فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

سامرند معروفی بازیگر

سامرند معروفی بازیگر سریال مینو سامرند معروفی بازیگر سریال مینو کیست ؟ | بیوگرافی و عکس همسر سریال مینو داستان عاشقانه ای است…

سامرند معروفی بازیگر سریال مینو

سامرند معروفی بازیگر سریال مینو کیست ؟ | بیوگرافی و عکس همسر

سریال مینو داستان عاشقانه ای است که در تابستان و پاییز پنجاه و نه در روزهای آغازین جنگ تحمیلی می گذرد. این مجموعه، داستان زندگی سه قهرمان به نام مینو، عماد و رضا است که درگیر حوادث پیش از انقلاب می شوند و تا شروع جنگ تحمیلی درگیری هایی دارند.

یکی از بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته سامرند معروفی است که در اینجا قصد داریم بیوگرافی مختصر از وی برای شما ارائه دهیم :

بیوگرافی سامرند معروفی

سامرند معروفی متولد 21 اردیبهشت 1359 در تهران، بازیگر و دستیار کارگردان ایرانی است که در فیلم هایی چون خانواده دکتر ماهان ، پرسه در مه ، جلال الدین ، عقاب صحرا ، خماری و …. به عنوان بازیگر یا دستیار حضور داشت. و کار خود را ابتدا با تئاتر شروع کرد و چندین نمایش مختلف و پر بیننده را در کارنامه هنری خود دارد.

سامرند معروفی در مجموعه چشم های بارانی هم هنرنمایی کرده است و به عنوان دستیار اول کارگردان فعالیت دارد سامرند معروفی بازیگری را در سال 1388 تجربه کرده است و با فیلم سینمایی پرسه در مه به کارگردانی بهرام توکلی نقش کوتاهی را ایفا کرد.

ازدواج و همسر سامرند معروفی

سامرنده معروفی در سال 1397 با مهدیه نساج بازیگر سینما و تلویزیون می باشد که با نقش مینو در سریال مینو به شهرت بسیار زیادی رسید. این دو هنرمند پویا در هنگام ساخت این پروژه با یکدیگر آشنا شده‌اند و در نهایت آشنایی آنها به ازدواج ختم شده است.

مهدیه نساج چند روز پیش مراسم ازدواجش با سامرند معروفی را جشن گرفت و با انتشار عکسی از این مراسم خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد. سامرند معروفی یکی دیگر از بازیگران سریال مینو است که خبر ازدواجش با مهدیه نساج با انتشار همان عکس از مراسم ازدواجشان علنی شد.

عکس مراسم ازدواج سامرند معروفی و همسرش مهدیه نساج

https://persianv.com/cinema/wp-content/uploads/sites/3/2018/12/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%AC-1-500x477.jpgعکس زن سامرند معروفی مهدیه نساج

سامرند معروفی و مهدیه نساج

سامرند معروفی در فیلم مینو

سامرند معروفی در سریال مینو

سامرند معروفی بازیگر مینو سامرند معروفی بازیگر مینو

سامرند معروفی در فیلم مینو سامرند معروفی در فیلم مینو

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب