فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

قتل دختر جوان با ضربات متعدد چاقو

قتل وحشیانه دختر جوان قتل وحشیانه دختر جوان با ضربات متعدد چاقو + عکس و جزئیات مرد 31 ساله که چاقوی آشپزخانه را…

قتل وحشیانه دختر جوان

قتل وحشیانه دختر جوان با ضربات متعدد چاقو + عکس و جزئیات

مرد 31 ساله که چاقوی آشپزخانه را در گوشه ای از زمین بازی پنهان کرده بود با دیدن مقتول که دختر 16 ساله بود چاقو را برداشته و با 41 ضربه در ناحیه سر و گردن به قتل رساند.

قتل وحشیانه دختر جوان با 41 ضربه چاقو

بر اساس گزارش پلیس ملبورن هنگامی که خانم کورتیک در حال قدم زدن در پارک ملبورن بود و تنها به فاصله 5 دقیقه از خانه خود دور شده بود این جنایت کار که به همراه دوستانش در پارک در حال بازی بودند و با دیدن قربانی شروع به یاوه گویی نسبت به او می کند و پس از یک درگیری لفظی پریس بی رحم با حمله وحشیانه خود، قربانی را مورد ضرب و شتم توسط چاقو قرارداد و پس از دزدیدن اشیاء گران قیمت او گریخت.

قتل دختر جوان با ضربات چاقو

پس از رسیدن پلیس به محل جنایت قربانی را که براثر جراحت های عمیق در 41 مورد در ناحیه سر و گردن، بی هوش بر روی زمین افتاده بود به بیمارستان انتقال دادند و چندی بعد جان خود را از دست داد.

آقای پریس که همچنین به اتهام دزدی متهم بود در دفاع از خود در دادگاه گفت:که نمی خواستم او را بکشم و این یک تصمیم آنی از سر خشونت بود. به گفته پلیس این جنایت کار اسلحه سرد خود را که یک چاقو آشپزخانه بود به همراه داشت و در کنار زمین بازی پنهان کرده بود.

همچنین این جنایت کار اتهام تعرض به قربانی را که به او وارد شد را رد کرد و گفت:که من هیچ ارتباطی به رابطه نامشروع با او ندارم.این حادثه تلخ در عصر روز دوشنبه در ماه مارس رخ داد و یک قربانی نوجوانی را به دنبال داشت.

قاتل بی رحم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و در دادگاه محاکمه خواهد شد.

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *