فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فاطمه معتمد آریا و همسرش احمد حامد

عکس همسر فاطمه معتمد آریا عکس همسر فاطمه معتمد آریا بازیگر + بیوگرافی مختصر و سرگذشت بیوگرافی مختصر از فاطمه معتمد آریا فاطمه…

عکس همسر فاطمه معتمد آریا

عکس همسر فاطمه معتمد آریا بازیگر + بیوگرافی مختصر و سرگذشت

بیوگرافی مختصر از فاطمه معتمد آریا

فاطمه معتمد آریا در هفتم آبان ماه ۱۳۴۰ در تهران به دنیا آمد. در سال ۱۳۵۳ وارد کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شد. در ۱۳۵۵ به عنوان هنرجوی هنر در دانشسرای هنر پذیرفته شد که در نهایت در سال ۱۳۵۸ فارغ‌التحصیل شد. هم‌زمان با گروه تئاتر دانشجویان دانشکده هنرهای زیبا نیز همکاری می‌کرد در سال ۱۳۶۰ با احمد حامد ازدواج کرد و یک پسر به اسم نریمان حاصل این ازدواج است.

آغاز فعالیت هنری فاطمه معتمد آریا

شروع فعالیت وی در تلویزیون با عروسک‌گردانی مجموعهٔ مدرسه موش‌ها در سال ۱۳۶۰ بود. متعاقب آن در سال ۱۳۶۲ به ضبط سریال «محله برو بیا» پرداخت و سرانجام با فیلم جدال در ۱۳۶۴ وارد سینمای حرفه‌ای شد. پس از آن و در سال ۱۳۶۵ به بازی در فیلم‌های جهیزیه‌ای برای رباب، تحفه‌ها پرداخت.
در ۱۳۶۹ اولین مجموعه تلویزیونی خود تحت عنوان گل پامچال را بازی کرد. وی اولین زن عضو هیئت مدیره خانه سینما است.
از نقش آفرینی‌های محبوب معتمدآریا باید به بازی‌هایش در کنار ایرج طهماسب و حمید جبلی اشاره کرد. این سه نفر با همکاری در چندین فیلم از جمله کلاه قرمزی و پسرخاله، کلاه قرمزی و سروناز، دختر شیرینی فروش و یکی بود و یکی نبود و زیر درخت هلو یکی از موفق‌ترین گروه‌های هنری در سینمای ایران هستند.

ماجرای ممنوع الخروجی و احضار به دادسرا

معتمدآریا که در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ از میرحسین موسوی حمایت کرده بود و در فیلم تبلیغاتی او به همراه زهرا رهنورد حضور پیدا کرده بود در مهر ماه آن سال ممنوع‌الخروج شد.

دی ۱۳۹۰ با احضار فاطمه معتمدآریا به دادسرای زندان اوین حکم دادگاه انقلاب دربارهٔ فعالیت‌های وی پس از جنبش سبز به وی ابلاغ شد.

ازدواج و همسر فاطمه معتمد آریا

خانوم فاطمه معتمدآریا در سال 1360 وقتی 20 ساله بود با شوهرش احمد حامد ازدواج کرد، ثمره این زندگی یک فرزند پسر بنام نریمان می باشد

می گوید با همسرش احمد در یک مهمانی خانوادگی آشنا شد.زمانی که احمد تازه از سوئد آمده بوده و می گفتند خیلی باسواده، من هم گفتم ببینم چقدر سواد داره و مقداری راجب سینما و ادبیات حرف زدیم.

این رابطه شکل گرفت و مدتی ادامه داشت تا اینکه دو ماه بعد به احمد گفتم با من ازدواج می کنی ؟ گفت باید برگردم سوئد، گفتم ولش کن حالا بیا یکسال با هم زندگی کنیم لااقل کمیته ما را نمی گیرد اگر نخواستی بعد از یکسال جدا می شویم، احمد گفت فکر خوبیست و به این صورت زن و شوهر شدیم.

عکس شوهر فاطمه معتمد آریا

عکس شوهر فاطمه معتمد آریا نریمان حامد پسر فاطمه معتمد آریانریمان حامد پسر فاطمه معتمد آریاعکس همسر فاطمه معتمد آریا عکس همسر فاطمه معتمد آریا  فاطمه معتمد آریا و پسرشفاطمه معتمد آریا و پسرشنریمان حامد پسر معتمدآریا

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب