فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

تجاوز جنسی به بازیگر مشهور هالیوود در 16 سالگی

روایت بازیگر زن از تجاوز جنسی در ۱۶ سالگی ساعت 25 _ «ریس ویترسپون» بازیگر زن مشهور هالیوود در یک مراسم با شکوه…

روایت بازیگر زن از تجاوز جنسی در ۱۶ سالگی

ساعت 25 _ «ریس ویترسپون» بازیگر زن مشهور هالیوود در یک مراسم با شکوه ضیافت شام ، از تجربیات تلخ خود در زمینه آزار و اذیت و تجاوز جنسی سخن گفت و این مراسم به میزبانی مجله «ال» زنان در شامگاه دوشنبه برپا شده بود.
«ریس ویترسپون» بازیگر مطرح هالیوود در یک ضیافت با شکوه شام در هالیوود، از تجربیات خود در زمینه آزار و اذیت و تجاوز جنسی سخن گفت. این مراسم از سوی مجله «ال» زنان در شامگاه دوشنبه برپا شده بود.

به گزارش صدای آمریکا در روزهای اخیر و بعد از افشای تجاوز جنسی برخی ستاره های هالیوود توسط یکی از تهیه کنندگان سرشناس، برخی از بازیگران زن سرشناس هالیوود، جزئیاتی از بد رفتاری های برخی مردان با خود را افشا می کنند. یکی از این موارد، روایت «ریس ویترسپون» است که هالیوود ریپورتر گزارش داده است.

«ریس ویترسپون» در یک ضیافت با شکوه شام در هالیوود، از تجربیات خود در زمینه آزار و اذیت و تجاوز جنسی سخن گفت. این مراسم از سوی مجله «ال» زنان در شامگاه دوشنبه برپا شده بود.

این تهیه کننده و بازیگر مشهور که از سال ۱۹۹۱ در فیلم بازی می کند، فاش کرد که هنگامی که ۱۶ ساله بود، مورد تجاوز جنسی یکی از کارگردانان سینما قرار گرفت. اما افزود این تنها موردی نبود که در طول حرفه خود، رفتاری نامناسب را تجربه می کرد و از این که در این مورد ساکت بماند، احساس شرم می کرد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *