فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

قتل خواهر زاده به دلیل اختلافات خانوادگی در سرویس بهداشتی بهشت زهرا تهران + عکس

قتل خواهر زاده به دلیل اختلافات خانوادگی قتل خواهر زاده به دلیل اختلافات خانوادگی در سرویس بهداشتی بهشت زهرا تهران + عکس خاله…

قتل خواهر زاده به دلیل اختلافات خانوادگی

قتل خواهر زاده به دلیل اختلافات خانوادگی در سرویس بهداشتی بهشت زهرا تهران + عکس

خاله جوان به خاطر اختلاف با خواهر و دامادشان در اقدامی هولناک خواهرزداده 3 ساله اش را در بهشت زهرا به قتل رساند.

به گزارش خبرنگار ساعت 25، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی در توضیح این خبر گفت : ساعت 15:00 روز 28 فروردین ماه امسال خبر فقدان پسربچه ای 3 ساله در بهشت زهرا به کلانتری 205 صحن مطهر اعلام شد .

با حضور مأمورین در محلِ فقدان کودک سه ساله در قطعه 220 بهشت زهرا ، جستجو جهت پیدا کردن این کودک آغاز و سرانجام جسد خون آلود وی در گوشه ی سرویس بهداشتی نزدیک قطعه 220 کشف شد ؛ بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار می گیرد .

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص نحوه رسیدگی به این پرونده افزود : کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در همان تحقیقات اولیه ، به تحقیق از پدر ، پدربزرگ و خاله ی پسربچه ی 3 ساله پرداختند .

پدربزرگ قربانیِ 3 ساله پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” دانیال نوه دختری من بود و پسر یکی از دخترانم است که او را برای فاتحه خواندن بر سر مزار همسرم ( مادربزرگ دانیال ) به همراه خاله اش به بهشت زهرا بردم ؛ سرمزار بودیم که خاله ی دانیال دست او را گرفت و با هم به سرویس بهداشتی رفتند اما پس از دقایقی متوجه شدم که دانیال گم شده است ” .

پدر دانیال نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” خانه بودم که خواهر همسرم به خانه زنگ زد ؛ همسرم جوابش را نداد و در ادامه به من زنگ زد ؛ خواهر همسرم به من گفت که پسرم ( دانیال ) با او و پدربزرگش به بهشت زهرا رفته اما گم شده است.

خیلی زود همراه یکی از دوستانم به بهشت زهرا آمدیم ؛ مدتی به دنبال پسرم گشتیم تا اینکه به ما اطلاع دادند دانیال پیدا شده است اما زمانیکه به قطعه 220 رفتم تا بچه ام را تحویل بگیرم متوجه شدم که پسرم را کشتند !!

خواهر همسرم ( خاله دانیال ) با بچه دار بودن ما مشکل داشت و هر وقت می خواستیم به خانه ی آنها برویم عنوان می کرد که دانیال را نباید بیاورید .

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی با اشاره به دستگیری خاله ی دانیال در همان مراحل اولیه ی تحقیقات عنوان داشت : با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده مبنی بر اینکه خاله ی کودک 3 ساله به نام مریم ( 35 ساله ) آخرین شخصی بوده که با مقتول مشاهده شده و از سوی دیگر با توجه به اظهارات متناقض این شخص و همچنین شکایت پدر مقتول از ایشان ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تحقیقات از این خانم جوان را در دستور کار خود قرار داده و ضمن هماهنگی با رئیس محترم دادگاه بخش آفتاب ، “مریم . ب” جهت ادامه تحقیقات تکمیلی در همان تاریخ وقوع جنایت دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد .

خاله ی دانیال در اظهارات اولیه عنوان کرده بود که : ” ساعت 12 پس از اینکه پدرم به خانه خواهرم در خیابان قزوین مراجعه کرد و فرزند خواهرم به نام دانیال را آورد ، سه نفری به سمت بهشت زهرا بر مزار مادرم در قطعه 220 رفتیم . ساعت دو بعدازظهر به محل مزار مادرم رسیدیم . من قصد رفتن به سرویس کنارِ قطعه ی 220 را داشتم ؛ دانیال را با خودم به سمت سرویس بردم اما در بین راه دانیال پشیمان شد و برگشت.

وی افزود: فکر می کردم دانیال نزد پدربزرگش برگشته و خودم به سرویس رفتم اما زمانیکه به سراغ پدرم رفتم و از او جویای دانیال شدم ، متوجه شدم که او از دانیال اطلاعی ندارد.

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر اعتراف مظنون پرونده به ارتکاب جنایت گفت : سرانجام متهم در ساعت 11:00 نخستین روز اردیبهشت ماه امسال لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل خواهرزاده 3 ساله اش اعتراف کرد ؛

متهم پرونده در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” با چاقویی که آنرا از قبل تهیه و داخل کاپشنم پنهان کرده بودم ، ناگهان به ذهنم رسید تا این کار ( جنایت ) را انجام دهم . زندگی برایم یکنواخت و شکنجه آور شده بود و خسته شده بودم، با خواهر و شوهرخواهرم اختلاف داشتم اما این اختلافات همیشگی نبود .

وی افزود: وقتی به بهشت زهرا رفتم تصمیم به اجرای نقشه ام گرفتم و زمانیکه به دانیال داخل سرویس بهداشتی رفتیم با چاقو 4 ضربه محکم به گردن [ دانیال ] زدم تا اینکه بچه غرق در خون شد و زمانیکه سوار تاکسی شدم تا به خانه برگردم چاقو را در خیابان انداختم” .

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی ، سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در پایان این خبر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح خاله جوان به ارتکاب جنایت و صدور قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی ، وی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است ” .

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *