فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

پرچمدار جدید نوکیا با علامت المپیک

عکس جدید و لو رفته از پرچمدار جدید نوکیا عکس جدید و لو رفته از پرچمدار جدید نوکیا با نماد المپیک پرچمدار جدید…

عکس جدید و لو رفته از پرچمدار جدید نوکیا

عکس جدید و لو رفته از پرچمدار جدید نوکیا با نماد المپیک

پرچمدار جدید نوکیا با نماد المپیک خبر ساز شد

پرچمدار جدید نوکیا با نماد المپیک رویت شد. کمپانی اچ ام دی گلوبال این روز ها سرعت با سرعت بسیار خوبی مراحل پیشرفت را طی می کند و در حال حاضر نیز در رتبه نهم پرفروش ترین برند های موبایل قرار دارد. حال امروز تصویری مربوط به پرچمدار جدید نوکیا منتشر شد که حلقه های این نماد بسیار نزدیک به نحوه ی چیدمان لنز های این پرچمدار خواهد بود.

کمپانی اچ ام دی گلوبال ابتدا قصد داشت پرچمدار خود را در فصل پاییز روانه بازار فروش کند اما به دلایل مختلفی عرضه این محصول به تعویق افتاد و به نظر می رسد این محصول در اوایل سال 2019 روانه بازار فروش خواهد شد. علاوه بر این موضوع اخبار جالبی وجود دارد که قصد دارد به بررسی برخی از آن ها بپردازیم:

پرچمدار جدید نوکیا دارای پنج لنز دوربین به عنوان دوربین اصلی است، اما در قاب پشتی شامل هفت دایره هستیم که پنج دایره موجود لنز های اصلی این پرچمدار را نشان می دهد یک دایره مختص فلاش LED است و دایره ی دیگر نیز به نظر مربوط به فوکوس خودکار لیزری باشد. همانطور که بیان شد این لنز ها به صورت خطی قرار نگرفته اند و نحوه قرار گرفتن این لنز ها بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت. نوکیا هنوز در مورد ساختار این پنج لنز صحبت خاصی انجام نداده است. در بخش قاب پشتی جایگاهی برای حسگر اثر انگشت مشاهده نمی شود و با این وجود باید دید نوکیا چه تدابیری را در این موضوع خواهد اندیشید.

پرچمدار جدید نوکیا با نماد المپیک خبر ساز شد

پرچمدار جدید نوکیا با چه شرایطی روانه بازار فروش می شود؟

در بخش نرم افزاری نوکیا بدون شک پرچمدار جدید خود را با اندروید 9 روانه بازار فروش خواهد کرد و تا دو سال بدون شک در بخش نرم افزاری از این موبایل پشتیبانی خواهد کرد. در کنار پردازنده اسنپدراگون 845 صفحه نمایش این گوشی موبایل نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت، پرچمداری که از بریدگی صفحه نمایش یا همان قابلیت معروف ناچ بهره نمی برد.

با توجه به اخبار موجود این گوشی هوشمند با صفحه نمایش 5.9 اینچی و رزولوشن کواد اچ دی پلاس روانه بازار فروش می شود. این صفحه نمایش با کیفیت دارای پنل سوپرآمولد است تا بتواند با برترین موبایل ها سال رقابت کند. زمانی که این موضوع مطرح می شود پرچمدار نوکیا بدون بریدگی صفحه نمایش روانه بازار فروش می شود باید شاهد یک موبایل با اصالت با نسبت تصویر 18 به 9 باشیم. موبایلی که با توجه به تصاویر منتشر شده در بخش پایینی صفحه نمایش حاشیه های بیشتری دارد.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *