فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

ماشین اصلاح سر و صورت موزر Moser آلمان خرید ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان خرید اینترنتی ریش تراش موزر Moser اصل خرید…

ماشین اصلاح سر و صورت موزر Moser آلمان

خرید ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

خرید اینترنتی ریش تراش موزر Moser اصل

خرید ارزان ماشین ریش تراش موزر مدل ۰۰۵۰-۱۴۰۰

به‌جرئت می‌توان ماشین اصلاح «مورز» (Moser) مدل «۰۰۵۰-۱۴۰۰» را محبوب‌ترین ماشین اصلاح دنیا دانست. کمتر کسی پیدا می‌شود که حداقل یک بار این دستگاه دوست‌داشتنی را از نزدیک ندیده باشد. امروزه ماشین‌های پیشرفته با امکانات به‌روزتری وارد بازار شده‌اند؛ اما موزر همچنان محبوب است و با کیفیت بالا و قیمت به‌صرفه‌ای که دارد، هر کسی را به خریدش ترغیب می‌کند. حتی در میان ماشین‌های اصلاح خود شرکت موزر نیز این مدل که قدیمی‌ترین مدل از سری ۱۴۰۰ به‌شمار می‌رود، بیشتر از سایر مدل‌ها شناخته شده است.

موزر ۰۰۵۰-۱۴۰۰ را به رنگ زرشکی و پلاک فلزی آن می‌شناسند که روی این پلاک عبارت Moser و «ساخت آلمان» حک شده است. پشت ماشین اصلاح هم در دو نقطه عبارت ساخت آلمان به چشم می‌خورد تا دلیل دوام بالای این ماشین اصلاح مشخص شود. از ویژگی‌های ظاهری موزر که عبور کنیم، به دو بخش مهم یعنی تیغه و موتور آن می‌رسیم. تیغه‌ی موزر ۱۴۰۰ از استیل ضدزنگ ساخته شده است و عرضی برابر ۴۶ میلی‌متر دارد. فاصله‌ی بین دو لبه‌ی این تیغه، طول برش موها را تعیین می‌کند. به کمک اهرم تنظیم ارتفاع برش می‌توان طول اصلاح را از ۰,۱ تا ۳ میلی‌متر تغییر داد. موتور موزر با سرعت ۶۰۰۰ دور در دقیقه نوسان کرده و موها را با سرعت زیادی قطع می‌کند. این موتور پرقدرت دلیل صدا و لرزش زیاد این ماشین اصلاح است. برای اینکه بتوان موهای سر و صورت را در اندازه‌هایی بلندتر اصلاح کرد، باید از شانه‌ی ارائه‌شده همراه دستگاه استفاده کرد. این شانه به شکل کشویی روی تیغه می‌نشیند و طول اصلاحش ۴.۵ میلی‌متر است. برای اینکه بتوان به‌عنوان یک ریش‌تراش با طول اصلاح نزدیک به صفر از موزر استفاده کرد، می‌توان فاصله‌ی دو لبه‌ی تیغه را به کمک پیچ‌های روی آن به هم نزدیک کرد که البته این کار به مقداری مهارت احتیاج دارد. داخل جعبه، برس و روغن نیز قرار داده شده است. حرکت تیغه‌ها روی یکدیگر ممکن است باعث کندشدنشان شود؛ بنابراین برای حفظ کارایی ماشین اصلاح لازم است بعد از هر بار استفاده، تیغه‌ها توسط برس تمیز شده و سپس روغن‌کاری شوند. کارخانه این کار را در مرتبه‌ی اول و قبل از اینکه کالا به دست شما برسد، انجام می‌دهد و ممکن است با بازکردن جعبه، آثار آن را مشاهده کنید.

به طور خلاصه موزر ۰۰۵۰-۱۴۰۰ دارای تیغه‌ای از جنس استیل ضدزنگ به عرض ۴۶ میلی‌متر، موتور پرقدرت با سرعت نوسان ۶۰۰۰ دور در دقیقه، اهرم تنظیم ارتفاع برش از ۰,۱ تا ۳ میلی‌متر، شانه‌ی اصلاح ۴.۵میلی‌متری، برس و روغن است و با دوام بالایی که دارد، می‌تواند سال‌ها به‌عنوان ریش‌تراش یا ماشین اصلاح موهای سر استفاده شود.

خرید ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

خرید پستی ماشین اصلاح سر و صورت موزر آلمان اصل

قیمت : 160000 تومان

قیمت : 110000 تومان

خرید پستی 1

ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

بعضی از وسایل و کالاها انقدر معروف و پراستفاده شده‌اند که دیگر نام آن محصول با آن برند گره می‌خورد. مثلاً به جای آبمیوه، از واژه‌ی ساندیس استفاده می‌کنیم. درح حالی‌که ساندیس یک برند تولید کننده‌ی آبمیوه بوده است. این اتفاق در مورد ریکا، وایتکس و … هم افتاده است. در مورد ریش‌تراش این ماجرا را با نام «موزر» شاهد بوده‌ایم.

ریش تراش موزر، آنقدر در ایران محبوب و پرطرفدار است که به طور کلی به هر نوع ریش‌تراش، موزر گفته می‌شود!

از طرفی به علت محبوبیت ریش تراش Moser 1400 آلمانی، بسیاری از تولیدکنندگان کالاهای جعلی، به این فکر افتادند که از این ماشین اصلاح، نمونه‌ی مشابه و جعلی ایجاد کنند. حتی در زمانی نمونه‌ی ایرانی آن به اسم Mozan تولید می‌شد و این مشابهت نام، باعث به اشتباه افتادن برخی خریداران می‌شد.

در این صفحه ما نمونه‌ی اورجینال و اصل ساخت آلمان ریش تراش موزر Moser 1400 را به شما عرضه کرده‌ایم.

خرید ماشین ریش تراش موزر اصل

فروش عمده ماشین ریش تراش موزر اصل

قیمت : 160000 تومان

قیمت : 110000 تومان

 

ماشین ریش تراش موزر اصل

یکی از نیاز‌های اولیه و روزمره‌ی آقایان این است که بتوانند علاوه‌بر رفتن به آرایشگاه، گاهی اوقات مو‌های سروصورتشان را به‌شکل و اندازه‌ای که علاقه دارند، اصلاح کنند. ماشین اصلاح «موزر» مدل «1400» ازجمله ماشین‌های اصلاحی است که نیاز‌های اولیه‌ی شما مثل کوتاه‌کردن موهای سر با اندازه‌های مختلف و کوتاه‌کردن ریش با اندازه‌ای نزدیک به اصلاح کامل را برآورده می‌کند. همچنین در صورت نیاز می‌توانید از این ماشین برای کوتاه‌کردن موهای زائد بدنتان هم استفاده کنید. با خرید ماشین اصلاح موزر 1400، تمام این قابلیت‌های مناسب را در قابی خوش‌دست و مرغوب البته با قیمتی مناسب در اختیار خواهید گرفت.

 ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

خرید ارزان ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

قیمت ماشین اصلاح موزر : 110000 تومان

 

ریش تراش موزر اصل آلمان

پرطرفدارترین ریش تراش در ایران

ریش تراش موزر  آلمانی با ضمانت اصالت و هولوگرام بر روی جعبه

مراقب ماشین اصلاح‌های بی کیفیت کپی شده از روی موزر باشید.

شما می‌توانید صورتی زیبا و اصلاح شده با ماشین ریش تراش موزر برقی داشته باشید.

با کیفیت بالا و قدرت مدل ۱۴۰۰

در داخل جعبه ماشین ریش تراش Moser موارد زیر موجود است:

۱- روغن تیغه ماشین  ۲- چند مورد شانه  ۳- شانه اصلاح   ۴- یک عدد دستگاه ماشین ریش تراش موزر اصل ۵- دفترچه انگلیسی راهنمای استفاده

توجه فرمایید ماشین اصلاحی که به دست شما می‌رسد بر روی جعبه‌ی آن ارم هولوگرام اورجینال بودن آن درج شده است.

نوع ۵ دنده اصل آلمان

ریش تراش موزر اصل

فروش آنلاین ریش تراش موزر اصل

قیمت : 110000 تومان

فروش ویژه ریش تراش و اصلاح مو Moser ساخت آلمان مدل 1400

اولین موردی که با دردست‌گرفتن موزر 1400 توجه‌تان را جلب می‌کند؛ وزن زیاد آن است. البته این وزن زیاد می‌تواند بابت پلاستیک استفاده‌شده در ساخت این ماشین باشد. این پلاستیک باعث می‌شود که موزر 1400 دربرابر ضربات متعدد، افتادن یا حتی لرزش‌های احتمالی، مقاومت بالایی داشته باشد.بدنه‌ی این ماشین علاوه‌بر مقاومت بالا، حالت مناسبی برای دردست‌گرفتن دارد. به‌راحتی می‌توانید با هر دو دستتان از موزر 1400 استفاده کنید. کلید‌های آن در مکان‌های مناسبی قرار گرفته‌اند و دسترسی به آن‌ها حتی هنگام اصلاح هم ساده است. البته اگر راست‌دست باشید، کنترل مطلوب‌تری روی اهرم تنظیم ارتفاع کوتاه‌کردن مو خواهید داشت.

ریش تراش موزر اصل آلمان

خرید ماشین ریش تراش موزر اصل

قیمت : 110000 تومان

 

ماشین اصلاح سر و صورت موزر Moser

در کنار تمام این قابلیت‌ها، بدنه‌ی موزر 1400 به‌نوعی مو را به خود جذب نمی‌کند و می‌توانید بعد از هر اصلاح آن را به‌راحتی تمیز کنید و اطمینان داشته باشید که برخلاف تمیزکردن تیغه‌ها، برای تمیزکردن بدنه مشکلی نخواهید داشت. نکته‌ای که شاید کمی آزاردهنده باشد، طول سیم موزر 1400 است. این طول دومتری شاید در مکان‌هایی که به پریز برق نزدیک دسترسی ندارید و برای اصلاح قسمت‌های مختلف بدنتان کمی دردسر‌ساز باشد.

از طرفی این دستگاه فاقد مکانی برای نگهداری خرده‌موهای اصلاح‌شده است؛ پس نباید انتظار داشته باشید که بتوانید اصلاحی بدون تمیزکردن خرده‌موهای حاصل از اصلاح داشته باشید.

ماشین ریش تراش موزر

خرید ماشین اصلاح سر و صورت موزر Moser

قیمت : 110000 تومان

روش اصلاح صحیح با ماشین ریش تراش Moser:

برای اصلاح صورت با ماشین ریش تراش برقی موزر، باید ریش را در جهت خلاف رویش موها تراشید. البته این کار به نوع ماشین ریش تراش شما هم بستگی دارد. ماشین‌های ریش تراش مخصوصاً انواع جدید آنها به هیچ وجه موجب زخم شدن پوست صورت شما نمی‌شوند. با این حال توصیه می‌شود این کار را به آرامی و با صبر و حوصله انجام دهید. هنگام تراشیدن ریش بهتر است با دست دیگر اندکی پوست صورت را بکشید.
اگر صبح‌ها می‌خواهید ریش خود را اصلاح کنید، حداقل ۲۰ دقیقه پس از برخاستن از خواب این کار را انجام دهید تا پف صورت و پوست برطرف و برای این کار آماده شود.

نوع اصل ریش تراش موزر، در سراسر کشور خدمات گارانتی و پس از فروش دارد که فقط به نوع اصل آن خدمات ارائه می‌شود. تعمیرکاران موزر و واحدهای خدمات پس از فروش، نوع تقلبی را حتی از دور تشخیص می‌دهند و از قبول آن خودداری می‌کنند.

پس در تهیه اصل این محصول دقت لازم را داشته باشید. متأسفانه در ایران بیشتر موزرهای ارائه شده از طرف فروشگاه‌ها بی‌کیفیت و جعلی هستند.

ماشین ریش تراش موزر اصل

خرید ریش تراش موزر اصل آلمان

قیمت : 110000 تومان

 

 

ویژگی های ماشین اصلاح موزر اصل

شاید وزن زیاد دستگاه در استفاده‌ی طولانی‌مدت، دستتان را خسته کند؛ اما هیچ‌وقت گرم‌شدن تیغه‌های این ماشین اصلاح شما را اذیت نخواهد کرد. تیغه‌های استیل این ماشین اصلاح موزر ضدزنگ هستند. البته این دستگاه فقط می‌تواند مو‌های خشک شما را کوتاه کند؛ اما نباید بابت خیس‌شدن تیغه‌های آن نگران باشید، این تیغه‌ها در صورت خشک‌شدن سریع، هیچ‌وقت زنگ نخواهند زد. برای تنظیم ارتفاع اصلاح مو، اهرمی روی دستگاه قرار گرفته است که در 5 ارتفاع مختلف می‌تواند اندازه‌ی کوتاه‌شدن مو‌های شما را کنترل کند. این اندازه بین 0.1 تا 3 میلی‌متر است. البته به‌وسیله‌ی شانه‌ی موجود در جعبه‌ی این دستگاه، امکان تغییر این اندازه هم وجود دارد.

 

ماشین ریش تراش موزر اصل

تخفیف ویژه خرید ماشین ریش تراش موزر

قیمت : 110000 تومان

ریش تراش موزر اصل آلمان

موتور آلمانی این موزر با چرخش 6000 دور در دقیقه، می‌تواند حرکت و قدرت لازم تیغه‌ها را برای اصلاحی مناسب ایجاد کند. البته این تیغه‌ها باید در دوره‌های زمانی معین روغن‌کاری شوند. روغن‌کاری‌نشدن و تمیزنکردن تیغه‌ها ممکن است هنگام کوتاه‌کردن موها، مشکلاتی را به وجود آورد مثل: کوتاه‌نشدن مناسب مو در برخی قسمت‌ها، سایش پوست با تیغه‌ها و حتی صدا‌های عجیب‌وغریب دستگاه.

ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

حراج ماشین ریش تراش موزر اصل آلمان

قیمت : 110000 تومان

جمع بندی

ماشین اصلاح موزر 1400 اصل

اگر برای کوتاه‌کردن روزمره‌ی مو‌های سر یا ریشتان به یک ماشین اصلاح نیاز دارید، ماشین اصلاح موزر 1400 می‌تواند پاسخ‌گوی این نیاز باشد. این ماشین اصلاح موزر در عین استقامت بالا، از موتور 6000 دور در ثانیه، تیغه‌های از جنس استیل ضدزنگ با امکان تنظیم در 5 ارتفاع مختلف و طراحی مناسب بهره می‌برد. با توجه به بازه‌ی قیمتی و کارایی بالا، این ماشین اصلاح می‌تواند بهترین انتخاب برای مصارف خانگی یا حتی آرایشگاه‌ها باشد.

ماشین اصلاح سر و صورت موزر اصل آلمان

قیمت ماشین ریش تراش موزر مدل 0050-1400

قیمت : 160000 تومان

قیمت : 110000 تومان

خرید پستی 1

 

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *