خرید پنکه اتوکول مخصوص ماشین

پنکه ماشین اتوکول AUTO COOL خورشیدی بدون نیاز به برق و باطری خرید پنکه ماشین اتوکول خرید اینترنتی پنکه خورشدی اتوکول مخصوص خودرو…

پنکه ماشین اتوکول AUTO COOL خورشیدی بدون نیاز به برق و باطری

خرید پنکه ماشین اتوکول

خرید اینترنتی پنکه خورشدی اتوکول مخصوص خودرو

پنکه خورشیدی اتوکول auto cool مخصوص خودرو

خرید پنکه خورشیدی auto cool مخصوص خودرو

خرید پستی پنکه خورشیدی ماشین auto cool اصل

قیمت : 70000 تومان
قیمت : 40000 تومان

خرید پستی

پنکه خورشیدی ماشین اتوکول Auto cool :

پارک کردن ماشین در فضای باز باعث بالا رفتن درجه حرارت داخل اتومبیل می شود یک گرمای شدید و عصبی کننده . اما با پنکه خورشیدی اتوکول این اتفاق دیگر نمی افتد . پنکخ خورشیدی ماشین اتوکول یک وسیله باور نکردنی که با انرژی خورشیدی کار می کنند و نیاز به برق و باطری ندارد.

خرید اینترنتی پنکه خورشیدی اتو کول اتومبیل پنکه خورشیدی Auto cool با جذب انرژی خورشیدی و تبدیل آن به الکتریسیته و با کمک موتوری که در داخل آن قرار دارد مثل یک خنک کننده قوی دمای ماشین را پایین می آورد و انرژی گرمایی را به بیرون هدایت می کند . به همین ترتیب از گرم شدن فضای داخل اتومبیل جلوگیری می کند.

فروش عمده پنکه خورشیدی خودرو اتو کول اصل

اتوکول یک دستگاه تهویه و خنک کننده هوشمند است که جایگزین مناسبی برای استفاده از کولر ماشین می باشد پس با استفاده از اتوکول در مصرف بنزین هم صرفه جویی کنید و فشار اضافه ای به موتور اتومبیل اضافه نمی شود. به محض اینکه جلوی تابش نور خورشید قرار گرفتید اتوکول به طور اتوماتیک به کار می افتد.این وسیله داخل داشبورد ماشین قرار می گیرد و جابه جا کردن آن بسیار آسان است.

پنکه خورشیدی اتومبیل اتو کول اصل

پنکه خورشیدی اتومبیل اتو کول اصلی, در سرما و گرما خیلی مهم است که هوای ماشین را تهویه کند, چه از داخل به خارج و چه از خارج به داخل هوای ماشین نیاز به تهویه مطبوع دارد و با این پنکه خورشیدی به هیچ منبع نیرویی مثل باطری و سیم برق ندارید چون روی این فن قوی چند باطری خورشیدی قرار دارد که نیروی این فن را تغذیه میکند و بدون صرف هیچ هزینه ای ساعت ها میتوانید از این فن استفاده کنید.
فیمت پنکه اتو کول مخصوص اتومبیل

خرید ارزان پنکه ماشین اتوکول Auto cool

با جذب انرژی خورشیدی و تبدیل آن به الکتریسیته و با کمک موتوری که در داخل آن قرار دارد مثل یک خنک کننده قوی دمای ماشین را پایین می آورد و انرژی گرمایی را به بیرون هدایت می کند . به همین ترتیب از گرم شدن فضای داخل اتومبیل جلوگیری می کند.

سفارش پنکه خورشیدی ماشین اتوکول  قیمت پنکه خورشیدی ماشین اتوکول اصل

قیمت : 70000 تومان
قیمت : 40000 تومان

خرید پستی

نحوه نصب پنکه خورشیدی اتوکول ماشین

با توجه به طراحی ویژه و منحصر به فرد پنکه ارائه شده در فروشگاه اینترنتی حراجی هفته ، این وسیله در هر اتومبیلی قابل استفاده بوده و روی هر سایز شیشه ای قابل نصب میباشد. طرز نصب کردن این دستگاه بسیار آسان بوده و نیاز به تخصص ندارد؛ ابتدا پنکه را به شیشه وصل کرده و سپس نوار پلاستیکی مخصوص را در اطراف اتوکول قرار دهید. جالب است بدانید که جابه جا کردن این وسیله بسیار آسان بوده و حتی داخل داشبورد ماشین نیز قرار می گیرد.

مشخصات و ویژگی های پنکه خورشیدی اتومبیل اتو کول outo cool :

  • دستگاه تهویه و خنک کننده هوشمند AUTO COOL
  • بدون نیاز به برق و باطری
  • تخلیه گرمای داخل خودرو
  • جابه جایی آسان و نصب سریع و راحت
  • قدرت بالا
  • روشن شدن خودکار
  • صرفه جویی در مصرف سوخت

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *