فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

ذغال سرخ کن برقی سزار Caesar

ذغال سرخ کن برقی سزار Caesar ذغال سرخ کن برقی خرید اینترنتی ذغال سرخ کن برقی سزار Caesar خرید دستگاه ذغال سرخ کن…

ذغال سرخ کن برقی سزار Caesar

ذغال سرخ کن برقی

خرید اینترنتی ذغال سرخ کن برقی سزار Caesar

خرید دستگاه ذغال سرخ کن برقی اصل

ذغال سرخ کن برقی

خرید ذغال سرخ کن برقی

قیمت : 158000 تومان

قیمت : 130000 تومان

خرید پستی 1

زغال سرخ کن برقی سزار

قیمت زغال سرخ کن برقی سزار فقط 130000 تومان و اسامی مشابه محصول شامل: زغال داغ کن برقی، زغال سرخ کن قلیان، زغال سرخ کن المنت دار و زغال سرخ کن Caesar می باشد. زغال سرخ کن برقی سزار ، محصولی با طراحی نوین و کاملاً خلاقانه است . این زغال سرخ کن امکان داغ کردن و سرخ کردن زغال در کمترین زمان ممکن ، بدون کثیف شدن محیط اطراف را برای شما محیا می کند . منبع انرژی دستگاه زغال سرخ کن ، برق می باشد و برای استفاده از آن نیازی به حضور در فضای باز نیست .

 

 

ذغال سرخ کن برقی

خرید پستی ذغال سرخ کن المنت دار سزار

قیمت : 130000 تومان

دستگاه زغال سرخ کن برقی المنت دار Caesar

زغال سرخ کن برقی Caesar، محصولی با طراحی نوین و کاملا خلاقانه است . این زغال سرخ کن امکان داغ کردن و سرخ کردن زغال در کمترین زمان ممکن ، بدون کثیف شدن محیط اطراف را برای شما محیا می کند . منبع انرژی دستگاه زغال سرخ کن ، برق می باشد و برای استفاده از آن نیازی به حضور در فضای باز نیست .

 

ذغال سرخ کن برقی

خرید ذغال سرخ کن برقی اورجینال

قیمت : 130000 تومان

خرید ارزان سرخ کن زغال برقی اصل درجه یک

خرید دستگاه ذغال سرخ کن : دستگاه ذغال سرخ کن المنتی در عرض ۵ دقیقه ذغال های شما را سرخ کرده و آماده برای قلیان و کباب کرده و شما را از خستگی ذغال سرخ کردن با دردسر های خاص خود رها می کند . دستگاه ذغال سزار برای آماده کردن چای و قهوه ، گرم کردن غذا ، دود کردن اسفند ، آماده کردن غذای سبک ، آماده ساختن انواع دم نوشها و معجونهای گیاهی و گرم نمودن فضای محیط مورد استفاده قرار می گیرد . عزیزان در صورت تمایل میتوانید جدیدترین دستگاه ذغال سرخ کن را به صورت کاملا تضمینی که برای اولین بار توسط فروشگاه اینترنتی آف کالا عرضه شده است را خریداری کرده و هزینه آن را پس از دریافت کالا پرداخت کنید.

 

ذغال سرخ کن برقی

خرید آنلاین دستگاه سرخ کن زغال

قیمت : 130000 تومان

دستگاه سرخ کن برقی ذغال

اگر با سرخ کردن زغال مشکل زیادی دارید و وقت شما رو خیلی می گیره و به دنبال راه جدیدی برای افزایش سرعت و کیفیت سخر کردن زغال هستید به هیچ وجه سخر کن زغال برقی را از دست ندهید. ذغال سرخ کن برقی یک وسیله بسیار جالب و کاربردی و ارزان می باشد. همونطور که می دونید گرم کردن زغال برای قلیون و کباب و مصارف دیگه مشکل و زمان بره و اگر بخواید روی گاز سرخش کنید همه جارو کثیف میکنه و سخته. ما برای این کار دستگاه زغال سرخ کن اورجینال رو برای شما پیشنهاد میکنیم که در کمترن زمان و به تمیز ترین شکل ممکن زغال رو برای شما گرم و سرخ میکنه و میتونید به راحتی از اون استفاده کنید.

 

 

 

ذغال سرخ کن برقی

فروش اینترنتی ذغال سرخ کن Caesar

قیمت : 130000 تومان

زغال سرخ کن برقی سزار Caesar

زغال سرخ کن برقی سزار (Caesar) محصولی جدید و بسیار کارآمد است که به شما کمک می کند در کمتر از ۵ دقیقه زغال ها را با استفاده برق شهری سرخ نمائید. درون زغال سرخ کن سزار یک المنت بسیار قوی قرار دارد که زغال ها روی آن قرار گرفته، آتش گرفته و سرخ می شوند.

استفاده از زغال سرخ کن برقی سزار بسیار سریع، آسان و راحت بوده و شما می توانید در منزل، سفره خانه، مغازه، محل کار، فضای باز و… بدون هیچ گونه کثیف کاری زغال های خود را در کمتر از ۵ دقیقه سرخ کرده و از آن برای تهیه زغال قلیان و منقل کباب، اسپند دود کردن و حتی گرم کردن ظرف های غذای کوچک استفاده نمائید.

ذغال سرخ کن برقی

فروش ذغال سرخ کن برقی سزار Caesar

قیمت محصول : 130000 تومان

دستگاه زغال سرخ کن برقی

می خواین ذغال سرخ کنید ؟ خسته شدید از سختی آماده کردن ذغال روی گاز ؟ با اون همه کثیف کاری !! خوب یه راه حل خوب براتون داریم ! ذغال افروز ۵ دقیقه ای

ذغال مصرفی شما رو سرخ و آماده می کنه

سرخ کردن سریع ذغال

آماده کردن چای و قهوه
گرم کردن غذا
گرم کردن محیط

ذغال سرخ کن برقی

خرید ارزان ذغال سرخ کن برقی

قیمت : 130000 تومان

دستگاه برقی سرخ کردن ذغال سزار

دستگاه ذغال سرخ کنی که هم اکنون خریداری نموده اید با بهره گیری از اصول فنی و مهندسی ساخته شده وقادر است ذغال را برای مصارف مختلف اعم از قلیان و یا منقل کباب ، بدون استفاده از مواد نفتی ، گازی و یا آتش گردان در ظرف ۵ دقیقه به طور کامل مشتعل نماید . علاوه بر آن این دستگاه می تواند جهت مصارفی چون آماده کردن چای و قهوه ، گرم کردن غذا ، دود کردن اسفند ، آماده کردن غذای سبک ، آماده ساختن انواع دم نوشها و معجونهای گیاهی و گرم نمودن فضای محیط مورد استفاده قرار می گیرد .

در ساخت این دستگاه چند کاره از بهترین قطعات استفاده شده است :

المنت ۱۰۰۰ وات استیل با کیفیت عالی و حرارت دهی بسیار مطلوب

سیم های نسوز ( با اتصالات برنجی و چینی اعلا ) با روکش ورنیش نسوز

صفحه شعله پخش کن چدنی روی المنت مقاوم در برابر حرارت

کابل دو شاخه دار با عایق کتان استاندارد

ذغال سرخ کن برقی

خرید ذغال سرخ کن سزار اصل

قیمت : 130000 تومان

بدنه فلزی دستگاه و قطعات داخلی آن با رنگ آمیزی لعاب با تحمل حرارت تا ۱۲۰۰ درجه ذغال افروز به عنوان یک اختراع نوین و رسمی مراحل ثبت قانونی را به صورت کامل گذرانده است . بر روی هالوگرام هر جعبه ذغال افروز و پشت این بروشور می توانید شماره ثبت اختراع و همچنین شماره ثبت صنعتی دستگاه را مشاهده نمایید .

خرید زغال سرخ کن , دستگاه سرخ زغال اصل, خرید اینترنتی زغال سرخ کن اورجینال, خرید پستی زغال سرخ کن, ذغال سرخ کن برقی
دستگاه ذغال سرخ کن با استفاده از اصول فنی و مهندسی ساخته شده وقادر است ذغال را برای مصارف مختلف اعم از قلیان و یا منقل کباب ، بدون استفاده از مواد نفتی ، گازی و یا آتش گردان در ظرف ۵ دقیقه به طور کامل مشتعل نماید . علاوه بر آن این دستگاه می تواند جهت مصارفی چون آماده کردن چای و قهوه ، گرم کردن غذا ، دود کردن اسفند ، آماده کردن غذای سبک ، آماده ساختن انواع دم نوشها و معجونهای گیاهی و گرم نمودن فضای محیط مورد استفاده قرار می گیرد .

ذغال سرخ کن برقی سزار

مناسب براي استفاده قليان و منقل

منبع تغذیه : برق ۲۲۰ ولت شهری

سرخ کردن زغال در کمترین زمان ممکن

قابل استفاده در منزل ، محل کار ، فضای باز و …

طراحی نوین و بسیار کارآمد

مناسب برای استفاده جهت سرخ کردن زغال برای قلیان ، منقل و جا اسپندی
قابل استفاده برای اسپند و گرم کردن ظروف غذای کوچک

روش استفاده از دستگاه

* درب جعبه را باز نموده و وسایل جانبی آن را خارج نمایید .

* دسته چوبی آماده در کارتن را همانند شکل ۱ ، با پیچ و واشر همراه آن محکم به بدنه دستگاه متصل نمایید .

ذغال سرخ کن برقی

قیمت ذغال سرخ کن برقی

قیمت : 158000 تومان

قیمت محصول : 130000 تومان

خرید پستی 1

برای خرید محصول بر روی دکمه لینک خرید محصول کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش خرید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید.
شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند.
تمامی سفارشات تهران کمتر از ۷۲ ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین ۳ تا ۴ روز) و سفارشی(بین ۵ تا ۷ روز) می باشد.

 

 

زغال داغ کن برقی, زغال سرخ کن قلیان, زغال سرخ کن المنت دار , زغال سرخ کن Caesar , ذغال سرخ کن, خرید اینترنتی ذغال سرخ کن,خرید ارزان ذغال سرخ کن,دستگاه ذغال سرخ کن المنتی,خرید ذغال افروز اختراعی,خرید دستگاه برقی ذغال,خرید دستگاه برقی ذغال سرخ کن,ذغال افروز ارزان,دستگاه ذغال افروز,سرخ کردن راحت ذغال قلیان, پخت راحت کباب ذغالی,دستگاه ذغال سرخ کن,دستگاه ذغال سرخ کن جدید,ذغال افروز برقی,ذغال سرخ کن,ذغال سرخ کن,ذغال سرخ کن برقی,ذغال سرخ کن برقی سزار,زغال سرخ کن سزار,خرید ذغال سرخ کن , خرید وسایل پیکنیک , خرید ذغال سرخ کن سزار , خرید Charcoal Starter

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *