروش ویژه شیشه پاک کن آهنربایی ویترین و آکواریوم , شیشه پاک کن دو لبه مغناطیسی , شیشه پاک کن آپارتمان و ساختمان , شیشه پاک کن مغناطیسی منزل ,

شیشه پاک کن آهنربایی دو طرفه مغناطیسی

یکی از لوازم خانگی های مورد نیاز شیشه پاک کن می باشد , تا با استفاده از آن بتوانیم شیشه های منزل و غیره را تمیز کنیم.شیشه پاک کن مغناطیسی دارای دو دستگیره , تیغه لاستیکی و ابر بوده , که با استفاده از قابلیت مغناطیسی آن می توان دو طرف شیشه پاک کن را در طرفین شیشه به هم وصل کرد تا در هنگام پاک کردن یک طرف شیشه , طرف دیگر آن نیز پاک شود.شیشه پاک کن دو طرفه مغناطیسی , پاک کردن شیشه را برای شما راحت تر کرده و باعث می شود تا در زمان انجام دادن این کار نیز صرفحه جویی کنید.همچنین این شیشه پاک کن دارای بند محافظ نیز بوده که از سقوط دستگیره بیرونی جلوگیری می کند.با استفاده از شیشه پاک کن دو لبه مغناطیسی دیگر نیازی نخواهید داشت تا در مکان های مرتفع خم شوید.این محصول مناسب برای پاک کردن انواع شیشه بزرگ و کوچک پنجره های منازل , آپارتمان ها , ساختمان های اداری , ویترین ها و غیره مناسب است.

 

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

خرید آنلاین شیشه پاک کن آهنربایی

قیمت : 20000 تومان

شیشه پاک کن آهنربایی دو طرفه

یکی از سخت ترین کارهای نظافت تمیز کردن شیشه ها می باشد.شما برای تمیز شدن بهتر باید دو طرف شیشه ها را پاک کنید که باعث صرف انرژی و زمان زیادی می شود.بسیاری از پنجره ها را به دلیل اینکه در ارتفاع هستند ، نمی توان به صورت کامل تمیز کرد.برای حل این مشکل از بالابرها ، نردبان ها و … استفاده می شود که این امر به صورت مداوم انجام نمی گیرد و شیشه ها همیشه کثیف هستند.برای تمیز کردن شیشه ها تنها کافیست از شیشه پاک کن مغناطیسی استفاده کنید.این محصول مناسب برای پاک کردن انواع شیشه بزرگ و کوچک پنجره های منازل , آپارتمان ها ,ساختمان های اداری , ویترین ها و غیره مناسب است. دستگاه شیشه پاکن از دو دسته مجزا تشکیل شده است که هر دسته یک طرف شیشه قرار می گیردو مانند آهنربا هم دیگر را جذب جذب می نمایند.دسته های شیشیه پاک کن در دو طرف شیشه قرار می گیرند و هم دیگر را جذب می کنند.با این کار شیشه پاک کن ها به حالت ثابت در آمده و بر روی سطح شیشه به حرکت در می آیند.سطح شیشه پاک کن دارای یک ابر برای شست و شو و یک تیغه پلاستیکی برای آبگیری و پاک کردن شیشه می باشد که به صورت چسبی بوده و به راحتی قابل تعویض می باشد.بر روی یکی از دسته ها دستگیره ای قرار گرفته است که به شما امکان می دهد تا بتوانید از آن به راحتی استفاده کنید و بر روی دسته ی دیگر یک بند تعبیه شده که در انتهای آن یک حلقه قرار دارد.شما می توانید در حین کار و برای جلوگیری از افتادن دسته خارجی به پایین ، حلقه بند را درون یکی از انگشتان دست قرار داده یا به جایی متصل کنید تا به هر دلیلی از افتادن دسته به پایین جلوگیری کنید. شیشه پاک کن مغناطیسی محصولی با طراحی و کارایی نوین است.این شیشه پاک کن دو طرفه که در هر کدام از دسته های آن یک آهنربای بسیار قوی قرار گرفته که به شما کمک به طور همزمان دو طرف شیشه را شسته و در نهایت پاک کنید.با استفاده از شیشه پاک کن مغناطیسی دیگر نیازی نیست برای پاک کردن شیشه به خود زحمت دهید ، تنها کافی است یک طرف شیشه را تمیز کنید تا طرف دیگر آن هم به صورت همزمان تمیز شود.شیشه پاک کن مغناطیسی دارای یک تیغه پلاستیکی برای تمیز کردن است و دارای صفحه ابری برای شست و شو می باشد که امکان تعویض شدن را دارد.شما همراهان گرامی به راحتی می توانید شیشه پاک کن مغناطیسی را در فروشگاه جمعه بازار تهیه کنید تا مشکل تمیز کردن شیشه ها را به راحتی انجام دهید.استفاده از شیشه پاک کن مغناطیسی را حتی در امر نظافت شیشه های منزل و محل کار را برای شما به ارمغان می آورد.شیشه پاک کن مغناطیسی وسیله ای کاربردی و جذاب برای تمام خانه های ایرانی می باشد.

 

 

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

خرید ارزان شیشه پاک کن مغناطیسی (آهنربایی) Me Shop

قیمت : 20000 تومان

شیشه پاک کن مغناطیسی (آهنربایی)

شیشه پاک کن مغناطیسی (آهنربایی)یک وسیله ای کاملا مفید و کاربردی برای منازل ، آپارتمان و ساختمان های اداری می باشد ، بسیار کوچک است و دارای کیفیت ساخت بالا می باشد ، به راحتی اتصال دو طرفه به شیشه ها برقرار می کند. با استفاده از ويژگی مغناطيسی (آهنربایی)دو نيمه شيشه پاک کن در طرفين شيشه به يکديگر متصل شده و در حاليکه شما از داخل شيشه را پاک می کنيد بيرون شيشه تميز می شود که در نتيجه زمان لازم جهت پاک کردن را به نصف ميرساند. بعد از اتمام کار ، شيشه ای براق و خشک را بر جای می گذارد کار کردن با آن راحت و بدون زحمت می باشد نيازی به خم شدن از مکان های مرتفع برای پاک کردن نيست. ابر موجود در دستگاه شیشه پاک کن از الیاف اسفنجی مقاوم ساخته شده که مناسب برای پاک کردن هر نوع شیشه می باشد و کثیفی را به راحتی به خود جذب می نماید.

 

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

فروش شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه آهنربایی

قیمت : 20000 تومان

شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه آهنربایی

راهي هوشمندانه براي پاك كردن پنجره ها براي آنها كه پاكيزگي را دوست دارند .شيشه پاک کن جادويي مغناطيسي ويندو ويزارد طوري طراحي شده است که سطح بيرون پنجره را نيز بطور همزمان با داخل پنجره تميز کند در حاليکه شما داخل منزل هستيد.

شیشه پاک کن مغناطیسی، وسیله ای کاربردی جهت تمیز کردن انواع شیشه، سنگ های ساختمان، سرامیک ها، گرانیت ها، شیشه های آکواریوم و ویترین ها و … می باشد، شیشه پاک کن مغناطیسی دارای تیغه ای از جنس پلاستیک برای تمیز کردن شیشه ها می باشد، این شیشه پاک کن نیازی ندارد تا شما خود را خم نمایید، شیشه پاک کن دارای یک لایه ی کتانی می باشد تا مواد پاک کننده را به خود گرفته و نگه داشته و موجب تمیز شدن شیشه ها می گردد، اگر به دنبال خرید وسایل کاربردی برای نظافت منزل هستید، فروشگاه زونا خرید شیشه پاک کن مغناطیسی را به شما پیشنهاد می کند.

شیشه پاک کن مغناطیسی دارای دو دستگیره و ابر و تیغه لاستیکی می باشد.با استفاده از ویژگی مغناطیسی ، دو نیمه شیشه پاک کن در طرفین شیشه به یکدیگر متصل شده و در حالیکه شما از داخل شیشه را پاک میکنید ، بیرون شیشه تمیز میشود. که در نتیچه زمان لازم جهت پاک کردن را به نصف میرساند.iهمچنین دارای بند محافظ برای جلوگیری ازسقوط دستگیره ی بیرونیست.بعد از اتمام کار ، شیشه ای براق و خشک را بر جای میگذارد.کار کردن با آن، راحت و بدون زحمت میباشد.نیازی به خم شدن از مکانهای مرتفع برای پاک کردن نیست.

روش استفاده:

با استفاده از ویژگی مغناطیسی ، دو نیمه شیشه پاک کن در طرفین شیشه به یکدیگر متصل شده و در حالیکه شما از داخل شیشه را پاک کنید ، بیرون شیشه تمیز میشود که در نتیجه زمان لازم جهت پاک کردن را به نصف میرساند.

 

 

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

فروش عمده شیشه پاک کن می شاپ

قیمت : 20000 تومان

ویژگی های شیشه پاک کن می شاپ Me Shop

شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه
دارای دو دستگیره دارای ابر و تیغه لاستیکی
دارای آهنربای بسیار قوی داخل هر یک از دستگیره ها جهت حرکت همزمان دستگیره ها در دو سوی شیشه
دارای بند محافظ نگهدارنده دستگیره دوم جهت جلوگیری از سقوط دستگیره در صورت بی احتیاطی
ابر قابل شستشو
دارای ابر یدکی برای هر دو دستگیره
استفاده آسان
مناسب جهت پاک کردن پنجره آپارتمان ها، ساختمان های اداری، منازل مسکونی و انواع شیشه های بزرگ، ویترین ها، آکواریوم ها و ‏.‏‏.‏‏.‏

ساخته شده از مواد ABS

رنگ : زرد آبی

طول بندمحافظ 130 cm

وزن: 430 gr

 

خرید شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه Me Shop

قیمت شیشه پاک کن مغناطیسی دو طرفه

قیمت : 30000 تومان

قیمت : 20000 تومان

خرید پستی 1

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *