فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

عسل بدیعی بازیگر

عکس همسر عسل بدیعی عکس همسر عسل بدیعی بازیگر + بیوگرافی و علت مرگ بیوگرافی عسل بدیعی عسل بدیعی متولد ۱۹ اردیبهشت ۱۳۵۶،…

عکس همسر عسل بدیعی

عکس همسر عسل بدیعی بازیگر + بیوگرافی و علت مرگ

بیوگرافی عسل بدیعی

عسل بدیعی متولد ۱۹ اردیبهشت ۱۳۵۶، تهران – درگذشتهٔ ۱۲ فروردین ۱۳۹۲، تهران بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران بود.وی دانش‌آموخته علوم تغذیه از دانشگاه آزاد اسلامی است. فریبرز عرب‌نیا همسر سابق وی بوده‌است.

درگذشت عسل بدیعی

وی در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ به حالت کما رفت و پس از انتقال به بیمارستان لقمان در روز ۱۲ فروردین (۱ آوریل ۲۰۱۳) دچار مرگ مغزی شد، در گزارش‌های اولیه خبرگزاری‌ها در مورد علت مرگ به مواردی همچون مسمومیت شدید دارویی، ایست قلبی و مشکلات تنفسی اشاره شده بود.

علت اصلی مرگ عسل بدیعی

در واکنش به این اخبار رضا داوودنژاد همسر خواهر عسل بدیعی، مسمومیت دارویی را شایعه دانست و مشکل قلبی ناشی از دشواری تنفسی و در نهایت مرگ مغزی را سبب مرگ وی اعلام کرد.در نهایت در روز ۱۳ فروردین پزشک وی علت مرگ مغزی را پارگی عروق مغزی و به دنبال آن خونریزی مغزی و ایست تنفسی عنوان کرد. دکتر سهرابی اعلام کرد که پس از بررسی‌های پزشکی، مشخص شده ضایعه نخاعی در پشت گردن باعث مرگ مغزی وی گردیده‌است.

اهدای عضو عسل بدیعی

همچنین اعلام شد طبق موافقت خانواده وی و هم چنین میل باطنی وی و در خواستش برای اهدای اعضایش همهٔ اعضای داخلی از جمله کلیه، کبد، قلب و ریهٔ وی اهدا خواهد شد.

بنابر گفته رضا داودنژاد ریه، قلب، دو کلیه و کبد وی در طی روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین به بیماران نیازمند پیوند زده شد.پیکر عسل بدیعی هجده فروردین از روبه‌روی تالار وحدت به سمت بهشت زهرا تشییع شد و در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

بیوگرافی همسر عسل بدیعی فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب‌نیا متولد ۲۵ فروردین ۱۳۴۳، تهران بازیگر و کارگردان ایرانی است. او در کارهای کارگردانان نامداری چون بهرام بیضایی، ایرج قادری، مسعود کیمیایی، ابراهیم حاتمی‌کیا، داوود میرباقری، فرزاد مؤتمن و بهروز افخمی بازی کرده‌است.

عرب نیا در سال ۱۳۷۹ با عسل بدیعی ازدواج کرد که این زندگی بعد از ۴ سال در سال ۱۳۸۳ به طلاق کشید، فرزندش جانیار حاصل ازدواج دوم اوست.

عکس همسر عسل بدیعی بازیگر

عکس همسر عسل بدیعیعسل بدیعی و همسرش عسل بدیعی و همسرشعکس همسر عسل بدیعی بازیگر عکس همسر عسل بدیعی بازیگر

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب