فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فحشا و رابطه جنسی

رابطه نامشروع مرد متاهل با زن بدکاره + عکس متاسفانه خیانت و رابطه های غیر اخلاقی در جامعه افزایش یافته است. مشکلات بیشتر…

رابطه نامشروع مرد متاهل با زن بدکاره + عکس

متاسفانه خیانت و رابطه های غیر اخلاقی در جامعه افزایش یافته است. مشکلات بیشتر طلاق ها همین رابطه های پنهانی و غیر اخلاقی است.

دراین مطلب مروری خواهیم داشت به خبرهای روز اجتماعی که در ان خیانت های متعدد و فساد اخلاقی زنان و مردان آورده شده است. زن ‌و مرد جوان درحالی برای دریافت مشاوره به واحد مشاوره پلیس مراجعه کرده بودند که هرکدام مدعی بود دیگری مشکل دارد.

ماجرای اول:

مشکل این زوج جوان که پدر و مادر نیز شده‌اند، از جایی آغاز میشود که مرد پس‌از بالاگرفتن جروبحث با همسرش، از خانه بیرون می‌زند و سراغ یکی از دوستانش میرود. او متوجه می‌شود که خانم دوستش به مسافرت رفته و برای اینکه آب ‌وهوایی عوض کنند، به پیشنهاد دوستش تصمیم می‌گیرند که گشتی در خیابان‌ها بزنند.

به گزارش خبر 25 مرد جوان گوشی تلفن‌همراهش را خاموش کرده بود. در بین راه، دوستش از ارتباطش با یک خانم در شبکه‌های مجازی سخن می گوید و او را به قسمتی می‌کشاند و مقابل یک مجتمع مسکونی نگه می‌دارد.دقایقی بعد، زنی بزک‌ کرده از خانه خارج میشود و پس‌ از سلام و احوالپرسی‌؛ سوار ماشین میشود.

زن و دوست مرد جوان سرگرم گفت‌وگو می‌شوند که ناگهان خودروی پلیس کنارشان توقف میکند.دراین لحظه، همسایه‌ها نیز که از دست رفت‌ وآمد افراد مشکوک به خانه این زن شاکی بودند، بیرون آمده و آبرو‌ریزی به بار می‌آید.

زن بدکاره

رابطه نامشروع مرد متاهل با زن بدکاره

ماموران آن‌ها را به کلانتری می‌آورند. مرد جوان که نمی‌دانسته چه خاکی بر سرش بریزد، موضوع را به همسرش اطلاع می‌دهد و کمتراز 20 دقیقه بعد، ملیحه و پدر و مادرش می‌آیند. زن جوان داد و فریاد به‌ راه می‌اندازد و هرچه به دهانش می‌رسد نثار مردش میکند. هیچ‌کس به حرف‌های مرد گوش نمیدهد. بالاخره دوستش و ان زن واقعیت را می گویند و مرد جوان از این معرکه رهایی می یابد.

مرد 31 ساله درمقابل مشاور کلانتری، داستان زندگی‌اش را به کمی دورتر کشاند و گفت: خانواده‌ام میگفتند «کوتاه بیا». ان‌ها معتقد هستند به‌خاطر بچه‌ام باید بسوزم و بسازم و ملیحه را تحمل کنم؛ البته نگرانم هستند و از سر خیرخواهی سعی می‌کنند مرا با این حرف‌ها به زندگی‌ام دلگرم کنند. من به‌خاطر رفتارهای اشتباه همسرم با خواهران و برادرانم هیچ رفت ‌وآمدی نداشتم.

وقتی هم به خانه مادر پیرم می‌رفتیم، ملیحه گوشه‌ای می‌نشست و با کسی حرف نمی زد. او به خواهرزاده‌ام که کودکی 10 ساله است، حساسیت بیش‌ازحدی دارد و اجازه نمیدهد بچه‌ام با او بازی کند. به گزارش تالاب این شرایط هنگامی‌که به خانه پدرزنم می‌رفتیم، کاملا متفاوت بود. خنده و مزاحش قطع نمی‌شد و بهترین زن دنیا می‌شد. بعداز این مشکلی که به سرم آمد، ملیحه قهر کرد و با این کار خود زندگی‌ام را فلج کرده است.

او هنوز معتقد است که من با ان زن سروسری داشته‌ام و دوستم در حقم مردانگی کرده است تا زندگی‌مان خراب نشود. حدود یک ماه از این ماجرا می‌گذرد؛ خسته شده‌ام. گاهی می گویم چرا باید به‌خاطر گناه ناکرده این‌قدر اذیت شوم؟

نمی‌دانم چه‌کار کنم! خانواده همسرم با حمایت‌های بی‌حدواندازه از او و محبت زیادی زندگی‌ام را خراب کرده‌اند.یکی از مدرسان مهارت‌های زندگی دراین‌باره گفت: مشکل این زوج جوان از دوران عقد ان‌ها و ناآگاهی از مهارت‌های ارتباطی‌شان آغاز شده و شدت گرفته است.

عبدالرضا مجیدی افزود: محدودیت‌های افراطی منجربه بدبینی میشود. از یک‌سو خواسته‌های نابجا، بایدها و نبایدها و محدودیت‌های بیش‌ازحد در زندگی از جانب زن یا شوهر منجربه پرورش حس سلطه‌گری همسر و سلطه‌پذیری اجتناب‌ناپذیر در فرد میشود و از طرف دیگر، افکار منفی، حس بی‌اختیاری و تحت سیطره‌بودن را شعله‌ور میکند. دراین شرایط، فرد با بدبینی درصدد مقاومت برمی‌آید.

وی ادامه داد: گاهی پنهان‌کاری‌های هرچند کوچک و پیش‌پاافتاده، بدگمانی و سوءظن را تشدید میکند. راه‌ حلی که دراین رابطه به نظر می‌رسد این است که زوج‌ها سعی کنند از گمان‌های بد و تعصب‌های غلط و خیال‌های نابجا اجتناب کنند.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب