فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

قتل وحشیانه دختر جوان مقابل دانشگاه به دستان همسرش

قتل وحشیانه دختر دانشجو قتل وحشیانه دختر دانشجو مقابل دانشگاه توسط همسرش پسر جوان پس از سوار کردن همسر دانشجویش در برابر دانشکده…

قتل وحشیانه دختر دانشجو

قتل وحشیانه دختر دانشجو مقابل دانشگاه توسط همسرش

پسر جوان پس از سوار کردن همسر دانشجویش در برابر دانشکده پزشکی دانشگاه تهران به خاطر یک اختلاف کوچک دست به جنایت پنهانی زد.

 

روز چهارشنبه 19 مهرماه امسال مردی با مراجعه به کلانتری 151 یافت آباد به مأمورین اعلام داشت که دخترش به نام زیبا 18 ساله جهت رفتن به دانشگاه از منزل خارج و پس از آن مراجعتی نداشته است .

پرونده در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ : با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فقدان افراد” و به دستور دادیار ارجاع دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت .

تحقیقات پلیسی کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که زیبا دانشجوی رشته رادیولوژیِ دانشگاه تهران – دانشکده پیراپزشکی است که ساعت 9 صبح 18 مهرماه به قصد رفتن به دانشگاه تهران از خانه خارج شده ، در کلاس درس دانشگاه نیز حاضر شده اما پس از خروج از دانشگاه ناپدید شده است .

با شناسایی جوانی 23 ساله به نام “محمدرضا . ن” به عنوان نامزد زیبا که از حدود 4 ماه پیش با یکدیگر عقد کرده بودند ، کارآگاهان به تحقیق از وی پرداخته و با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که آخرین بار زیبا با محمدرضا مشاهده شده است . سرانجام “محمدرضا . ن” ساعت 13:30 روز جمعه لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل همسرش اعتراف کرد . “محمدرضا” در اعترافات اولیه عنوان نمود : “روز سه شنبهبه دنبال زیبا رفته و او را از مقابل دانشگاه سوار ماشین کردم ؛ در مسیر بازگشت به سمت خانه بودیم که با یکدیگر مشاجره لفظی پیدا کردیم ؛ کنترل خودم را از دست دادم ؛ با دست زیبا را خفه کردم و بعد از چند دقیقه دیدم که زیبا نفس نمی کشد ؛ جنازه را در جاده شهریار رها کرده و به محل سکونتم مراجعه کردم “.

سرهنگ کارآگاه احمـد نجفی ، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، موضوع به مقام محترم قضایی اعلام ، پرونده با موضوع “قتل عمـد” تشکیل و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی ، جهت ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت ” . سرهنگ کارآگاه احمد نجفی ، با اشاره این موضوع که تحقیقات تکمیلی جهت مشخص شدن انگیزه اصلی جنایت در دستور کار کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته ، در پایان این خبر اعلام داشت : “با اعتراف صریح متهم مبنی بر رها کردن جسد مقتوله در شهرستان شهریار – جاده سعید آباد ، موضوع به پلیس آگاهی این شهرستان اعلام و در بررسی های بعمل آمده مشخص شد که جسد خانم جوانی ناشناس با مشخصات مقتوله در محل اعلامی از سوی متهم ( جاده سعید آباد ) کشف و به پزشکی قانونی منتقل شده است.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *