فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

عکس ندا دختر 7 ساله که پس از تجاوز جنسی کشته شد

دختر 7 ساله که پس از تجاوز جنسی کشته شد عکس ندا دختر 7 ساله که پس از تجاوز جنسی کشته شد این…

دختر 7 ساله که پس از تجاوز جنسی کشته شد

عکس ندا دختر 7 ساله که پس از تجاوز جنسی کشته شد

این دختر بچه 7 ساله از سوی مرد میوه فروش هدف تجاوز قرار گرفت و مرد شیطان صفت برای پنهان ماندن نقشه اش او را به قتل رساند.
[ads1]

به گزارش ساعت 25 ، ساعت 9 شامگاه 10 فروردین ماه امسال پدر نگرانی در تماس با پلیس از ناپدید شدن دختر 7 ساله اش به نام ندا خبر داد و تیمی از ماموران برای پیدا کردن این دختربچه وارد عمل شدند.

تحیقات پلیس مشهد ادامه داشت تا اینکه ساعت 24 همان شب یک کیسه مرموز در یکی از خیابان های شهرک شهید رجایی پیدا شد و زمانیکه رهگذری خود را به نزدیکی کیسه سیاه رفت متوجه جسد دختربچه داخل آن شد.

بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک ساک قرمز پلاستیکی و کفش‌های این دختربچه ناپدید شده‌ و دختر 7 ساله برای خرید نان از خانه شده بود که به قتل رسیده است.

همین کافی بود تا ماموران با حضور در محل مشاهده کردند دختربچه گمشده به قتل رسیده و عامل جنایت جسد او را در خیابان رها کرده است.

عملیات گسترده‌ای آغاز شد و با وجود سرنخ‌های به جا مانده در صحنه جرم تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی ماموریت رسیدگی به پرونده را به دست گرفتند و خیلی زود عامل این جنایت سیاه که مرد میوه فروشی است دستگیر شد.

قاتل شیطان صفت که متاهل و صاحب بچه است پس از دستگیری گفت: دختر بچه را در خیابان دیدم و ناگهان شیطان به سراغم آمد و پس از ربودنش اقدام به آزار و اذیتش کردم و در حالیکه گریه می کرد خواستم تا به کسی حرفی نزد که عنوان کرد به خانواده اش می گوید که با او چه کار کردم به همین خاطر از ترس لو رفتنم او را کشتم و جسدش را در یک کیسه بزرگ گذاشته و در خیابان رها کردم.

بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی مشهد قرار گرفته است.

 

منبع khabar25

یک دیدگاه برای “عکس ندا دختر 7 ساله که پس از تجاوز جنسی کشته شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب