فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فال امروز من فال امروز من یکشنبه 4 آذر ماه سال 1397/ فال روزانه       فال امروز متولدین فروردین : فال…

فال امروز من

فال امروز من یکشنبه 4 آذر ماه سال 1397/ فال روزانه

فال امروز متولدین فروردین

 

 

 

فال امروز متولدین فروردین :

فال امروز من چهارم آذر : امروز برای شروع احساسی جدید بسیار مطلوب خواهد بود؛ از شر تمام موانعی که شما را مختل کرده و جلوتر نمی برد، خلاص می شوید. به ظاهر فیزیکی خود بی توجهی نکنید. خطرات یک تعارض با همسایگانتان وجود دارد. امروز تحت امضای بخت و اقبال خوب قرار خواهید گرفت؛ کارها را به سرعت در همه زمینه ها انجام دهید و موفق خواهید شد. حتی اگر امروز یک روز کاری است، خوب بودن به خودتان و لذت بردن از آسایش کودک مورد علاقه باید یک اولویت باشد. ممکن است کاری را بارها و بارها انجام دهید تا آرامش پیدا کنید این کار لزوما چیز بدی نیست. راه های دیگری برای تسکین استرس خود پیدا کنید.

فال امروز متولدین اردیبهشت

 

 

 

فال امروز متولدین اردیبهشت :

فال امروز من چهارم آذر : امروز ممکن است با یک فرد بلند مرتبه از نظر موقعیت اجتماعی اشنا شوید. این فرد را یکی از دوستانتان به شما معرفی می‌کند. ارتباط گرفتن با او تاثیر به سزایی در زندگی شما خواهد داشت. او حتی می‌تواند به یک دوست صمیمی برای شما تبدیل شود. همه فکر و ذهن خود را بر روی رسیدن به یک هدف مشخص گذاشته اید. شاید کمی ناامید و منفی نگر شده اید، اما باید بدانید که هر چه مثبت تر نگاه کنید، شانس موفقیت نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در این مسیر از افراد با تجربه تر نیز یاری بخواهید. امروز بهتر است اولویت‌های ذهنی خود را تغییر داده و آرامش را در رتبه اول قرار دهید.

فال امروز متولدین خرداد

 

 

 

فال امروز متولدین خرداد :

فال امروز من چهارم آذر : از آنجایی که اخیرا دغدغه‌ها و تنش های فکری بسیاری را تجربه کرده اید، کمی ضعیف شده اید. این حالت توانسته قدرت تمرکز شما را برهم زند. بهترین راه حل دوری از این مسائل و مشکلات، یعنی استراحت کردن است. یک مسافرت کوچک ترتیب دهید و از بودن در طبیعت لذت ببرید. طبیعت می‌تواند مایه آرامش شما باشد. با کاهش نگرانی‌ها شاعد نتیجه‌ای خارق‌العاده خواهید بود.

فال امروز متولدین تیر

 

 

 

فال امروز متولدین تیر :

فال امروز من چهارم آذر : پس از انتخاب یک مسیر برای زندگی، نباید دچار شک و تردید شوید، باید اعتماد به نفس خود را در مسیر انتخابی بالا ببرید. شک می‌تواند قدرت فکر کردن را از شما بگیرد. با کمک گرفتن از نزدیکان و دوستان معتمد خود نیز می‌توانید از پس از مشکل بر آیید. به زودی یک خبر خوب به گوش شما می‌رسد، این خبر می‌‌تواند از شک شما نسبت به مسیر انتخابی بکاهد. از طرف دیگر، امروز کمی با احترام بیشتری با عشق زندگی خود رفتار کنید. بر زبان آوردن حرف‌های نادرست می‌توانند سوتفاهم ایجاد کنند.

فال امروز متولدین مرداد

 

 

 

فال امروز متولدین مرداد :

فال امروز من چهارم آذر : امروز رابطه شما با بستگان نزدیکتان گرم تر خواهد بود ؛با دوستانتان رابطه عالی برقرار کنید. در مورد افراد مجرد، آن ها خیلی وعده ملاقات خواهند داشت. شما مثل یک صخره هستید که امواج را می شکند:هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند باعث شود که شما نظر خود را تغییر دهید و یا شما را دلسرد کنید. شما تصمیم می گیرید که با مشکلات مواجه شوید که سعی کرده اید تا به حال از آن ها فرار کنید. شما می توانید کارهای زیادی پشت صحنه ها انجام دهید.

اکنون با منافع ناچیز خود قانع باشید. نتایج عملی از طرح های بزرگ مهم تر هستند. هر گونه ارائه اطلاعات نادرست منجر به نتایج منفی خواهد شد. صادق باشید. به درون قلب خود نگاه کنید تا ببینید واقعا می خواهید چه کار کنید.

فال امروز متولدین شهریور

 

 

 

فال امروز متولدین شهریور :

فال امروز من چهارم آذر : امروز کمی کسل هستید و با این حالت از خواب بیدار شده اید. اهمیت ندادن به تغذیه عامل اصلی این حالت است. پس نگران نباشید. البته این امکان دارد که چارچوب رابطه عاطفی شما کمی سست شده باشد. به جای نگرانی بد نیست خود را در مسیر امواج طبیعی زندگی قرار دهید. بعضی اوقات سرنوشت با دستان خودش همه چیز را تعیین خواهد کرد. در انتهای امروز به یکی از دوستان قدیمی خود که مدتی است او را ندیده اید زنگ بزنید و از او یاد کنید.

فال امروز متولدین مهر

 

 

 

فال امروز متولدین مهر :

فال امروز من چهارم آذر : امروز شما بسیار ماهر هستید و خواهید دانست که چطور می توانید همه، به ویژه نقشه حرفه ای خود را بدست اورید. در برابر حادثه غیرمنتظره آتش بیار نباشید:هیچ کس قادر به پیش بینی همه چیز نیست و بعضی چیزها باید به شانس واگذار شوند! شما این تصور را خواهید داشت که مراحل مهمی از زندگی را به پایان می رسانید و آینده جدیدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ با شور و حرارت جدید خود، به جلو بروید! همه چیز خوب پیش می رود، اما باید از خستگی مفرط اجتناب کنید. امروز برایتان روز خوبی است ومهم است که از جزئیات غیر ضروری اجتناب کنید. سلیقه خوبی در لباس و غذا دارید. حتی اگر امروزتان شلوغ بود، به یک خرید بروید. آنچه را که با فردی خاص کشف می کنید، به اشتراک بگذارید.

فال امروز متولدین آبان

 

 

 

فال امروز متولدین آبان :

فال امروز من چهارم آذر : به زودی فردی وارد زندگی شما شده و تغییرات مهمی به وجود می‌آورد. اثرات این فرد به صورت بلند مدت بر زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت. بهتر است خود را در جریان این تغییرات قرار داده و با سرعت بیشتری زندگی را در مسیر صحیح دنبال کنید. در این میان همیشه باید با دیگران ارتباط داشته باشید. بسیاری از دوستان و آشنایان می‌توانند شما را یاری دهند. پس غرور خود را کنار گذاشته و از آن‌ها درخواست کمک کنید.

فال امروز متولدین آذر

 

 

 

فال امروز متولدین آذر :

فال امروز من چهارم آذر : ابتکارات عاشقانه شما محبوب و زیبا خواهد بود. اگر مجرد هستید، در نگاه اول گرفتار عشق خواهید شد. شاید برای این کار کمی مشکلات پولی داشته باشید. تا جایی که به حقوق شما مربوط می شود، محکم باشید. اگر تصمیم گرفتید که به هر پروژه ای دست یابید، باید این کار را انجام دهید و شانس خوب به شما کمک خواهد کرد. امروز یک روز فوق العاده است که ایده های خود را با دوستانتان تقسیم کنید. همیشه چیز جدیدی برای صحبت کردن وجود دارد. ممکن است که شما یک ضربه بزرگ به بیرون از این عصر داشته باشید؛ اگر مسئولیت های خانوادگی دارید، درخواست کمک کنید، راحت تر خواهید بود.

 

فال امروز متولدین دی

 

 

 

فال امروز متولدین دی :

فال امروز من چهارم آذر : رفتار افراد نزدیکان، باعث حساسیت فکری شما شده است. برای کسب اعتماد دیگران باید راستگویی را در اولویت قرار دهید. بنابراین از بزرگ کردن مصنوعی یک موقعیت پرهیز کنید. از طرف دیگر، اخیرا فردی نظر شما را نسبت به خود جلب کرده است. مشکل اینجاست که شما شک کرده اید. مثبت نگری را در اولویت قرار دهید، همه انسان‌ها دارای نقص هستند. پس از نقص‌های کوچک چشم پوشی کره و شرایط دلخواه خود را به وجود آورید.

فال امروز متولدین بهمن

 

 

 

فال امروز متولدین بهمن :

فال امروز من چهارم آذر : امروز روزی ایده آل برای ساخت آینده است. مسائل مالی و کاری به توجه نیاز دارند و شما را شلوغ تر از همیشه می کنند. از آنجا که این زمان بسیار طولانی است، احتمال اینکه بخت و اقبال به شما رو کند، وجود دارد.دقت کنید که انرژی و منابع از هر ایده خوبی پشتیبانی کنید. تاثیر کهکشان برای فعالیت های ورزشی، گردشگری، روابط دوستانه یا تجاری با خارجی ها بسیار مطلوب خواهد بود. سعی نکنید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. احتمال بی خوابی برایتان وجود دارد؛ شام سبک بخورید و قبل از رفتن به خواب گل های نارنجی را به همراه ببرید. از توصیه های خوب دوستانتان پیروی کنید.

فال امروز متولدین اسفند

 

 

 

فال امروز متولدین اسفند :

فال امروز من چهارم آذر : انتخاب‌های زندگی شما فقط بر عهده خود شماست و سایرین هیچ مسئولیتی در قبال شما ندارند. دو راه بیشتر ندارید: اول اینکه زندگی خود را خود بسازید، دوم اینکه به سایرین اجازه اظهار نظر داده و مدیریت کارها را به آن‌ها واگذار کنید. بهتر است راه اول را انتخاب کنید، ترسی نداشته باشید، چراکه هیچ انسانی کامل نیست و نواقصی دارد. به جای اینکه فقط به نقص‌های خود فکر کنید، توانایی‌های کنونی خود را رشد دهید. انجام کار‌های مهم، چه کوچک باشد و چه بزرگ، اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد.

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب