فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فروش قالب سیلیکونی تخم مرغ پز

قالب تخم مرغ پز سیلیکونی خرید قالب تخم مرغ پز سیلیکونی خرید اینترنتی قالب تخم مرغ پز silicone egg boil خرید پستی قالب…

قالب تخم مرغ پز سیلیکونی

خرید قالب تخم مرغ پز سیلیکونی

خرید اینترنتی قالب تخم مرغ پز silicone egg boil

خرید ارزان قالب تخم مرغ پز سلیکونی

خرید پستی قالب تخم مرغ پز سلیکونی SILICON egg boil

قیمت : 75000 تومان

قیمت : 55000 تومان

خرید پستی

 

فروش قالب تخم مرغ پز سیلیکونی,خرید ارزان قالب تخم مرغ پز سیلیکونی,فروش عمده قالب تخم مرغ پز silicone egg boil,قیمت ست 6 تایی قالب تخم مرغ پز,حراج ست 6 تایی قالب تخم مرغ پز silicone egg boil

 

ست 6 تایی قالب تخم مرغ پز

قالب تخم مرغ پز ابزاری مخصوص برای آب پز کردن تخم مرغ بدون پوسته است. یعنی ابتدا تخم مرغ را شکسته و محتویات آن را درون قالب بریزید و قالب ها را در آب جوش قرار دهید. همچنین کندن پوست تخم مرغ آب پز شده کاری وقت گیر و مشکل است که کودکان به همین دلیل از خوردن تخم مرغ آب پز شده اجتناب می کنند . همان طور که می دانید بهترین روش برای سرو تخم مرغ ، آب پز کردن آن است که بدون اضافه کردن روغن می توان تخم مرغ را پخت. ولی مشکل جدا سازی پوست آهکی تخم مرغ است . همچنین در مدتی که مشغول پوست کندن تخم مرغ آب پز می شوید ، تخم مرغ کاملاٌ سرد شده و از دهن خواهد افتاد.

با استفاده از این قالب می توانید سفیده و زرده تخم مرغ را جدا از هم بدون استفاده از روغن آب پز نمایید.استفاده نکردن از روغن در پخت تخم مرغ یکی از ویژگی های مهم قالب تخم مرغ پز سیلیکونی silicone egg boil می باشد و امکان آب پز کردن تخم مرغ بدون زرده آن را برای افراد فراهم می سازد.

خرید  آنلاین قالب تخم مرغ پز سیلیکونی

تخفیف ویژه قالب سیلیکونی مخصوص تخم مرغ عسلی 

قیمت : 55000 تومان

قالب سیلیکونی مخصوص تخم مرغ عسلی 

استفاده آسان و سرعت در پخت تخم مرغ از دیگر ویژگی های قالب تخم مرغ پز سیلیکونی می باشد که تخم مرغ را بدون پوسته آب پز خواهد کرد.بهتر است قبل از شکستن تخم مرغ توسط چند قطره روغن زیتون و یا .. داخل قالب را چرب کنید تا تخم مرغ راحت تر از قالب جدا گردد.همچنین شما میتوانید توسط مواد خوراکی افزودنی دیگر به تخمرغ خود طعم و ظاهری متفاوت ببخشید.

در هر بسته از این محصول 6 عدد قالب پخت تخم مرغ آبپز قرار داده شده است. هر قالب از چهار قسمت شامل ، نیم کره بالا ، نیم کره پایین ، پیچ اتصال و درپوش تشکیل شده است که برای استفاده همانند تصاویر باید نیم کره بالا را به وسیله پیچ اتصال به نیم کرده پایین متصل نمود.سپس تخم مرغ را شکسته و محتویات آن را درون قالب بریزید .

 

اگر میخواهید زرده تخم مرغ را جدا کنید به وسیله جداکننده زرده از سفیده می توانید زرده تخم مرغ را از سفیده جدا و داخل قالب بریزید. سپس درپوش قالب را ببندید و درون آب جوش قرار دهید تا تخم مرغ سفت شود. سپس می توانید تخم مرغ آب پز خود را بدون نیاز به پوست کندن سرو نمایید.

ویژگی ها و مشخصات قالب تخم مرغ پز سیلیکونی:

طراحی مدرن و کاربردی
مناسب برای آب پز کردن تخم مرغ بدون پوسته
دارای 6 عدد قالب در هر بسته
استفاده آسان و راحت
بدون نیاز به روغن و مواد افزودنی
مناسب برای منزل ، رستوران ها ، هتل ها و . . .
قابل استفاده برای تهیه ژله و دسر
تهیه شده از جنس سیلیکونی
قابلیت شستشوی آسان

خرید قالب تخم مرغ پز سیلیکونی silicone egg boil

قالب تخم مرغ پز سیلیکونی

قیمت قالب تخم مرغ پز SILICON EGG BOIL

قیمت : 75000 تومان

قیمت : 55000 تومان

خرید پستی

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *