فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فرهاد زاهدی فر مدیرعامل فراری سکه ثامن دستگیر شد

مدیرعامل فراری سکه ثامن فرهاد زاهدی فر مدیرعامل فراری سکه ثامن دستگیر شد مدیرعامل فراری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به سکه ثامن…

مدیرعامل فراری سکه ثامن

فرهاد زاهدی فر مدیرعامل فراری سکه ثامن دستگیر شد

مدیرعامل فراری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به سکه ثامن با اقدامات فنی، عملیاتی و اطلاعاتی پلیس فتا دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

اطلاعیه نیروی انتظامی درباره مدیرعامل فراری سکه ثامن

نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: «فرهاد زاهدی فر» مدیرعامل فراری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به «سکه ثامن» که از هزاران نفر از طریق سایت سکه ثامن، صدها میلیارد تومان در چند استان کلاهبرداری و از کشور متواری شده بود با اقدامات فنی، عملیاتی و اطلاعاتی پلیس فتا در یکی از کشورها شناسایی و با همکاری پلیس بین الملل ناجا و قوه قضائیه بازداشت و شب گذشته از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به کشور بازگردانده شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: به حول و قوه الهی، سرپنجه های نظام جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی و هوشمندی هر روز قوی تر از گذشته اجازه فعالیت های مجرمانه را به هیچ کس نخواهند داد و با توکل به خداوند قادر متعال و به پشتوانه این توانایی و همکاری مردم فهیم و مومن، مجرمان و غارتگران بیت المال و اموال مردم را در هر مخفیگاهی حتی خارج از مرزهای میهن اسلامی شناسایی، دستگیر می کند و برای تحمل مجازات قانونی، استرداد اموال و احقاق حق مال باختگان به کشور باز خواهند گرداند. مشروح خبر متعاقبا به آگاهی ملت عزیز خواهد رسید. «و ماالنصر الا من عندالله العزیز الحکیم».

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *