غوزبند دکتر رئال برای رفع افتادگی شانه طبی

قوزبند دکتر رئال Real Doctors خرید قوزبند دکتر رئال Real Doctors طبی جهت رفع افتادگی شانه خرید اینترنتی قوزبند طبی رفع افتادگی شانه…

قوزبند دکتر رئال Real Doctors

خرید قوزبند دکتر رئال Real Doctors طبی جهت رفع افتادگی شانه

خرید اینترنتی قوزبند طبی رفع افتادگی شانه Real Doctors

خرید پستی قوزبند رفع افتادگی شانه Dr Real طبی

قیمت : 58000 تومان

قیمت : 40000 تومان

خرید پستی

قوزبند طبی رئال دکتر real doctors جدید

قوزبند طبی جدید real doctors یک مدل قوزبند جدید است که تمامی ایرادات مدل های دیگر را برطرف نموده و یک نمونه کامل برای نگهداری بدن در استاندارد ترین حالت ممکن می باشد. امکان تنظیم اندازه متناسب با سایز بدن هر فرد یکی از ویژگی های مهم این قوزبند می باشد که با محکم کردن تسمه های اطراف تنه بهترین وضعیت استقرار را پیدا می کند. این قوزبند هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده می باشد و بسیار سبک و راحت است.

این قوزبند ، با طراحی متفاوت و بسیار کارآمد ساخته شده است که نگه دارنده طبی شانه وستون فقرات دکتر رئال جهت، جلوگیری از خمیدگی و افتادن شانه ها ، فرم دهی مناسب در قسمت شانه ، شکم ، سینه ، گردن و کتف را دارد.از مهم ترین مزایای استفاده از این محصول است ضمن آنکه برای جلوگیری از این مشکلات نیز می توانید استفاده کنید.

 

ما برای حل این مشکل به شما قوزبند طبی real doctors را معرفی و پیشنهاد می کنیم . این قوزبند به شکلی کاملاً متفاوت نسبت به محصولات مشابه خود طراحی و تولید گردیده است . طراحی این محصول به گونه ای می باشد که علاوه بر جلوگیری از به وجود آمدن خمیدگی در ناحیه شانه ها ، باعث فرم گیری مناسب ستون فقرات می شود . این قوزبند طبی ، درواقع باعث تصحیح در فرم ستون فقرات ، در حالت نشسته و ایستاده می شود .

استفاده از قوزبند طبی Real Doctors ، کار بسیار ساده ای می باشد و شما در حین استفاده از آن احساس راحتی خواهید کرد. نگهدارنده Real Doctors یک قوزبند طبی با بهره گیری از علم پزشکی است که افتادگی شانه و خمیدگی کمر شما را به تدریج حل خواهد کرد، با خرید قوزبند رفع افتادگی شانه Real Doctors اندامی زیبا خواهید داشت و هنگام کار و فعالیت های روزمره شانه خود را در بهترین حالت نگه خواهید داشت.

قوزبند Real doctorsقیمت قوزبند طبی دکتر رئال REAL DOCTOR

قیمت : 58000 تومان

قیمت : 40000 تومان

خرید پستی

 

مشخصات و ویژگی های قوزبند طبی رفع افتادگی شانه رئال دکتر Real Doctors :

سبک و کم حجم
فرم گیری مناسب در نواحی شانه ها ، گردن ، کمر و شکم
قابل شست و شو
جلوگیری از خمیدگی و افتادگی شانه ها
جلوگیری از درد در نواحی کمر و گردن

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *