فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید گردو شکن فنری جادویی

گردو شکن فنری جادویی خرید گردو شکن فنری جادویی خرید اینترنتی گردو شکن جادویی خرید پستی گردوشکن جادویی فنری آلمانی اصل قیمت :…

گردو شکن فنری جادویی

خرید گردو شکن فنری جادویی

خرید اینترنتی گردو شکن جادویی

خرید گردو شکن فنری جادویی

خرید پستی گردوشکن جادویی فنری آلمانی اصل

قیمت : 33000 تومان

قیمت : 25000 تومان

خرید پستی 1

خرید آنلاین گردو شکن فنری جادویی,حراج گردوشکن جادویی,تخفیف ویژه گردوشکن فنری,فروش عمده فندق شکن جادویی,قیمت بادام شکن جادویی فنری,خرید ارزان گردوشکن فنری آلمانی

 

گردو شکن جادویی

گردو ، بادام ، فندق و … از جمله خشکبارهای خوشمزه ای هستند که طرفداران بسیاری در میان تمامی افراد چه کوچک و بزرگ داشته ، اما یک مشکل بزرگ این وسط وجود دارد یکی اینکه خیلی از افراد وقت و یا حوصله شکستن آجیل و بیرون آوردن مغز آنها را ندارند و یا هنگامیکه قصد شکستن آنها را داشته باشند باز هم گردو و بادام و یا فندق خرد و بسیار ریز می شوند و با پوست خود ترکیب می شوند و از طرفی دیگر خرد کردن آجیل با چکش یا هر وسیله دیگر باعث ایجاد سر و صدا در محیط خانه و به تبع آن آپارتمان گشته و موجب مزاحمت برای دیگران می گردد. برای راحتی شما و خانواده ها ما قصد داریم امروز به شما محصولی را معرفی کنیم تا به بوسیله آن بتوانید هرچه زودتر و راحتتر گردو و بادام را شکسته و میل نمایید.گردو شکن فنری جادویی وسیله ی کاربردی برای شکستن گردو و انواع فندق ها و آجیل ها می باشد ، این محصول دارای ظرافت خاص می باشد ،کافی است فنر را بکشید و رها کنید! به همین سادگی گردو می‌شکند.هیچ گردو و فندق و بادام قادر به مقاومت در برابر گردوشکن فنری را نداشته و به راحتی می شکند.ترکیبی از هوش ظرافت و کارایی برای شکستن یک گردو.روش استفاده از گردوشکن بسیار راحت است و به این شکل است که کافی است شما گردوشکن را بر روی گردو قرار داد و پایه را با دست خود نگه دارید و با دست دیگر گردوشکن را به سمت بالا کشیده و سپس دسته را آزاد کنید.لایه های فنری گردو شکن گردو را به صورت فوری خرد میکند.

 

خرید گردو شکن فنری جادویی

خرید ارزان گردو شکن فنری جادویی naomi nutcracker

قیمت : 25000 تومان

روش استفاده از گردو شکن فنری جادویی naomi nutcracker

برای شکستن یک گردو، گردو شکن را را بر روی گردو قرار دهید. پایه را با یک دست نگه دارید و دست دیگر را به سمت بالا بکشید. سپس به راحتی دسته را آزاد کنید. لایه های فنری گردو شکن گردو را به صورت فوری خرد میکند. این فقط سرگرم کننده برای بچه ها نیست بلکه یک روش غیر معمول برای شکستن انواع آجیل است.

 

 

خرید گردو شکن فنری جادویی

تخفیف ویژه گردو شکن فنری Naomi اصل

قیمت : 25000 تومان

 

توضیحات انگلیسی محصول :

Go Nuts! – Naomi is one of the most unique nutcrackers around, both kids and adults will have a blast cracking nuts with the Naomi spring nutcracker! Snacking, cooking, or baking with nuts will never be the same after you crack your first nut with Naomi. It’s fun, it’s easy, and the concept is going to drive you nuts once you see it in person, so give it a try!
The Secret Of The Nutcracker – This fun and easy to use German nutcracker provides entertainment and snacks. To use Naomi, simply place it on top of the in-shell nut while holding the base with one hand. Pull the handle upwards with the other hand before releasing the handle. The bolt will crack the nut immediately while making you want to use Naomi again and again!
Naomi In A Nutshell – Cleanup is easy thanks to this innovative kitchen tool designed to catch the nutshell pieces in the spring thus preventing a mess. This unusual method of cracking nuts is perfect for all kinds of nuts while the stainless steel design is made to stand the test of time. Just remembering all those nutshell pieces grandma always had to clean up after grandpa cracked some nuts will make anybody appreciate Naomi that much more!
Winner Of The Prestigious Red Dot Award – The Red Dot Design Award is an international product design prize awarded by the Design Zentrum Nordrhein Westfalen in Essen, Germany. The Naomi spring loaded nutcracker is one of the products recognized by the Red Dot Award for its innovation and design. Made in Germany, Naomi is ready to bring award-winning nut-cracking with a little flair to your kitchen counter!
Give The Gift Of Fun – If you know anybody who eats nuts, the Naomi Nutcracker is the perfect gift for them! Giving a useful and practical gift such as Naomi provides your friend or family member with a gift that will keep giving for years to come. They will love using the Naomi and will probably want to share the experience with you as soon as they try it!

 

ترجمه تحت اللفظی متن انگلیسی:

گردوشکن! – نائومی یکی از وسایل منحصر به فرد در اطراف است، هر دو بچه ها و بزرگسالان آجیل کوبیدن انفجار با مهره مارک بهاره Naomi! Snake، پخت و پز یا پختن با آجیل هرگز پس از شکستن اولین مهره خود را با نائومی نخواهد بود. این سرگرم کننده است، آسان است، و این مفهوم است که شما را در حالی که شما آن را در شخص به نظر می رسد آجیل، بنابراین امتحان کنید!
گردوشکن فنری – این سرگرم کننده و آسان برای استفاده از گردوشکن آلمانی سرگرمی و تنقلات را فراهم می کند. برای استفاده از نائومی، به سادگی آن را در بالای مهره پوسته قرار دهید در حالی که پایه را با یک دست نگه دارید. قبل از باز کردن دسته، دسته را به سمت بالا بکشید. پیچ و مهره بلافاصله را خرد خواهد کرد در حالی که شما می خواهید به استفاده از Naomi دوباره و دوباره!
نائومی در یک نگاه – پاکسازی آسان است به این ابزار آشپزخانه نوآور طراحی شده برای گرفتن قطعات جمجمه در بهار در نتیجه جلوگیری از ظروف سرباز یا مسافر. این روش غیر معمول آجیل ها برای انواع آجیل مناسب است در حالیکه طراحی ضد زنگ ضد زنگ ساخته شده است تا آزمایش زمان را انجام دهد. فقط به یاد آوردن همه کسانی که به تازگی قطعات مادر بزرگ همیشه مجبور به تمیز کردن پس از پدر بزرگ ترک برخی از آجیل را به کسی را تحسین Naomi که خیلی بیشتر!
برنده جایزه معتبر قرمز Dot – جایزه طراحی قرمز طراحی نقطه جایزه طراحی محصول بین المللی است که توسط Design Zentrum Nordrhein Westfalen در اسن آلمان برگزار می شود. پرچم نواقص نئومه بارگیری شده یکی از محصولات شناخته شده توسط جوایز قرمز Dot برای نوآوری و طراحی آن است. نائومی، ساخته شده در آلمان، آماده است تا برنده جایزه مهره های کرک شده خود را با کمی عجیب و غریب به شمارنده آشپزخانه شما!
هدیه ای سرگرم کننده – اگر کسی را که می خورید، آجیل بخورید، Naomi Nutcracker هدیه ای مناسب برای آنهاست! هدیه مفید و عملی مانند نائومی، دوست و یا اعضای خانواده شما را با یک هدیه ای که برای سال های آینده در اختیار شما قرار می دهد، فراهم می کند. آنها با استفاده از نائومی دوست خواهند داشت و احتمالا می خواهند با استفاده از تجربه شما به محض این که آن را امتحان می کنند به اشتراک بگذارند!

خرید گردو شکن فنری جادویی

خرید گردو شکن فنری جادویی

 

 

 

 

خرید گردو شکن فنری جادویی

قیمت گردو شکن و بادام شکن فنری آلمانی اصل

قیمت : 33000 تومان

قیمت : 25000 تومان

خرید پستی 1

 

 

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *