فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

قتل وحشیانه دختر جوان به خاطر عشق

قتل وحشیانه دختر جوان به خاطر عشق ساعت 25 _ پسری که علاقه وافری به دختر جوانی داشت پس از اطلاع یافتن از…

قتل وحشیانه دختر جوان به خاطر عشق

ساعت 25 _ پسری که علاقه وافری به دختر جوانی داشت پس از اطلاع یافتن از ازدواج پنهانی او دختر را به شکل وحشیانه ای به قتل رساند و جنازه او را به آتش کشید.

مرد جوانی با مراجعه به کلانتری مولوی در تاریخ 12 تیرماه به ماموران گفت:دیروز خواهرم برای خرید از خانه خارج شد و پس از آن دیگر بازنگشت. به دلیل اینکه او هیچ وقت بدون اطلاع جایی نمی رفت احتمال می دهیم برای او مشکلی پیش آمده باشد. 

پس از این شکایت پرونده برای رسیدگی به کارآگاه هفتم پلیس آگاهی فرستاده شد و تیمی از کارآگاهان تحقیقات در این رابطه را آغاز کردند. در حالیکه هیچ ردی از زن جوان به نام اکرم در دست نبود فرد ناشناسی با خانواده او تماس گرفت و مدعی شد اکرم را در حوالی ایستگاه راه آهن دیده است. پس از این تماس پرونده وارد مرحله تازه ای شد و به دلیل اینکه احتمال می رفت زن جوان به قتل رسیده باشد پرونده اش در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
ماموران در جریان بررسی های خود متوجه ارتباط اکرم با مرد جوانی به نام قاسم شده و او را هفته گذشته بازداشت کردند.
قاتل پس از انتقال به اداره آگاهی در بازجویی های اولیه منکر ارتکاب به قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت از حدود هشت ماه قبل با اکرم دوست بودم، من به او علاقه مند بودم و می خواستیم با هم ازدواج کنیم . روز حادثه همراه او به حوالی کردان رفته که در آنجا از اکرم خواستگاری کردم اما او در جواب گفت که همسر و فرزند دارد و در این مدت این موضوع را از من مخفی کرده بود. با شنیدن این موضوع عصبانی شده و با دست ضربه محکمی به سرش زدم که سرش محکم به شیشه ماشین برخورد کرده و کشته شد. ابتدا جنازه مقتول را در حوالی کردان رها کرده اما به دلیل اینکه می ترسیدم دستگیر شوم جنازه را به بیابان های اطراف کرج برده و در آنجا به آتش کشیدم.
سرهنگ حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با اعلام این خبر گفت:با اعترافات متهم، کارآگاهان محل آتش زدن جنازه را شناسایی و با حضور در آن محل بقایای جنازه زن جوان را کشف کردند.
وی افزود:با توجه به تناقض گویی های متهم، تحقیقات برای شناسایی انگیزه او ادامه دارد.
منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *