فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد مایکل باربر بعد از انکه فهمید همسرش به او خیانت کرده و…

عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

مایکل باربر بعد از انکه فهمید همسرش به او خیانت کرده و فرزند دخترش نیز حاصل روابط نامشروع او می باشد همسر و دخترش را کشت و به اعدام محکوم شد.به گزارش ساعت 25 باربر به جرم خفه کردن همسرش و کشتن دختر شش ساله‌اش محکوم به قصاص شده است. وی این اقدام را پس از آنکه متوجه شد دختری را که بزرگ کرده ، فرزند واقعی خودش نیست انجام داد.

پس از آنکه باربر متوجه شد همسرش به او خیانت کرده و با مردی از ایالت تگزاس رابطه داشته، با عصبانیت، دستان همسر 43 ساله‌اش را بست و او را با کابل کامپیوتر خفه کرد و بدن بیجان وی را بر روی رختخواب انداخت. سپس باربر 55 ساله، سعی کرد دختر شش ساله‌اش را نیز خفه کند، اما وقتی با مقاومت وی مواجه شد، سر او را 20 بار به میله تخت کوبید تا اینکه جمجمه‌اش متلاشی شد.

به گزارش ساعت 25 به نقل از هوفینگتون پست این جنایت مخوف تنها 8 روز پس از گرفتن نتیجه آزمایش تست پدری به دست آمد که باربر متوجه شد دختری که بزرگ کرده بوده، از گوشت و خون او نبوده است. او پس از گرفتن این آزمایش، به فکر انتقام بود و پلیس هنگامی که او در راه تگزاس بود تا مردی که با همسرش رابطه داشته را بکشد، دستگیر کرد.

عاقبت این خانم متاهل که از رابطه نامشروع بچه دار شد

گفتنی است باربر از سوی دادگاه کالیفرنیا به اعدام محکوم شده اما مجازات اعدام در کالیفرنیا یک موضوع بحث‌ برانگیز است و قرار است در یک رای‌گیری با حبس دائم بدون آزادی مشروط جایگزین گردد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *