فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

رد اتهام تجاوز جنسی از سوی هنرپیشه زن ایتالیایی

رد اتهام تجاوز جنسی رد اتهام تجاوز جنسی از سوی هنرپیشه زن ایتالیایی آزیا ارجنتو، هنرپیشه زن ایتالیایی که متهم به آزار جنسی…

رد اتهام تجاوز جنسی

رد اتهام تجاوز جنسی از سوی هنرپیشه زن ایتالیایی

آزیا ارجنتو، هنرپیشه زن ایتالیایی که متهم به آزار جنسی یک جوان بازیگر آمریکایی شده است اتهامات وارده را شدیدا رد کرد.

اون ضمن تکذیب شدید ادعاها پیرامون رابطه با جیمی بنت گفت: «از خواندن این خبر مطلقا غلط عمیقا شوکه و ناراحت هستم. من هیچوقت هیچگونه رابطه جنسی با بنت نداشته‌ام.»

روزنامه نیویورک تایمز روز یکشنبه با انتشار گزارشی نوشت خانم آرجنتو، یکی از چهره های معروف کمپین مبارزه با آزار جنسی زنان در سینما موسوم به #MeToo به دلیل آزار جنسی جیمی بِنِت، بازیگر و خواننده راک آمریکایی مبلغ ۳۸۰ هزار یورو به حساب وی واریز کرده است. در این گزارش آمده است که آزیا آرجنتو در سال ۲۰۱۳ هنگامی که جیمی بِنِت تنها هفده سال داشته در اتاق هتلی در کالیفرنیا وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

این هنرپیشه زن ایتالیایی در پاسخ‌ به ادعاها منتشر شده گفت: «من با بنت برای چندسال فقط دوست بوده‌ام. آن هم وقتی به پایان رسید که همزمان با درگیری من در پرونده واینستین، بنت که مشکلات اقتصادی پیدا کرده و با شکایت از خانواده‌اش در دادگاه تقاضای میلیون‌ها دلار غرامت کرده بود به طور ناگهانی از من تقاضای پول کرد. بنت، دوست‌ پسر سابق من، آنتونی بوردین [مجری سرشناس آشپزی در شبکه سی‌ان‌ان] را که مرد شرافتمندی بود می‌شناخت و می‌دانست که به عنوان یک شخصیت رسانه‌ای از اعتبارش محافظت خواهد کرد.»

طبق اظهارات این هنرپیشه زن ایتالیایی، آنتونی بوردین و بنت توافق کردند که مسئله به صورت خصوصی حل شود: «آنتونی از تبلیغات منفی چنین آدم خطرناکی واهمه داشت به همین خاطر به طور خصوصی تعهد کرد که از نظر اقتصادی بنت را کمک کند به شرطی که در زندگی‌مان دیگر از طرف او آزاری به ما نرسد.»
خبرنگار روزنامه نیویورک‌تایمز متن پاسخ آزیا آرجنتو را منتشر کرده است :

به نوشته نیویورک تایمز جیمی بِنِت پیش از این اعلام کرده بود به دلیل «سرخوردگی احساسی و زیان های مادی ناشی از تجاوز جنسی» قصد دارد آزیا آرجنتو را تحت پیگیرد قضایی قرار دهد.

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *