فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

قتل

جزئیات درگیری دو شرور در تهران ساعت 25 _ درگیری بین دو نفر از اراذل و اوباش در منطقه بیسیم تهران به قتل…

جزئیات درگیری دو شرور در تهران

ساعت 25 _ درگیری بین دو نفر از اراذل و اوباش در منطقه بیسیم تهران به قتل یکی از آنها انجامید.با دستور بازپرس ویژه قتل پایتخت تلاش برای بازداشت متهمان و عاملین این جنایت ادامه دارد.

درگیری دو نفر از اراذل اوباش در منطقه بیسیم پایتخت با قتل یکی از آنها رنگ خون گرفت. با دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت تلاش برای بازداشت متهمان ادامه دارد.

ساعت ۱۰ شامگاه سه شنبه ۲۳ آبان ماه امسال ماموران کلانتری ۱۵۹ بیسیم در جریان درگیری خونین دو جوان در منطقه بیسیم شدند و خیلی زود تیمی از ماموران برای پایان دادن به درگیری در محل حاضر شدند. ماموران با حضور در محل درگیری با اسماعیل ۲۷ ساله که غرق خون روی زمین افتاده بود روبرو شدند و زمانیکه تیم های امدادی در صحنه حاضر شدند خبر از مرگ این جوان دادند.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات ویژه در محل حاضر شوند. تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که اسماعیل و حمید که از اراذل اوباش منطقه هستند به خاطر اختلاف قدیمی با هم درگیر شده و حمید با ضربات چاقو دست به این جنایت زده است و اسماعیل را به قتل رسانده است.

بازپرس جنایی در این مرحله دستور انتقال جنازه پسر جوان را به پزشکی قانونی صادر کرد و تحقیقات برای بازداشت عامل جنایت که فراری است از سوی ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران آغاز شده است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *