فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی به دختر 15 ساله توسط شش مرد

ربودن و تجاوز جنسی به دانش آموز دختر 15 ساله توسط 6 مرد ساعت 25 _ شش مرد که به ربایش دختر 15…

ربودن و تجاوز جنسی به دانش آموز دختر 15 ساله توسط 6 مرد

ساعت 25 _ شش مرد که به ربایش دختر 15 ساله و تجاوز جنسی به دختر 15 ساله آن هم به صورت متعدد و پیاپی متهم هستند در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شوند.

روز 20 دی سال گذشته مردی میانسال بعد از اینكه از مدیر مدرسه دخترش شنید فرزندش به مدرسه نرفته است نگران شد و جست‌وجوهایی را برای یافتن «سمیرا» آغاز كرد اما وقتی راه به جایی نبرد، نزد ماموران نیروی انتظامی رفت و طی شكایتی مفقود شدن دخترش را گزارش داد.

به گزارش ساعت 25 او گفت: «سمیرا در دبیرستان درس می‌خواند، او صبح امروز مثل همیشه به قصد رفتن به مدرسه خانه را ترك كرد اما ساعت یك بعد ازظهر مدیر مدرسه با من تماس گرفت و گفت سمیرا امروز مدرسه نرفته است.»

كارآگاهان بعد از دریافت این شكایت تجسس‌های خود را برای یافتن دختر نوجوان آغاز كردند و این در حالی بود كه پدر دختر تماسی مشكوك از مردی ناشناس دریافت كرد. این مرد ناشناس به مرد میانسال گفت دخترش را ربوده است و برای آزادی او پول می‌خواهد.ماموران بعد از اطلاع از این ماجرا دامنه تحقیقات‌شان را گسترش دادند اما ردی از آدم‌ ربایان به دست نیاوردند تا اینكه سمیرا روز 19 بهمن در حالی‌كه توانسته بود از چنگ آدم‌ربایان بگریزد به خانه بازگشت و از ماجرای وحشتناکی كه برایش رخ داده بود، پرده برداشت.دختر 15ساله سپس همراه پدرش به پلیس آگاهی رفت و واقعه را برای ماموران بازگو كرد، او گفت: «صبح روز 20 دی در راه رفتن به مدرسه بودم كه یك خودرو نزدیكم توقف كرد و زنی سرش را از شیشه ماشین بیرون آورد و آدرسی را پرسید.

برای راهنمایی كردن آن زن جلو رفتم كه ناگهان مردی كه سوار همان خودرو بود به طرفم حمله و با تهدید چاقو وادارم كرد سوار خودرو شوم.»این دختر ادامه داد: «دو مرد و یك زن كه مرا ربوده بودند به باغی رفتند و من را داخل یك اتاق كوچك حبس كردند و شماره پدرم را گرفتند تا از آنها باج بگیرند.

در چند روزی كه در آن اتاق زندانی بودم دو مرد چند بار به من تعرض كردند، در حالی‌كه امیدی به آزادی نداشتم یك روز فرصت مناسبی به دست آوردم و توانستم از آن باغ فرار كنم. من نمی‌دانستم كجا هستم و چطور می‌توانم خودم را به خانه‌مان برسانم.

برای همین از سه مرد كه در آن اطراف بودم كمك خواستم. یكی از آنها وقتی حرف‌هایم را شنید، تصور كرد من دختر فراری هستم برای همین پیشنهاد رابطه جنسی داد ولی به او توضیح دادم درباره من اشتباه فكر می‌كند او هم به ظاهر قانع شد و من همراه سه مرد سوار خودرو شدم تا مرا به ایستگاه پلیس برسانند و بتوانم از ماموران كمك بگیرم اما در میان راه آنها مرا به ساختمانی نیمه‌كاره بردند و در آنجا همراه مردی دیگر كه نگهبان ساختمان بود مرا مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند.

سمیرا در ادامه اظهاراتش گفت: «من یك شب در آن ساختمان نیمه‌كاره زندانی بودم تا اینكه نگهبان ساختمان صبح روز بعد مرا در خیابان رها كرد و به سختی توانستم خودم را به خانه برسانم و ماجرا را برای خانواده‌ام تعریف كنم.»

ماموران بعد از شنیدن اظهارات این دختر با توجه به نشانی‌هایی كه او از آدم‌ ربایان ارایه داد، وارد عمل شدند و توانستند بعد از چند روز تحقیق هر شش مرد را كه در دو مرحله این دختر را ربوده بودند، دستگیر كنند. پس از آن چون موضوع اتهام این افراد تجاوز به عنف بود، پرونده در اختیار قضات شعبه 77 دادگاه كیفری استان تهران قرار گرفت. این متهمان به زودی محاكمه می‌شوند و از خود در برابر اتهام آدم‌ربایی و تعرض و تجاوز به عنف و اکراه دفاع خواهند كرد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *