فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

خواستگاری از احسان علیخانی در برنامه عصر جدید خواستگاری از احسان علیخانی در برنامه عصر جدید+فیلم آخرین قسمت از مرحله مقدماتی برنامه «عصرجدید»…

خواستگاری از احسان علیخانی در برنامه عصر جدید

خواستگاری از احسان علیخانی در برنامه عصر جدید+فیلم

آخرین قسمت از مرحله مقدماتی برنامه «عصرجدید» شب گذشته با حضور استعداد‌های مختلف کشور به روی آنتن رفت.

قسمت پایانی مرحله مقدماتی مسابقه استعدادیابی، دیشب روانه آنتن شبکه سه سیما شد تا عصرجدید ِاحسان علیخانی، فینالیست‌هایش را بشناسد.

در برنامه بیست و پنجم که رکورد حضور پرتماشاگرترین برنامه را هم از آنِ خود کرد و یکی از متفاوت‌ترین قسمت‌های فصل مقدماتی هم بود، در این برنامه اجرایی با غرّشِ مهیب شلّاق‌ها روی صحنه همراه بود و نمایشی برای حمله همزمان به ۱۰ رکورد رسید. البته غیر از کیکِ ویژه برنامه عصرجدید رونمایی شد.

در اولین بخش از برنامه «عصر جدید» گروه دومینو به روی صحنه حاضر شدند و دومینوی دو هزار قطعه‌ای را روی صحنه چیدند و تصویری از «عصرجدید» را با چیدمانشان برای تماشاگران و داوران به نمایش گذاشتند و چهار رأی داوران را بدست آوردند.

همچنین در دومین بخش از این برنامه مهسا خراسانی گرافیست و موزیسین جوان به صحنه آمد، اما متاسفانه با سه رأی قرمز داوران مواجه شد.

علی میرچناری در سومین بخش از این برنامه به همراه گروه خود به صحنه آمدند و اجرای خود را برای داوران و بینندگان به نمایش گذاشتند، اما سه رأی منفی داوران امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی را دریافت کردند و به مرحله فینال نرسیدند.

در ادامه برنامه «عصر جدید» گروه ورزشی رکوردداران ایران به روی صحنه آمدند و توانستند در یک بازه زمانی یک دقیقه‌ای هفت رکورد دنیا را شکسته و به نام خودشان ثبت کنند.

در بخش دیگر گروه سربازان وطن با اجرای متفاوت توانستند رای مثبت دریافت کنند و در ادامه اجرای متفاوت خودشان از امین حیایی یکی از داوران «عصر جدید» خواستند که روی صحنه بیاید و با شاخه گلی که بر دهان دارد همراه گروه سربازان وطن شود.

همچنین در ادامه یکی از اعضای این گروه نمایشی یکی از شلاق‌های دست ساز خودش را به علیخانی هدیه داد و علیخانی هم با شلاقی که سرباران وطن به او دادند به شوخی به همکاران خود زد و لحظات جالبی را به وجود آورد.

اجرای «عصرجدید» را امیر بهرام کاویانپور برعهده داشت که با اجرای ضعیف خود در عرصه خوانندگی به مرحله فینال نرسید.

عارفه عسگری در حوزه استندآپ کمدی شرکت کرد که اجرای او با یک رای منفی همراه شد. عسگری در بخشی از اجرای نمایشی خود به نبود خواستگار اشاره کرد و در بخشی از اجرا به شوخی از علیخانی خواستگاری کرد.

احمد فلسفی آخرین شرکت کننده برنامه «عصر جدید» در مرحله مقدماتی بود که توانست با اجرای نمایشی خود با توپ نظر داوران را به خود جلب کنند و رأی مثبت آن‌ها را دریافت کند.

اما در پایان این برنامه، بنا به نظر داوران رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی و امین حیایی، گروه سربازان وطن به مرحله نهایی راه پیدا کردند و با یک کارت طلایی عوامل برنامه ساز احسان علیخانی، گروه دومینو نیز به فینال رفتند.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب