فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز xhose

شیلنگ جادویی مجیک هوز خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز XHOSE خرید اینترنتی شیلنگ جادویی ایکس هوز خرید پستی شیلنگ جادویی ایکس هوز اصل…

شیلنگ جادویی مجیک هوز

خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز XHOSE

خرید اینترنتی شیلنگ جادویی ایکس هوز

خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز اصلخرید پستی شیلنگ جادویی ایکس هوز اصل

قیمت : 42000 تومان

قیمت : 30000 تومان

خرید پستی

شلنگ جادویی ایکس هوز

شیلنگ های معمولی دارای مقاومت پایینی هستند و بعد از مدتی دچار پوسیدگی و خشکی می شوند و از بین می روند ، از سویی دیگر جمع کردن و نگهداری از این شیلنگ ها بسیار دشوار و زمان گیر است ، اما محصولی که به شما معرفی خواهیم کرد بسیاری از مشکلات شما را بر طرف می کند.

شیلنگ جادویی ایکس هوز یک محصول کارآمد با طراحی بسیار خلاقانه است که در ظاهر بسیار کوچک است ولی زمانی که آن را به شیر آب متصل نمایید و آب را باز کنید خواهید دید در عرض کمترین زمان ممکن به یک شیلنگ بسیار بزرگ تبدیل مشود و به راحتی از ان می توانید استفاده کنید.

این شیلنگ در حات عادی دارای طول 5 متر است ، اما زمانی که آب در آن جریان پیدا کند ، سه برابر حالت عادی ، یعنی 15 متر طول پیدا می کند.از این محصول در باغ ها ، منازل و … می توانید استفاده کنید ، این شیلنگ دارای وزن بسیار کمی است و حمل و نقل و همینطور نگهداری از آن بسیار ساده است.

شیلنگ جادویی دیجی کالاشیلنگ جادویی دیجی کالا

شیلنگ جادویی مجیک هوز XHOSE

این شیلنگ که از یک لایه قابل انعطاف ضخیم درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده از جنس مش بافته شده ی قوی است و شبیه به هیچ شیلنگ دیگری نیست و با ساختار خارق العاده ، استفاده از آن باعث رضایت شما شده و شما میتوانید به راحتی از آن در داخل خانه و حیاط و کارواش ماشین و شتشوی شیشه ها و دیوار و باغبانی و …. استفاده کنید.شیلنگ جادوئی ایکس هوز با وزنی حدود یک پوند (450 گرم) شما را از شر مشکلات شیلنگهای سنگین و بلند راحت می سازد.طول این شیلنگ کارواش حدود 5 متر می باشد که به محض باز کردن شیر آب طول آن به 3 برابر افزایش یافته و 15 متر می شود. شما میتوانید به راحتی از شلنگ ایکس هوز در داخل خانه و حیاط و کارواش ماشین و شتشوی شیشه ها و دیوار و باغبانی و …. استفاده کنید.

قیمت شیلنگ جادوئی ایکس هوز XHOSEخرید شیلنگ جادویی مجیک هوز با تخفیف ویژه

مشخصات و ویژگی های شیلنگ جادویی ایکس هوز XHOSE :

حجم کم
سبک و قابل حمل آسان
دارای آبپاش با قابلیت پاشیدن آب در 8 حالت مختلف
افزایش طول شیلنگ تا 3 برابر حد معمول
کیفیت عالی و دوام بالا
دارای لایه منعطف و ضخیم داخلی و لایه تاشو بیرونی،ساخته شده از مش بافته شده قوی

از دیگر ویژگی های این شیلنگ منحصر به فرد این است که شما قادر خواهید بود به راحتی و بدون هیچ زحمتی آن را جمع کنید ، تنها کافیست شیر آب را ببندید ، زمانی که آب از داخل این شیلنگ تخلیه شود ، شیلنگ به صورت خودکار جمع می شود و به حالت اولیه خود در می آید.

فروش عمده شیلنگ جادویی ایکس هوزفروش عمده شیلنگ جادویی ایکس هوز

 

خرید ارزان شیلنگ جادوئی XHoseخرید ارزان شیلنگ جادوئی XHose

 

فروش عمده شیلنگ جمع شو ایکس هوز Xhoseخرید آنلاین مجیک هوز اصل

این شیلنگ جادویی به صورت خودکار با باز کردن شیر آب تا سه برابر طول اولیه اش گسترش می یابد و آب را با فشار و به صورت اسپری و معمولی بیرون می پاشد.
فقط کافیست تا شیر آب را باز کنید تا این شیلنگ تا سه برابر اندازه اولیه خود قد کشیده و بزرگ شود و با بستن شیر آب به اندازه اولیه خود باز گردد و به اندازه یک بسته دستمال کاغذی شود! یکی دیگر از مزیت های ایکس هوز دستگاه آب پاش آن می باشد که دارای هفت نوع عملکرد پاشیدن آب می باشد که می توانید آن را با توجه به نیاز خود تنظیم نمایید و از استفاده آن لذت ببرید.

 

 

 

  مجیک هوز اصلقیمت شیلنگ جادوئی ایکس هوز XHOSE

قیمت : 42000 تومان

قیمت : 30000 تومان

خرید پستی

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب