فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

ربودن و تجاوز به دختر جوان توسط دو پسر + عکس ساعت 25 _ ربودن دختران و زنان و تجاوز به آنها را…

ربودن و تجاوز به دختر جوان توسط دو پسر + عکس

ساعت 25 _ ربودن دختران و زنان و تجاوز به آنها را با داستان قدیمی خفاش شب به یاد می آوریم.جنایت شیطانی که گویا به برخی از جوانان یاد داد و رفت و اما اینبار نوبت دو پسر جوان بود که بعد از ربودن و تجاوز به دختر جوان بازداشت شوند. . جنایتی که آن مرد شیطان صفت انگار به برخی از جوانان یاد داد و رفت. اینبار نوبت دو پسر جوان بود که بعد از آزار و اذیت دختر جوان به دام بیافتند.

ربودن دختر جوان 28 ساله در مسیر رفتن به محل کارش اتفاق افتاد. او برای رفتن به محل کارش سوار یک ماشین پراید شد و ادامه ی ماجرا.ربودن دختر

ساعت 8 صبح 21 تیر امسال دختر جوانی به پلیس خبر داد دو پسر وی را ربوده و مورد تجاوز قرار داده اند. بلافاصله ماموران گشت کلانتری 146 حکیمیه به خیابان خلعتبری ـ محلی که شاکی اعلام کرده بود ـ اعزام و با دختر جوانی که بشدت ترسیده بود، روبه رو شدند.
دختر 28 ساله به نام لیدا در اظهاراتش گفت:مهندس صنایع هستم و در یک شرکت کار می کنم. ساعت 7 صبح به قصد رفتن به محل کارم، از بلوار پروین تهرانپارس سوار یک خودروی پراید سفید شدم تا به خیابان استخر بروم. راننده خودرو حوالی پل استخر مسیرش را به سمت اتوبان زین الدین تغییر داد و وقتی به او اعتراض کردم، مدعی شد مسیر لشگرک بسته است و باید از این مسیر برویم. تازه وارد اتوبان شده بودیم که پسر جوان درهای خودرو را قفل کرد. بار دیگر به او اعتراض کردم که این بار سرنشین جلو که لباس سربازی تنش بود، به صندلی عقب آمد و با تهدید چاقو سرم را زیر صندلی برد و مرا مورد تجاوز قرار داد. دقایقی بعد راننده خودرو نیز به صندلی عقب آمد و به زور مرا مورد تجاوز جنسی قرار داد. هر چه به او التماس کردم فایده ای نداشت. حتی با او درگیر شدم و صورتش را چنگ زدم. روی دست پسر راننده جای چاقو بود. آنها سپس مرا به حوالی اداره پست منتقل و از خودرو به بیرون پرت کردند.

ربودن دختر

 جزئیات ربودن و تجاوز به دختر جوان توسط دو پسر + عکس

با اعلام این شکایت و به دست آمدن سرنخ هایی از خودروی متجاوزان، ماموران موفق شدند عصر همان روز خودرو را در پمپ بنزین شهید بابایی شناسایی و راننده خودرو را که مردی 35 ساله بود، بازداشت کنند.

مرد راننده در بازجویی ادعا کرد، در زمان حادثه خودرو در اختیار یکی از دوستانش به نام وحید بوده است. ماموران با راهنمایی صاحب پراید، وحید و همدستش شاهین را سه روز قبل در شرق تهران دستگیرکردند.

روز گذشته با انتقال دو متهم به دادسرای جنایی، وحید 24 ساله با اعتراف به ربودن دختر جوان گفت:خودرو را دو روز قبل از دوستم گرفتم تا چند روزی با آن کار کنم. روز حادثه در حال رساندن شاهین به پادگان بودم که دختر جوان را تنها کنار خیابان دیدیم. وسوسه شدیم او را ربوده و مورد تجاوز قرار دهیم. دختر جوان را به عنوان مسافر سوار خودرو کردیم و به بهانه بسته بودن مسیر به انتهای اتوبان زین الدین بردیم و مورد آزار و اذیت و تجاوز قرار دادیم. سپس او را حوالی تهرانپارس از خودرو به بیرون پرت کرده و از ترس بازداشت شدن ، خودرو را به صاحبش تحویل دادیم.

شاهین 20 ساله نیز در بازجویی با تائید حرف های همدستش گفت:من سرباز هستم و آن روز تحت تأثیر وسوسه های شیطانی قرار گرفتم.

با اعترافات دو متهم به ربودن دختر 28 ساله و تجاوز به وی، هر دو با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل شدند تا سایر جرائم احتمالی دو پسر جوان کشف شود.
بازپرس پرونده از زنان و دخترانی که توسط دو پسر شیطان صفت با پراید سفید در شرق تهران ربوده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند، خواست برای اعلام شکایت به اداره شانزدهم پلیس آگاهی در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

شیطان به جلدم رفت

شاهین20 ساله سرباز است و حدود ده ماه دیگر خدمتش به پایان می رسید، اما حالا به جرم آدم ربایی و تجاوز بازداشت شده و باید محاکمه شود. در حاشیه جلسه بازپرسی گفت وگویی کوتاه با او انجام دادیم که می خوانید.

سابقه کیفری داری؟

خیر. تا به حال به کلانتری هم نرفته بودم.

چند ماه است سربازی؟

13 ماه خدمت کردم و حتی یک مشکل هم در پادگان نداشتم.

چرا دست به این کار زدی؟

شیطان به جلدم رفته بود و انگار آن روز خودم نبودم. این نقشه وحید بود.

دختر جوان التماس نکرد؟

التماس کرد، اما من آن موقع خودم نبودم و گوشم بدهکار حرف هایش نبود. باور کنید همین یک بار بود. من آدم این کار نیستم و هیچ وقت سراغ این کار نمی روم.

می دانی چه مجازاتی در انتظارت است؟

نمی دانم. فقط تقاضای بخشش دارم.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *