فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید مبدل آیفون ایکس به آیفون 11

شما می توانید با استفاده از مبدل لنز دوربین آیفون x به آیفون 11 علاوه بر اینکه گوشی خود را شبیه یک گوشی مدل بالاتر و لاکچری تر کرده باشید وبا هزینه بسیار کم گوشی خود را از iphone x به iphone 11 تبدیل نمایید ، هر چند این عمل تنها بر ظاهر گوشی اثر دارد و تغییری در سخت افزار گوشی شما ایجاد نخواهد کرد.

خرید مبدل آیفون ایکس به آیفون 11

خرید اینترنتی تبدیل کننده آیفون X به آیفون 11

قیمت لنز تبدیل کننده دوربین Iphone x به iphone 11

شما می توانید با استفاده از تبدیل کننده لنز دوربین آیفون x به آیفون 11 علاوه بر اینکه گوشی خود را شبیه یک گوشی مدل بالاتر و لاکچری تر کرده باشید وبا هزینه بسیار کم گوشی خود را از iphone x به iphone 11 تبدیل نمایید ، هر چند این عمل تنها بر ظاهر گوشی اثر دارد و تغییری در سخت افزار گوشی شما ایجاد نخواهد کرد.

خرید مبدل آیفون ایکس به آیفون 11

سفارش تبدیل کننده دوربین آیفون x به آیفون 11

قیمت : 88000 تومان

قیمت : 48000 تومان

خرید پستی

 

برای بسیاری از مردم داشتن جدیدترین نسل از گوشی‌های آیفون اپل نماد به روز بودن و البته وضع مالی خوب است، با این حالی هرکسی امکان ارتقا به جدیدترین مدل آیفون روز ندارد. خبر خوب اینکه با صرف تنها 3 دلار می‌توانید آیفون قدیمی خود را به مدل iPhone 11 Pro تبدیل کنید.

این محصول رویایی صرفا یک آداپتور ساده است که با استفاده از این آداپتور می‌توانید گوشی آیفون قدیمی خود را به مدل iPhone 11 Pro تبدیل کنید که جدیدترین مدل آیفون است و 1000 دلار قیمت دارد.

دوربین های امروزی گوشی ها بیرون زدگی تقریبا زیادی دارند و موجب میشود در زمانی که موبایل خود را روی میز می گذارید موجب خط و خش افتادن روی آن شود.محافظ لنز فلزی آیفون Apple iPhone Second Change دارای جنسی فلزی می باشد و مناسب گوشی iPhone X / XS / XS Max می باشد.

لنز تبدیل کننده دوربین آیفون x به آیفون11

از آنجایی که طراحی بیرونی مدل های قدیمی تر چون iPhone X و iPhone XS تقریباً مشابه iPhone 11 Pro است و تفاوت آنها صرفاً به دوربین پشتی محدود می شود، تنها با تغییر دوربین می‌توان آنها را به شکل جدیدترین آیفون روز در آورد. البته این صرفاً یک حقه است و قرار نیست گوشی قدیمی‌تر شما واقعاً به iPhone 11 Pro تبدیل شود.

قیمت لنز دوربین آیفون ایکس به آیفون 11 خرید اینترنتی تبدیل کننده آیفون X به آیفون 11 قیمت لنز تبدیل کننده دوربین Iphone x به iphone 11 خرید ارزان لنز تبدیل دوربین iphone x به iphone 11

قیمت : 88000 تومان

قیمت : 48000 تومان

خرید پستی

منبع khabar25

یک دیدگاه برای “خرید مبدل آیفون ایکس به آیفون 11”

  1. وحيد گفت:

    به موقع بود سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *