سردار حسین رحیمی

دستگیری سلطان کاغذ دستگیری سلطان کاغذ | کلاهبرداری از مرز 1700 میلیارد می گذرد! رئیس پلیس پایتخت از پلیس پایتخت از دستگیری Capture…

دستگیری سلطان کاغذ

دستگیری سلطان کاغذ | کلاهبرداری از مرز 1700 میلیارد می گذرد!

رئیس پلیس پایتخت از پلیس پایتخت از دستگیری Capture اعضا و سرکرده باند بزرگ واردات کاغذ با ارز دولتی خبر داد و گفت: ارزش این پرونده بیش از هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است.

به گزارش خبر 25 به نقل از ایسنا؛ سردار حسین رحیمی در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با بیان اینکه پلیس تهران در روزها و ایامی وارد برخورد با جرایم اقتصادی شد که وضعیت اقتصادی خوب نبود، اظهار کرد: دستگیری دلالان ارزی از اواخر سال گذشته شروع شد و بعد از گذشت سه دهه نزدیک 500 دلال دستگیر شدند و این کار ادامه دارد.

رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: در فضای مجازی نیز افرادی درباره ارز دستگیر شده و در نهایت دو نفر اعدام شدند. تعداد زیادی صرافی متخلف بسته شده و در مجموع با اقدامات صورت گرفته بالغ بر 17 پرونده فساد اقتصادی رسیدگی شد.

رحیمی با اشاره به دستگیری گروه 16 نفره و رئیس این گروه که در زمینه واردات کاغذ فعالیت می‌کردند، گفت: این افراد بالغ بر 30 هزار تُن کاغذ با ارز دولتی وارد کردند که هیچ گرمی از این کاغذها در بازار وارد نشد یا به صورت آزاد به فروش رسید، با تعدادی از ارزهای دولتی نیز اصلاً کاغذ وارد نشده و به صورت آزاد در بازار فروخته شده است.

وی با بیان اینکه ارزش این پرونده تاکنون بیش از هزار و 700 میلیارد تومان است، متذکر شد: در بخش برخورد با مفسدان اقتصادی با قاطعیت وارد شدیم و با هماهنگی خوب با دستگاه قضایی با قدرت پیش می‌رویم.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب