فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

قاشق دیجیتال خرید قاشق دیجیتال خرید اینترنتی قاشق اندازه گیری دیجیتال خرید پستی قاشق دیجیتال digital scale قیمت : 85000 تومان قیمت :…

قاشق دیجیتال

خرید قاشق دیجیتال

خرید اینترنتی قاشق اندازه گیری دیجیتال

خرید قاشق دیجیتال

خرید پستی قاشق دیجیتال digital scale

قیمت : 85000 تومان

قیمت : 70000 تومان

خرید پستی

قیمت قاشق دیجیتال,خرید ارزان قاشق دیجیتال,خرید آنلاین قاشق اندازه گیری دیجیتال,تخفیف ویژه قاشق اندازه گیری دیجیتال,حراج قاشق دیجیتال رژیمی,فروش عمده قاشق رژیمی دیجیتال

قاشق دیجیتالی

استفاده از پیمانه ها برای خانم های خانه دار و علاقمندان به شیرینی و کیک پزی به خصوص ضروری است، اگر پیمانه ای باشد که بتواند وزن مواد درون پیمانه برای مثال وزن آرد درون پیمانه یا قاشق را نیز بتواند اندازه گیری و نمایش بدهد بسیار کاربردی خواهد بود. برای کسانی که تازه وارد هستند و از کتاب های آشپزی استفاده می کنند نیز پیمانه ها و اندازه گیری بسیار ضروری است.قاشق اندازه گیری دیجیتال یک ابزار جدید و بسیار کاربردی برای هر آشپزخانه ای است که امکان اندازه گیری وزن مواد غذایی را فراهم نموده است. این قاشق اندازه گیری دارای یک LCD کوچک روی دسته است که میزان وزن دقیق هر آنچه درون پیمانه آن قرار دهید را نمایش می دهد و جامدات از 0.1 تا 500gr بصورت دقیق اندازه گیری می کند.

 

 

خرید قاشق اندازه گیری دیجیتال

خرید ارزان قاشق دیجیتال اندازه گیری

قیمت : 70000 تومان

قاشق اندازه گیری :

همچنین اگر در کم کردن وزن هستید و رژیم های غذایی سختی را در نطر گرفته اید، بهتر است از این ابزار دیجیتالی نیز کمک بگیرید.این قاشق دیجیتالی که مجهز به صفحه نمایش می باشد، به کاربر میزان دقیق کربوهیدرات و کالری را که با هر بار خوردن برنج وارد بدن او می شود، نشان میدهد.

در کمتر از 3 ثانیه اطلاعات روی صفحه نمایش ظاهر می شود. این محصول بسیار جالب از 3 تا 300 گرم کالری را اندازه گیری می کند و رنج میزان کالری که نشان می دهد از 5 تا 519 کیلوکالری می باشد. این قاشق هوشمند برای کاربرانی که قصد کم کردن وزن دارند، بسیار سودمند خواهد بود.

از ویژگی های برجسته این قاشق اندازه گیری می توان به تبدیل واحد، قابلیت اندازه گیری 3 واحد مختلف ct ، gr و oz ، خاموشی خودکار پس از 1 دقیقه، دارای دکمه تنظیم مجدد و صفر شدن اشاره نمود. کارکرد این محصول با استفاده از 2 عدد باتری قلمی کوچک است که در پکیج مربوطه ارسال می گردد. عمق پیماله 20 mm و ابعاد قاشق 2*5*23 سانتی متر با وزن 64 گرم می باشد.

خرید قاشق اندازه گیری دیجیتال

مشخصات و ویژگی های قاشق اندازه گیری دیجیتال :

دقت و کیفیت بالا
طراحی جالب و بسیار کاربردی
بدنه کروم براق و زیبا
نمایش وزن از 0/1 تا 300 گرم
نمایش واحدهای مختلف اندازه گیری وزن (gr-oz)
دارای دکمه تنظیم مجدد و صفر شدن
دارای حافظه جهت نمایش کالری مواد غذایی
دارای صفحه نمایش دیجیتال و شفاف
خاموش شدن اتوماتیک پس از دو دقیقه
کارکرد بوسیله 2 عدد باطری نیم قلمی به همراه پکیج
مناسب برای اندازه گیری مواد کوچک، مایعات و …
قابل استفاده در آشپزی، مصرف دارو، تهیه مواد و چاشنی های مختلف و …
سایز: 2*5*23 سانتی متر، عمق پیمانه 17 میلیمتر

خرید قاشق دیجیتال رژیمی خرید قاشق دیجیتال رژیمی

قیمت قاشق دیجیتال digital scale

قیمت : 85000 تومان

قیمت : 70000 تومان

خرید پستی

 

 

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *