فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

عزرائیل در تهران دستگیر شد+ فیلم لحظه دستگیری

عزرائیل در تهران بازداشت شد+ فیلم لحظه دستگیری 8 تن از اعضای باند سرقت محموله های خودروها در یک عملیات پلیس به دام…

عزرائیل در تهران بازداشت شد+ فیلم لحظه دستگیری

8 تن از اعضای باند سرقت محموله های خودروها در یک عملیات پلیس به دام قانون افتادند. سرکرده این باند 15بار برای جرم های گوناگون به زندان افتاده بود.

مدت زمان ویدیو : 6 دقیقه و چهل و دو ثانیه  _  حجم : 51 مگابایت

عزرائیل در تهران دستگیر شد+ فیلم لحظه دستگیری

فیلم لحظه دستگیری باند زورگیران خشن از راننده های صاحب بار

23 شهریورماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 179 خلیج فارس به مأموران اعلام داشت که خودرو نیسان آبی رنگش حامل بیش از 50 تخته فرش ، توسط سارقان خشن محموله سرقت شده و سارقان خود او را پس از ضرب و شتم شدید با دست و پای بسته شده در بیابان های واوان رها کردند.

همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده محموله فرش، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سلسله اقدامات پلیسی خود در شناسایی و بازداشت متهمان تحت تعقیب اطلاع پیدا کردند که یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای در ارتکاب سرقت ها خشن محموله به نام صالح 32 ساله که پس از بازداشت همدستانش در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از مخفگیاهش در شهرستان گلستان متواری شده،مجددا اقدامات مجرمانه خود در خصوص سرقت های خشن محموله را از سر گرفته است.

بررسی سوابق صالح نشان داد که از سال 85 تاکنون ، 15 بار به اتهام ارتکاب مختلف به ویژه سرقت بازداشت و روانه زندان شده و در حال حاضر برادر وی به نام “اژدر” به اتهام ارتکاب سرقت های خشن محموله بازداشت شده و در حال حاضر در زندان به سر می برد.

کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که صالح اینبار با همراهی دو تن از برادرانش به نام های “بهروز” و “راسم” و با همدستی تعدادی از بستگان نزدیک خود مجددا گروه جدیدی از سارقین خشن محموله را تشکیل داده است.ح و همدستانش انجام شده است.

همزمان با ادامه تحقیقات پلیسی شکایت مشابه دیگری اینبار در خصوص سرقت خشن محموله برنج به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. راننده یک دستگاه کامیون که سارقان به همان شیوه ی مشابه اقدام به سرقت 11 تن محموله برنج ، ربایش و رها کردنش در بیابان های اسلامشهر کرده بودند.

مالباخته پس از حضور در اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت 01:30 از شهر کاشان به مقصد آمل حرکت کردم. حدودا ساعت 4 بامداد بود که به تهران – حوالی سه تهرانپارس رسیدم. کمی جلوتر، در ابتدای جاده دماوند توقف کرده تا قدری استراحت کنم. در حال نوشیدن چای بودم که ناگهان سه نفر از سمت راننده و سه نفر از سمت شاگرد، با چاقو و چوب به داخل خودرو حمله ور شدند. تمامی این افراد بین 20 تا 30 ساله بودند. یکی از آنها دستش را به گردن من انداخت و قصد خفه کردن مرا داشت و نفر دوم اقدام به زدن اسپری فلفل به صورت و چشمانم کرد. در دست تمامی آنها چاقو بود و من از ترس جان خود هیچ مقاومتی در مقابل آنها نمی کردم. آنها بعد از پیاده من از داخل نیسان ، مرا به داخل یک دستگاه خودرو پژو 405 تیره رنگ برده و اقدام به بستن دست و پا و چشمانم کردند. مدتی در حرکت بودیم تا نهایتا مرا در همان وضعیت به بیرون از ماشین انداختند. زمانی که موفق به باز کردن دست و پا و چشمان خود شدم ، متوجه شدم که در بیابان های اطراف واوان هستم.

سرانجام با انجام اقدامات ویژه پلیسی،مخفیگاه تمامی اعضای گروه سارقان خشن محموله در شهرستان بهارستان ،رباط کریم،اسلامشهر،گلستان و شهریار شناسایی در ساعت 5 بامداد روز دوشنبه عملیات بازداشت متهمان آغاز و طی چند عملیات همزمان،تمامی اعضای گروه بازداشت و در بازرسی از مخفیگاه های آنها بویژه انباری متروکه در منطقه خیرآباد شهرستان اسلامشهر،قسمتی از اموال مسروقه از جمله لاستیک خودروهای سنگین ، برنج ، احشام ، آهن آلات و … کشف و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

یکی از مالباختگان که آثار جراحات روی صورتش دیده می شد، گفت: در حال قفل کردن در خودرو بودم که از پشت به من حمله کردند و مرا کتک زدند، بعد از لحظاتی یک خودروی پژو نزدیک من شد که فکر کردم برای کمک آمده است اما راننده پژو هم من را کتک زد. آنها دست و پایم را بستند و خودور و بار برنجم را سرقت کردند.

یکی دیگر از رانندگان که توسط این باند مورد زورگیری قرار گرفته بود گفت: بار خودرویم دستمال کاغذی بود، نزدیک های ورودی تهران بودم و قصد داشتم به میدان ونک بروم در ادامه راه چند جوان را دیدم که کنار جاده ایستاده بودند، کنار جاده ایستادم و از آنها پریسدم چطور می توانم به میدان ونک بروم که آنها شروع کردند من را کتک زدند و به زور چاقو دست و پایم را بستند و سوار خودروی خودشان کردند. آنها مدتی بعد من را در بیابان های چهاردانگه رها کردند.

یک دیگر از مالباختگان در اظهاراتش گفت : در کنار جاده خواب بودم که با صدای شکستن شیشه خودرو از خواب بیدار شدم. هنوز در شوک بودم که متوجه شدم شخصی چاقویی را روی شکمم قرار داد و یک ثانیه بعد یک شخص دیگیر وارد خودرو شد. به آنها گفتم هرچه می خواهید ببرید اما با خودم کاری نداشته باشید. سرکرده باند با خودرو حرکت کرد که بعد از چند کیلومتر همدستش خواست من را پیاده کند که سرکرده باند ( صالح ) نذاشت او هرچقدر می خواست کتکم زد و بعد رهایم کرد.

مالباخته دیگری که تمام زندگیش از بین رفته است گفت: پس از رسیدن به تهران ، در اتوبان شهید یاسینی در حرکت بودم که یک دستگاه خودرو پژو 405 اقدام به مسدود کردن مسیر حرکتم کرد . آنها پس از بستن مسیر حرکت ، با چاقو و قمه به سمت من حمله ور شد و پس از بستن دست و پاهایم مرا زیر صندلی پشت راننده پژو پنهان کرد و من را به مکان نامعلومی منتقل و جداگانه کامیون حامل محموله برنج را نیز سرقت کردند “

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *