فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فال امروز من 28 آذر سال 1397 فال امروز من چهارشنبه 28 آذر ماه سال 1397/ فال روزانه فال روز چهار شنبه 28…

فال امروز من 28 آذر سال 1397

فال امروز من چهارشنبه 28 آذر ماه سال 1397/ فال روزانه

فال روز چهار شنبه 28 آذر سال 1397

فال امروز متولدین فروردین

 

 

 

فال امروز متولدین فروردین

فال امروز من 28 آذر برای متولدین فروردین : شما روز پیچیده ای را پیش رو دارید و دیگران این موضوع را متوجه نمی‌شوند. چراکه شما موضوعی را پیش خود مخفی نگه داشته‌اید که فاش کردنش برایتان بهتر است. ترس شما از متهم شدن شاید مهم ترین فاکتوری باشد که به خاطرش سکوت اختیار کرده اید. به جای اینکه این موضوع را پیش خود تجزیه و تحلیل کنید و کارهای خود را توجیه کنید، فقط حقیقت را فاش کنید. شما می‌توانید با رفتار منطقی خود افراد دیگر را شگفت زده کنید، اما مطمئنا فشاری که روی شما است از این به بعد بیشتر خواهد شد.

فال امروز متولدین اردیبهشت

 

 

 

فال امروز متولدین اردیبهشت

فال امروز من 28 آذر  برای متولدین اردیبهشت : اگر از شما خواسته شد که در کنار پروژه ها و کارهایتان، کارهای جدیدی را قبول کنید و انجام دهید، ممکن است که فشار زیادی را احساس کنید اما باعث موفقیت شما خواهد بود. حکمت شما این است که برای رسیدن به موفقیت زودتر،چندین کار را با هم هندل و مدیریت کنید.امروز فرصت رسیدن به یک شاهکار و پیروزی عالی در حرفه و کار تان خواهید داشت.سعی کنید که مسائل کاری را وارد زندگیتان نکنید و قدرت تفکیک و مدیریت آنها از یکدیگر را داشته باشید.

امروز ممکن است که برای حل یک مسئله خانوادگی بر سر دو راهی قرار بگیرید، اما بهتر است که هیچ کدام را بر دیگری انتخاب نکنید.زیرا بعد از مدت کوتاهی آنها با یکدیگر خوب خواهند شد، اما قضاوت و انتخاب شما را از یاد نخواهند برد.امروز خدارو شکر از نظر سلامتی روز خوبی برای شما خواهد بود.

فال امروز متولدین خرداد

 

 

 

فال امروز متولدین خرداد

فال امروز من 28 آذر برای متولدین خرداد : اگر قصد خرید خانه یا ماشین داری، ابتدا میزان پولی را که دارید در نظر بگیرید و بسیار محتاطانه برای پرداخت آن اقدام کنید.بهترین زمان برای انجام معاملات کوچک و ریز می باشد و ریسک معاملات بزرگ را نپذیرد.شما برای نبرد و مقابله با مشکلات زندگی بسیار قوی هستید، اما ممکن است که یک سری دشواری ها برای شما اتفاق بیافتد که توان مقابله با آن را در خود نبینید و شما را ناامید و دلسرد و مایوس کند.

اما کافی است که انرژی های مثبت را به سمت خودتان روانه کنید، تا طبق معمول بتوانید از عهده همه چیز بر بیایید و از قبل قوی تر به زندگی ادامه دهید و به سمت اهداف تان بدوید.امروز در زمینه کاری می توانید ابتکارات عالی را انجام دهید و این از چشم مافوق شما دور نخواهد ماند، و باعث ارتقا و رشد شما در محل کارتان می شود، قدر آن را بدانید و تلاش و پشتکار تان را بیشتر کنید.

فال امروز متولدین تیر

 

 

 

فال امروز متولدین تیر

فال امروز من 28 آذر برای متولدین تیر : امروز احساسات منفی را از خودتان دور کنید و افکار مثبت را جایگزین آن نمایید.واکنش های احساسی و عاطفی شما می تواند موجب یک سری از اتفاقات ناخواسته باشد.اگر از کار خسته شده اید، امروز را در صورت امکان به خودتان مرخصی بدهید و در زمان کاری تان تغییراتی ایجاد کنید.از متفاوت بودن نترسید و لباس و وسایل که مورد نظرتان هستند و دوست دارید و احساس راحتی می کنید را انتخاب کنید و به حرف مردم کاری نداشته باشید.

شما فرصتی برای برقراری ارتباط با اشخاص جدیدی را پیدا می کنید که برای آینده تان بسیار مفید خواهند بود.افکار و سخنان خودتان را در کنترل کنید، که ممکن است عواقب بدی داشته باشند .فقط در مورد موضوعاتی صحبت کنید که کاملاً حرفه ای هستند و به شغل شما مربوط می شوند.امروز یک روز خوب برای سرمایه گذاری های جدید و یا فکر کردن به این شغل و یا مهارت های جدید می باشد.چون ممکن است با یک شخصی رو به رو شود که در اهداف شما پیشگام هستند و می توانند شما را به سمت اهدافتان سوق دهند.

فال امروز متولدین مرداد

 

 

 

فال امروز متولدین مرداد

فال امروز من 28 آذر برای متولدین مرداد : شما با خرج و مخارج غیر منتظره ای در زندگی تان روبرو می‌شوید که این اتفاق مجبورتان می‌کند با اقدامات احتیاطی که با موقعیتهای مالی شما ارتباط دارند آشنا شوید. اگر نتوانستید بین دخل و خرج خود تعادل برقرار کنید و به مشکل برخوردید، نباید تسلیم شوید. این گرفتاری های اخیر شما موقتی هستند و باوجود اینکه پیدا کردن یک راه حل دائمی‌ مدتی زمان می‌برد، ولی این مشکلات موقتی تا فردا از بین می‌روند.

فال امروز متولدین شهریور

 

 

 

فال امروز متولدین شهریور

فال امروز من 28 آذر برای متولدین شهریور : امروز فرد خاصی با شما تماس می گیرد و فکر خاصی را در ذهنتان پایه گذاری می کند.و باعث می شود که هدفمندتر شوید و تمرکزتان روی کارتان بیشتر می شود.ممکن است ملاقات های خاصی داشته باشید، و به صورت ناگهانی برنامه ریزی ملاقات را داشته باشید که مدتهاست می خواهید آن ملاقات را انجام دهید.از نظر کاری روز شلوغی دارید، قرارداد بزرگی می بندید و اتفاق مثبتی برایتان می افتد.

در احساسات و مسائل عاطفی یک قدم جلوتر می روید.یک تجربه احساسی و عاطفی متفاوت خواهید داشت خواهید داشت که زندگی شما را دگرگون میکند.سفری را برای آخر هفته تان برنامه ریزی کنید.اگر از کسی ناراحتی دارید، به شکل خیلی متفاوت بروز دهید. و سکوت را ترجیح دهید که خود شخص به زودی از کرده اش پشیمان خواهد شد.

فال امروز متولدین مهر

 

 

 

فال امروز متولدین مهر

فال امروز من 28 آذر برای متولدین مهر : امروز منتظر باشید تا دچار سردرگمی شوید، کافیست که کمی درایت و منطق به خرج دهید تا بتوانید بهترین راه را انتخاب کنید و آن را ادامه دهید.امروز ممکن است مسئولیت هایی در اختیار شما قرار گرفته شود که باید آنها را به نحو احسنت انجام دهید.سعی کنید از پیشنهادات و تجربیات افراد درست کمک بگیرید و از گرفتن حمایت آنها دریغ نکنید.

اگر در مجلسی قرار گرفتید و پای اعتقادات شما وسط بود، از آن دفاع کنید و مقاومت به خرج دهید.مسائل سلامتی کوچکی که الان گرفتارش شدید را جدی بگیرید و برای درمان آن بکوشید، در غیر این صورت ممکن است بدتر شود و باعث مسائل جدی تر شود.امروز در مسائل عاشقانه اتفاقات بسیار خوش آیندی برایتان اتفاق خواهد افتاد.اگر مجرد هستید، امکان اینکه امروز نیمه گمشده تان را پیدا کنید، زیاد است.

فال امروز متولدین آبان

 

 

فال امروز متولدین آبان

فال امروز من 28 آذر برای متولدین آبان  : شما چه بخواهید چه نخواهید کارهای شخصی دارید که باید بهشان رسیدگی بکنید! شاید در ظاهر شغل شما ایجاب می‌کند که بار مسئولتیهای مربوط به خانه کاملاً از روی دوشتان برداشته شود، اما شما تا مدت طولانی نمی‌توانید از وظایف و مسئولیتهای مربوط به خانه و خانواده فرار کنید. به خاطر بردن گوی سبقت از رئیس اداره و یا شریکتان انرژی خود را تلف نکنید! فقط به نکات مثبت خود فکر نکنید!! بلکه موقعیت و کاری را پیدا کنید که بتوانید به بهترین نحو از پسش بربیایید.

فال امروز متولدین آذر

 

 

 

فال امروز متولدین آذر

فال امروز من 28 آذر برلی متولدین آذر : اگر در حال حاضر با شرایط دشواری روبرو شده اید، کمی صبور باشید که همه چیز روبراه خواهد شد.امروز یک روز خوب برای فراموش کردن گذشته و تجربیات بد آن است.آنها را فراموش کنید و با برنامه ریزی و هدف جدید به سمت جلو پیش بروید.

شما ممکن است که وارد یک رابطه جدید شوید که از دیدگاه شما عمیق به نظر می رسد، اما پیشنهاد ما به شما این است که زیاد جدی نگیرید، به این دلیل که سطحی و زودگذر است.ممکن است در یک جمع قرار بگیرید که خلاف نظر شما کاری را انجام دهند، اما سعی کنید که خودتان را کنترل کنید و واکنش تلخ و تندی را نشان ندهید، زیرا ممکن است که باعث ایجاد پشیمانی شما شود.در خانه و خانواده شما همه چیز آرام است، اما باز همه چیز بیشتر به کنترل شما بستگی دارد. که بتوانید جمع را آرام و کم تنش نگهدارید.امروز خیلی بیشتر مراقب سلامتی تان باشید، و به خودتان اهمیت دوچندان دهید.

فال امروز متولدین دی

 

 

 

فال امروز متولدین دی

فال امروز من 28 آذر برای متولدین دی : جاه طلبی ها و احساس ماجرای شما امروز بسیار قوی هستند.امروز برنامه هایی را برای انجام پروژه های نیمه کاره تان بریزید، تا آنها را به اتمام برسانید.شما میتوانید با افرادی که به آنها نزدیک هستید، همکاری کنید و از آنها کمک و حتی مشاوره بخواهید.

اگر می خواهید رانندگی کنید، امروز نهایت سعی و تلاش و تمرکزتان را روی آن بگذارید و با دقت رانندگی کنید.امروز این امکان وجود دارد که وضعیت مالی شما به طور قابل توجهی بهبود پیدا کند.شما در روابط اجتماعی و بین دوستانتان بسیار محبوب هستید و خیلی فوری می توانید در هر جمعی خودتان را جای دهید و همه را به سمت خودتان جذب کنید.معمولا در هر جمعی می درخشید.

 

فال امروز متولدین بهمن

 

 

 

فال امروز متولدین بهمن

فال امروز من 28 آذر برای متولدین بهمن : شما در عالم خیال دوست دارید با وجود تمام محدودیتها و موانعی که جلوی راهتان قرار گرفته هم کارتان را خوب انجام دهید. شما می‌دانید که عمل کردن به قوانین کار خیلی خوبی است، اما کنترل کردن آن از دست شما خارج شده است. شاید احساس می‌کنید که دست و پای شما را بسته اند و می‌خواهید محدودیتهایتان را از بین ببرید. اما امروز سعی نکنید زیاد کار کنید، وگرنه موقعیتی را خراب خواهید کرد که در واقع آنقدرها هم که شما فکر می‌کردید بد نبوده است.

فال امروز متولدین اسفند

 

 

 

فال امروز متولدین اسفند

فال امروز من 28 آذر برای متولدین اسفند : شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب