فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

رابطه جنسی زن متاهل با مرد غریبه در کرج لو رفت

رابطه جنسی زن متاهل با مرد غریبه در کرج لو رفت زنی که در کرج با مرد غریبه رابطه جنسی برقرار کرده بود…

رابطه جنسی زن متاهل با مرد غریبه در کرج لو رفت

زنی که در کرج با مرد غریبه رابطه جنسی برقرار کرده بود نمی دانست که روزی به خاطر طلاهایش به قتل می رسد. مرد جوان که با زن شوهرداری رابطه پنهانی داشت برای رسیدن به طلاهای این زن او را به باغی کشاند و با شلیک چند گلوله دست به قتل زد.

رسیدگی به این پرونده به دنبال پیدا شدن جنازه خونین یک زن جوان در باغی در بلوار هوشیار کرج در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد این زن با شلیک گلوله به سرش از پا درآمده است. جنازه زن ناشناس به پزشکی قانونی فرستاده و تلاش برای افشای هویت وی آغاز شد.

یک روز از این ماجرا گذشته بود که مرد جوانی به اداره آگاهی پلیس کرج رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد.این مرد گفت همسر 37ساله ام پروین دیروز صبح از خانه مان بیرون رفت و دیگر بازنگشت, می ترسم بلایی سرش آمده باشد.

نشانی هایی که این مرد از همسرش ارائه داد با مشخصات جنازه زن ناشناس مطابقت داشت. به این ترتیب مرد جوان به سردخانه پزشکی قانونی رفت و جنازه همسرش را شناسایی کرد.پلیس در نخستین گام از تحقیقات به پرس و جو از خانواده قربانی پرداخت و به همسر پروین مظنون شد.به این ترتیب وی تحت بازجویی قرار گرفت.این مرد گفت: مدتی بود به رابطه همسرم با یک مرد غریبه مشکوک شده بودم اما من هرگز او را نکشتم و نمی‌دانم چه کسی او را قربانی سرقت طلاهایش کرده است.

دو ماه از جنایت گذشته بود که دختر 15ساله قربانی به اداره آگاهی رفت و نخستین سرنخ را به پلیس داد.دختر نوجوان گفت مدتی بود مادرم با یک مرد جوان به نام کیوان آشنا شده بود. مادرم می گفت کیوان در قاچاق اسلحه دست دارد و مرد خشنی است. او حتی مادرم را تهدید کرده بود که اگر طلاهایش را به او ندهد مادرم را می کشد. من به کیوان مشکوک هستم.

با اطلاعاتی که دختر نوجوان به پلیس داد کیوان 40 ساله بازداشت شد و پلیس در خانه اش یک اسلحه کشف کرد. او در شعبه 71دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و به قتل پروین با انگیزه سرقت اعتراف کرد .وی گفت: یک روز پروین را به عنوان مسافر سوار ماشینم کردم. او در بین راه سر صحبت را باز کرد و از زندگی مشترک با همسرش گلایه کرد. بعد از آن روز چند بار به دیدن پروین رفتم. آخرین بار او را به یک باغ دعوت کردم . وقتی چشمم به طلاهایش افتاد وسوسه شدم,, و از او خواستم تا طلاهایش را به من بدهد اما مقاومت کرد و من به ناچار چند تیر به او شلیک کردم. طلاها را هم به مبلغ 300 هزار تومان به یک طلافروش در حصارک کرج فروختم.

در پایان جلسه هیات قضایی رضا را با توجه به درخواست اولیای دم به قصاص و زندان محکوم کرد. حکم صادره در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد اما اجرای حکم به خاطر عدم پیگیری های اولیای دم متوقف شد و با گذشت 13سال از جنایت همچنان اولیای دم پیگیر پرونده نشدند.

به این ترتیب کیوان از زندان نامه ای به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاد و درخواست اعمال ماده 429 قانون مجازات را مطرح کرد. با پیگیری قضات دادگاه فرزندان قربانی و خواهر و برادرهای پروین اعلام کردند در صورت دریافت یک میلیارد تومان از قصاص صرف نظر می‌کنند.

کیوان دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.وی گفت: 13 سال است که در زندان بلاتکلیف مانده ام و نمی دانم چه سرنوشتی در انتظارم است. پروین تهدیدم کرده بود ماجرای ارتباط پنهانی مان را به همسرم می‌گوید و آبرویم را می برد.

به همین خاطر او را کشتم. من فقط 100 میلیون تومان پول دارم که ارثیه پدری ام است و می توانم آن را به اولیای دم بدهم ولی توان پرداخت یک میلیارد تومان را به آنها ندارم. من از این اوضاع خسته شده ام و دیگر تحمل زندان را ندارم. به همین خاطر اگر قرار است باز هم در زندان بمانم ترجیح میدهم زودتر اعدام شوم.بنا به این گزارش, در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *