فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خرید یخچال و گرم كن فندكي ماشين

خرید یخچال و گرم كن فندكي ماشين خرید اینترنتی یخچال گرم کن فندکی دوکاره خودرو یخچال و گرم کن دو کاره فندکی خودرو…

خرید یخچال و گرم كن فندكي ماشين

خرید اینترنتی یخچال گرم کن فندکی دوکاره خودرو

یخچال و گرم کن دو کاره فندکی خودرو ماشین 6 لیتری

خرید یخچال گرم کن فندکی ماشین

خرید پستی یخچال و گرمکن ماشین قابل استفاده با فندک خودرو و برق شهری

قیمت : 350000 تومان

قیمت : 300000 تومان

خرید پستی 1

خرید پستی یخچال و گرم کن فندکی ماشین با قابلیت گرم نگهدارنده و سرد نگهدارنده, فروش عمده یخچال فندکی اتومبیل , خرید گرم کن فندکی اتومبیل , فروش پستی گرم کن و یخچال دوکاره ماشین ,حراج یخچال و گرم کن فندکی دوکاره ماشین , خرید آنلاین یخچال فندکی خودرو, خرید اینترنتی یخچال فندکی اتومبیل, یخچال شارژ فندکی ماشین, یخچال فندکی سرد و گرم کننده ماشین, یخچال فندکی گرمایشی و سرمایشی اتومبیل, یخچال و گرم کن فندکی اتومبیل, یخچال گرم و سرد کننده ماشین , یخچال ماشین , گرمکن ماشین

 

یخچال و گرم كن فندكي مسافرتی

بسیاری از ما ، اغلب وقت خود را درون خودروها سپری می کنیم . علاوه بر سفرهای کوتاه مدت درون شهری ، سفرهای طولانی مدت را نیز سعی می کنیم با استفاده از خودروی شخصی انجام دهیم ، چرا که جذابیت و لذت بیشتری دارد . اما صرف زمان زیاد درون خودروها ، این الزام را به وجود می آورد که حداقل امکانات ممکن برای خود و سرنشینان خودرو را فراهم کنیم . به همین دلیل است که تولیدکنندگان لوازم جانبی ماشین ، سعی کردند تا محصولات متنوعی را برای رفاه بیشتر درون خودرو طراحی و ارائه کنند .

همواره وجود یک یخچال داخل خودرو در زمان مسافرت ابزاری ضروری و مفید میباشد. این یخچال ماشین علاوه بر سرمایش، توانایی گرمایش را نیز دارد و این موضوع کارایی این یخچال و گرمکن ماشین را دو چندان کرده است. لازم به ذکر این یخچال قابل استفاده برای انواع خودروهای سبک و سنگین موجود در بازار قابل استفاده میباشد.

فروش یخچال و گرم كن فندكي ماشين

خرید آنلاین یخچال و گرم کن فندکی خودرو

قیمت : 300000 تومان

یخچال گرم کن فندک دار مخصوص ماشین

این لوازم در ابتدا با استفاده از باطری کار می کردند که مصرف بالا و عمر کم از مشکلات کار با آنها محسوب می شد . به همین دلیل به سرعت لوازم فندکی ماشین ارائه و جایگزین محصولات قبلی شدند . این تجهیزات با اتصال به جا فندکی ماشین تغذیه می شوند و مصرف بهینه تری هم دارند . به همین دلیل بسیار مور توجه قرار گرفتند ، به طوری که در حال حاضر می توانید هر محصول جانبی را برای خودروی خود به صورت فندکی تهیه و در اختیار داشته باشید .این بخچال خودرو به نحوی هوشمند طراحی شده است؛ بدین خاطر که علاوه بر امکان اتصال بسیار راحت به فندک تمامی خودروهای داخلی و خارجی، امکان اتصال به برق شهری را نیز دارد. پس به آسانی می توانید از آن به عنوان یک یخچال سفری نیز استفاده کرده و مواد غذایی خود جهت سرمایش یا گرمایش را در آن قرار دهید.

خرید یخچال و گرم كن فندكي اتومبیل

حراج گرم کن فندکی اتومبیل

قیمت : 300000 تومان

یخچال و گرم کن دو کاره فندکی ماشین :

یخچال و گرم کن دو کاره فندکی ماشین ، علاوه بر کارایی خوب ، دارای ظاهری زیبا و کیفیت تولیدی بسیار بالایی می باشد و می توانید از آن برای خودرو های مختلف استفاده کنید . همراه با یخچال فندکی اتومبیل ، یک کابل فندکی ، به طول ۱۹۵ سانتی متر نیز می باشد که این امکان را به شما می دهد تا به سادگی یخچال را درون خودرو جابه جا کنید و هر جایی که مورد نظرتان است آن را قرار دهید . کیفیت تولیدی بدنه و فضای داخلی یخچال ، در نگاه اول بسیار خودنمایی می کند .

یخچال های فندکی ماشین ، انواع متنوعی دارند که اغلب آنها دارای ظرفیت کمی می باشند ، اما یکی از بارزترین ویژگی های یخچال و گرم کن فندکی ماشین ، ظرفیت بالای آن نسبت به محصولات مشابه خود است . این محصول دارای ظرفیت ۶ لیتر است و می توانید به سادگی درون آن میوه ، سبزیجات ، نوشیدنی و مواد غذایی دیگر را قرار دهید . بر روی درب یخچال نیز ۳ جای لیوان تعبیه شده است که می توانید درون خودرو از آنها به عنوان استند بطری و یا لیوان استفاده کنید .

تخفیف ویژه یخچال فندکی خودرو

تخفیف گرم کن ماشین فندکی

قیمت : 350000 تومان

قیمت : 300000 تومان

یخچال ماشین فندکی

با توجه به علاقه بسیاری از افراد برای سفر با خودرو شخصی ، یکی از محصولات بسیار کاربردی که برای خودرو ارائه شد ، یخچال فندکی ماشین بود . محصولی که به شما امکان خنک کردن و خنک نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی ها را درون خودرو می داد . اما استفاده از این یخچال ها ، اغلب منوط به روز های گرم بهار و تابستان می شد و در فصول سرد سال ، چندان کارایی را نداشتند . به همین دلیل می توان از آن به عنوان یک محصول فصلی یاد کرد . ولی ما برای شما پیشنهادی به مراتب بهتر را داریم .

تخفیف ویژه یخچال گرم کن 7,5 لیتری فندکی اتومبیل

خرید ارزان یخچال و گرم فندکی 7,5 لیتری مخصوص اتومبیل

قیمت : 300000 تومان

 

تا به حال به این اندیشیده اید که گرمای داخل ماشین و مدت زمان طولانی که مواد غذایی را به همراه دارید موجب فاسد شدن این مواد می شود؟ ما برای رفع تمامی این مشکلات به شما یخچال و گرم کن مسافرتی را پیشنهاد می دهیم. این محصول یکی از جدیدترین نگهدارنده های مسافرتی مواد غذایی می باشد که به صورت عمده به عرضه گذاشته شده است.

قیمت یخچال و گرم كن فندكي ماشين

خرید آنلاین یخچال گرم کن فندکی ماشین 7,5 لیتری

قیمت : 300000 تومان

یخچال 6 لیتری فندکی خودرو

پیشنهاد ما به شما یخچال و گرم کن فندکی ماشین است.محصولی با طراحی نوین و در عین حال بسیار کارآمد تر از نمونه های دیگر ، که امکان استفاده از آن را در چهار فصل سال خواهید داشت . یخچال و گرم کن فندکی خودرو ، دو کاره است و به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر یک یخچال بسیار با کیفیت ، در موقع نیاز می توانید از آن به عنوان یک گرم کن استفاده نمایید و مواد غذایی خود را با استفاده از آن گرم کنید و یا گرم نگه دارید .

فروش ویژه گرمکن فندکی 7,5 لیتری ماشین

قیمت : 300000 تومان

فروش عمده یخچال گرم کن 7 لیتر و نیمی خودرو

ویژگی های یخچال خودرو

قابل استفاده برای انواع خودروهای سبک و سنگین داخلی و خارجی
قابلیت سرد نگهدارنده
قابلیت سرمایش تا ۳- درجه سانتی گراد
قابلیت گرم نگهدارنده
دمای قابل تنظیم گرم‌خانه ۳۰ تا ۵۵ درجه سانتی گراد
قابل اتصال به فندکی خودرو (۱۲ ولت)
قابل اتصال به برق شهری (۲۲۰ولت)
جای نوشابه
دارای اتصالات شارژ فندکی
گنجایش ۶ لیتر
مجهز به کمربند حمل و نقل
نظم دادن به مواد غذایی در سفر

خرید ارزان یخچال گرم کن فندکی ظرفیت 7,5 لیتر

فروش عمده یخچال فندکی دو کاره عمده

قیمت : 300000 تومان

خصوصیات ظاهری یخچال و گرمکن ماشین فندکی

ظرفیت ۶ لیتر
ابعاد داخلی :۱۹٫۵ * ۲۱ * ۱۵ سانتیمتر
ابعادبیرونی :۲۷ * ۳۲ * ۱۸ سانتیمتر
دارای ۴ عدد جای نوشابه
مجهز به کمربند جهت حمل و نقل

فروش یخچال گرم کن فندکی خودرو

قیمت یخچال گرم کن فندکی ماشین

قیمت محصول : 350000 تومان

قیمت محصول : 300000 تومان

خرید پستی 1

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *