فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

عذرخواهی بوش پدر به دلیل آزار و اذیت جنسی

عذرخواهی بوش پدر به دلیل آزار و اذیت جنسی ساعت 25 _ جورج اچ دبلیو بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا از همه کسانی…

عذرخواهی بوش پدر به دلیل آزار و اذیت جنسی

ساعت 25 _ جورج اچ دبلیو بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا از همه کسانی که مورد آزار و اذیت جنسی وی قرار گرفته‌اند، عذرخواهی کرده است.

عذرخواهی بوش پدر به دلیل آزار و اذیت جنسی

آزار و اذیت جنسی بوش پدر

دفتر جورج بوش پدر چهارشنبه شب با انتشار بیانیه ای از رسوایی های پیش آمده به واسطه آزار و اذیت جنسی برخی افراد توسط رئیس جمهور سابق آمریکا، عذرخواهی کرده است.

این بیانیه در پاسخ به ادعاهای مطرح شده از سوی هیتر لیند بازیگر زن در روز سه شنبه صادر شده که بوش پدر را به آزار و اذیت جنسی وی در چهار سال قبل متهم کرده بود.

هیتر لیند بازیگر زن آمریکایی اوایل هفته جاری با انتشار پستی در اینستاگرام که بعدا حذف شد، اعلام کرد که جورج اچ دبلیو بوش رئیس جمهور سابق آمریکا وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

در بیانیه دفتر بوش آمده است: بوش که در سن 93 سالگی است، حدود پنج سال است که به ویلچر محدود شده است، بنابر این بازوی او پایین تر از افرادی است که در کنار وی عکس می گیرند. برای اینکه افراد احساس راحتی کنند، او معمولا همان لطیفه را برای آنها تعریف می کند. برخی ها این اقدام را بدون عیب می دانند و برخی آن را نامناسب ارزیابی کرده اند. در مورد کسانی که احساس می کنند بوش مرتکب جرم شده، رئیس جمهور بوش از آنها صادقانه عذرخواهی می کند. جوردانا گرولنیک بازیگر نیویورکی نیز قضیه مشابهی دارد که تفاوت چندانی با داستان هیتر لیند ندارد.

وی در این باره گفت: امروز صبح قضیه مربوط به هیتر لیند از سوی تعداد زیادی از افراد برای من ارسال شده است. و من نگران آن هستم که قضیه من هم کاملا مشابه باشد.

شایعات مربوط به آزار و اذیت جنسی بازیگران زن توسط جورج بوش پدر برای مدتی است که در محافل مختلف جریان دارد. بیش از یک سال قبل، یک خبرچین اطلاعاتی را درباره حادثه هیتر لیند در اختیار پایگاه اینترنتی دد اسپین قرار داد. به ما گفته شد که بوش در جریان یک عکسبرداری، هیتر لیند را مورد آزار جنسی قرار داده است.

 

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *