فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فال امروز من 21 آذر سال 1397 فال امروز من چهارشنبه 21 آذر ماه سال 1397/ فال روزانه فال روز چهارشنبه 21 آذر…

فال امروز من 21 آذر سال 1397

فال امروز من چهارشنبه 21 آذر ماه سال 1397/ فال روزانه

فال روز چهارشنبه 21 آذر سال 1397

فال امروز متولدین فروردین

 

 

 

فال امروز متولدین فروردین :

فال امروز من 21 آذر : تلفنی از دوستی که دور از شما زندگی می‌کند دریافت خواهید کرد. صحبت کردن با او تمامی برنامه ریزی‌هایی که برای انجام کارهای درون خانه ریخته بودید را به طور کل از بین می‌برد. این تماس آنقدر شما را هیجان زده خواهد کرد که بعد از تمام شدن این مکالمه دیگر آمادگی و تمرکز کافی برای انجام برنامه هایتان را نخواهید داشت. اشکالی ندارد، بعدا هم می شود این کارها را انجام داد، یک روز دیرتر تأثیر فراوانی نخواهد گذاشت، خودتان را نگران نکنید. اگر دیگران با انتخابی که کرده اید موافق نیستند خودتان را نگران نکنید، شاید در ابتدای راه کمی دور و برتان خلوت شود، ولی وقتی ببینند چقدر در خواسته و تصمیمتان جدی هستید شما را تحسین و حمایت خواهند کرد.

فال امروز متولدین اردیبهشت

 

 

 

فال امروز متولدین اردیبهشت :

فال امروز من 21 آذر : به جای اینکه همه وسایل و امکانات را برای دیگران فراهم کنید آن‌ها را تشویق کنید که روی پای خود بایستند و زندگیشان را خودشان کنترل کنند. شاید این رفتار شما در ابتدا به نظر آنها همراه با خشونت و سرسختی باشد، ولی وقتی کسی را دوست دارید لازم است گاهی با او خشن رفتار کنید؛ مثل پرنده مادری که جوجه هایش را از لانه بیرون می اندازد تا پرواز کردن را یاد بگیرند. شاید طرف مقابلتان از این رفتار شما اشتباه برداشت کند و شما را متهم به حمایت نکردن از خود بکند، ولی تسلیم نشوید؛ وقتی او نتیجه این رفتارتان را در آینده ببیند از شما بخاطر لطفی که در حقش کرده اید تشکر خواهد کرد.

فال امروز متولدین خرداد

 

 

 

فال امروز متولدین خرداد :

فال امروز من 21 آذر : مقداری پول ناخواسته از جایی نامعلوم به دست شما خواهد رسید که هیجان مثبت زیادی در خانه شما ایجاد می کند. شاید با این پول بتوانید تغییرات اساسی در خانه ایجاد یا وسایل و مبلمان مورد علاقه خود را خریداری کنید. با دوستان خود تماس بگیرید و این خبر خوشحال کننده را به آنها نیز بگویید. شاید حتی دوست داشته باشید آنها را به خانه خود دعوت کنید. امروز در قرار ملاقات با نامزد خود نیز بسیار خوب خواهید درخشید. البته سعی کنید در رفتار و کردار خود متانت و وقار را رعایت کنید.

فال امروز متولدین تیر

 

 

 

فال امروز متولدین تیر :

فال امروز من 21 آذر : دوست صمیمی یا شریک زندگی شما یک سفر بی برنامه ریزی و ناگهانی را به شما پیشنهاد می کند و باید تصمیم بگیرید که بروید یا خیر. شاید گزینه های مختلفی برای انتخاب داشته باشید اما این پیشنهاد بیش از همه برایتان جذاب و وسوسه کننده است. این پیشنهاد سفر به خارج کشور است و برای این منظور باید کمی زبان یاد بگیرید. همین کار را نیز خواهید کرد و از یادگیری سریع خود هم تعجب می کنید. امروز شهامت صحبت کردن با فردی که عاشقش شده اید را پیدا خواهید کرد. با اینکه علاقه شما بسیار زیاد است اما نمی توانید واژه های درستی برای بیان آنها پیدا کنید. اما خیلی سخت نگیرید و حرف بزنید.

فال امروز متولدین مرداد

 

 

 

فال امروز متولدین مرداد :

فال امروز من 21 آذر : شما امروز آنقدر تند کار می‌کنید که انگار در یک لحظه در دو جا حضور دارید!! اما این سرعت سر سام آور و گیج کننده آنقدر زیاد است که مانع شما شده و اجازه نمی‌دهد یک لحظه هم یک جا بنشینید. ولی در نهایت به نفعتان است. اولین قدمی ‌که باید بردارید این است که بفهمید نمی‌توانید همیشه سرعت بالای خود را حفط کنید. باوجود این حتی اگر تا چند روز آینده اتفاقی نیفتاد، باید سرعت خود را کمتر کنید.

فال امروز متولدین شهریور

 

 

 

فال امروز متولدین شهریور :

فال امروز من 21 آذر : امروز اعتماد کردن به همکارانتان شاید کار پوچ و بیهوده‌ای باشد، چراکه آنها تمایلی ندارند در مورد مسائل واقعی صحبت کنند. حتی اگر اغلب اوقات آدم بشاش و بی خیالی هم باشید، ولی هم اکنون بیشتر از قبل برای افراد دیگر ابراز نگرانی می‌کنید. به جای اینکه به آدم‌های دیگر اعتماد کنید، به قضاوت و شعور خود متکی باشید. اگر یک نفر بیش از حد سرکش و گستاخ بود، از هوش و نبوغ خود استفاده کرده تا بتوانید او را سر جای خود بنشانید تا از مسیر اصلی‌اش منحرف نشود.

فال امروز متولدین مهر

 

 

 

فال امروز متولدین مهر :

فال امروز من 21 آذر : شما معمولاً فرد قابل اطمینانی هستید، اما امروز اوضاع فرق می‌کند!! امروز احساسات شما تغییر کرده، دیگران نگران شما هستند و نمی‌دانند بهتان اطمینان کنند یا نه؟! شاید از مسئولیت‌ها و اجبارهایی که وجود دارد می‌ترسید و از این ترس خود رنج می‌برید. فرار کردن هیچ مشکلی را حل نمی‌کند؛ شما اگر نتوانید با ترس‌های خود روبرو شوید، در یک دور باطل خواهید افتاد.

فال امروز متولدین آبان

 

 

فال امروز متولدین آبان :

فال امروز من 21 آذر : از این که در مرکز توجهات باشید بسیار لذت می‌برید و دوست دارید که همه فقط شما را ببینند ولی امروز دچار احساساتی ضد و نقیض شده‌اید و دلتان نمی‌خواهد که در معرض دید دیگران قرار بگیرید. با وجود این که افکار زیادی در سرتان هستند دلتان نمی خواهد که راجع به آنها با کسی صحبت کنید. با این همه، حتی اگر تظاهر کنید که همه چیز روبراه است و حالتان خوب است، نزدیکانتان متوجه حال غیر عادی شما خواهتد شد. این که بین خودتان و دیگران حد و مرزهایی مشخص کنید خیلی خوب است، ولی باید افراد مورد اعتمادی هم داشته باشید که سنگ صبورتان باشند و به رسیدن شما به آرامش کمک کنند. اگر هیچکس دیگری را قبول ندارید حداقل سفره دلتان را پیش عشقتان باز کنید.

 

فال امروز متولدین آذر

 

 

 

فال امروز متولدین آذر :

فال امروز من 21 آذر : امروز قدرت تصویر سازی و فکر کردنتان بسیار زیاد شده است. آنچنان که دیگر نمی‌توانید خودتان را با آن تطبیق دهید. شما می خواهید با دیگران در مورد این افکار خود حرف بزنید ولی نگران این هستید که شما را درک نکنند. ولی خوشبختانه اگر گارد دفاعیتان را کنار گذاشته و این موضوع را با فردی مورد اعتماد در میان بگذارید خواهید دید که تا چه حد به بهتر شدن حالتان کمک خواهد کرد. اگر مجرد هستید بد نیست به طور جدی به اطرافیانتان فکر کنید، شاید عشق زندگیتان در فاصله دو قدمی شما است ولی شما متوجه این موضوع نیست. اگر متاهل هستید امروز به عشقتان نزدیک تر شوید و نگذارید دغدغه های زندگی و روزمرگی شما را از یکدیگر دور کند.

فال امروز متولدین دی

 

 

 

فال امروز متولدین دی :

فال امروز من 21 آذر : بینش و بصیرت جدید و کشف و کشوفات روحی و معنوی باعث می شوند تا تغییر بزرگی در زندگی خود به وجود بیاورید. در این میان، مقداری پول ناخواسته به دست شما می رسد و با آنها به تفریحاتی سرگرم خواهید شد که تاکنون تجربه نکرده بودید. البته به همه نشانه های امروز توجه داشته باشید تا بتوانید این خوشی و خوشبختی را برای همیشه داشته باشید. امروز سوپرایزهای بزرگی در انتظار شما است.

فال امروز متولدین بهمن

 

 

 

فال امروز متولدین بهمن :

فال امروز من 21 آذر : خوش بینی و زیبابینی بسیار زیادی امروز به سراغ شما می آید که به طور کلی، نگاه و طرز فکر شما به دنیا و اطرافیان تغییر می کند. خودتان نیز از این مساله تعجب خواهید کرد. موقعیت و شرایط کنونی شما زیرورو خواهد شد. ممکن است جابه‌جایی، به ویژه در کار خود داشته باشید. به وضعیت کنونی خود نچسبید و با جریان سرنوشت، حرکت کنید. موفقیت و پیشرفت بسیاری در انتظار شما است. با جاذبه درونی خود فرد موردعلاقه خود را بیش از پیش به خود نزدیک و علاقه مند کنید. امروز حتی با یک لبخند هم می توانید هر چه از او می خواهید را به دست بیاورید. به طور کلی باید بدانید امروز جاذبه بسیاری برای نامزد خود دارید و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

فال امروز متولدین اسفند

 

 

 

فال امروز متولدین اسفند :

فال امروز من 21 آذر : امروز موفقیت ناخواسته و ناگهانی در نتیجه تلاش ها و کارهای شما به وجود می آید و باعث پیشرفت غیرمنتظره شما می شود. شاید دوستان شما را در زمان و مسیر درست راهنمایی کرده باشند. اگر این موفقیت شما را به زندگی کاملا متفاوت سوق داد، تعجب نکنید. البته خیلی به این مساله امید نبندید، زیرا از قدیم گفته اند باد آورده را باد می برد. این پیشرفت ناگهانی، همان قدر ناگهانی نیز از بین خواهد رفت. امروز دوست دارید بیشتر زمان خود را با فرد موردعلاقه خود سپری کنید. اگر لازم است با هم در مورد مشکلی صحبت کنید، حتما این کار را انجام دهید زیرا از نظر روحی آمادگی درست کردن مشکلات را دارید.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب