فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

درگیری در شادگان خوزستان 2 کشته داشت

درگیری در خوزستان 2 کشته بر جای گذاشت سرپرست فرمانداری شادگان گفت: درگیری مسلحانه بین دو طایفه آلبوعبید و البوحصار این شهرستان روز…

درگیری در خوزستان 2 کشته بر جای گذاشت

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: درگیری مسلحانه بین دو طایفه آلبوعبید و البوحصار این شهرستان روز چهارشنبه 2 کشته و یک زخمی بر جا گذاشت. درگیری در خوزستان 2 کشته بر جای گذاشت

سعید حاجیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این دو طایفه از مهرماه 96 به سبب نامعلوم با هم اختلاف و درگیری داشته اند.
وی افزود: در این درگیری که با سلاح گرم انجام شد، مردی 60 ساله به همراه نوه 22 ساله اش کشته و پسر 45 ساله او نیز زخمی شده که اکنون در بیمارستان بستری است.
سرپرست فرمانداری شادگان بیان کرد: اوضاع منطقه در کنترل است و ماموران انتظامی شهرستان همه چیز را مراقبت می کنند.
همچنین ظهر چهارشنبه درگیری طایفه ای در شهرستان لالی استان خوزستان یک کشته و 2 زخمی بر جا گذاشت.
وجود اسلحه غیر مجاز در استان خوزستان سبب شده هر از چند گاهی افراد به روی هم سلاح بکشند که این موضوع نیز زیان های جانی جبران ناپذیری به همراه داشته است.
دستگاه قضایی استان خوزستان و نیروی انتظامی مصمم هستند با افرادی که سلاح غیر مجاز حمل و حتی در آیین عزا و عروسی اقدام به تیراندازی هوایی می کنند به شدت برخورد کنند.
نیروی انتظامی با برگزاری نشست های متعدد با شیوخ عرب و بزرگان طوایف مختلف عرب و بختیاری سعی در فرهنگ سازی در استفاده نکردن از سلاح گرم در مراسم عزا و عروسی در این استان دارد.
شهرستان شادگان در استان خوزستان در 96 کیلومتری جنوب شهرستان اهواز واقع شده است و بیش از 138 هزار نفر جمعیت دارد. درگیری در خوزستان 2 کشته بر جای گذاشت.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *