فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

شیطان پایتخت، به آزار و اذیت 8 زن اعتراف کرد +عکس

ساعت 25 _ سرپرست پلیس آگاهی تهران از بازداشت سارق حرفه ای خودروهای پایتخت و اعتراف به ربودن و آزار و اذیت 8…

ساعت 25 _ سرپرست پلیس آگاهی تهران از بازداشت سارق حرفه ای خودروهای پایتخت و اعتراف به ربودن و آزار و اذیت 8 زن خبر داد.
سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی با اشاره به بازداشت عامل آزار و اذیت زنان پایتخت گفت: متهم سابقه داری که با استفاده از خودرو پراید و مزدا ۳ سرقتی زنان را در خیابان‌های سطح شهر سوار کرده و در مناطق خلوت مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داد، شناسایی و بازداشت شد.
شیطان پایتخت، به آزار و اذیت 8 زن اعتراف کرد +عکس
آزار و اذیت 8 زن توسط سارق شیطان صفت

وی افزود: این متهم پس از سوار کردن زنان، آن‌ها را به خیابانی خلوت برده و با استفاده از پیچ گوشتی پس از تهدید، نیت شیطانی خود را عملی می‌کرد.

سرپرست پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه “متهم مدعی شده به دلیل سرقتی بودن خودروها، امکان بازداشت اش وجود ندارد” تاکید کرد: سرانجام کارآگان پلیس آگاهی متهم ۲۴ ساله را روز دوشنبه سوار بر یک دستگاه خودرو سرقتی در خیابان نبرد شناسایی کردند.

یاراحمدی ادامه داد: پس از دستور ایست پلیس، متهم اقدام به فرار کرد که سرانجام در یک عملیات تعقیب و گریز، پس از شلیک گلوله به لاستیک خودرو و متوقف کردن راه متهم، او را بازداشت کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهم دارای ۴ سابقه سرقت خودرو و لوازم داخل آن است و در تحقیقات مدعی شده است که زنان را در مناطق مختلف به ویژه میدان هفت تیر سوار کرده و پس از انتقال به مناطق خلوت آن‌ها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. سرپرست پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه “متهم معتاد به ماده مخدر شیشه است” گفت: این فرد در بازجویی‌های تخصصی به آزار و اذیت جنسی 8 زن تاکنون اعتراف کرده است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *