فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

قتل و تجاوز وحشیانه به دختر جوان توسط دوست پسرش

قتل و تجاوز وحشیانه به دختر جوان توسط دوست پسرش قتل و تجاوز وحشیانه به دختر جوان توسط دوست پسرش + عکس این…

قتل و تجاوز وحشیانه به دختر جوان توسط دوست پسرش

قتل و تجاوز وحشیانه به دختر جوان توسط دوست پسرش + عکس

این مرد به طرز وحشیانه ای دوست دختر خود را مورد تجاوز قرار داده و سپس او را به قتل رساند ، وی پس از این اقدام مدت 6 ماه جنازه او را در خانه اش نگه داشت . جسد این خانم 35 ساله در حال فساد و در حمام خانه این مرد توسط پلیس پیدا شد.به گزارش پارس ناز خانم “جونز” مادر 10 فرزند است او با ضربه یک جسم سنگین به جمجمه اش جان باخته است و گفته میشود علاوه بر آن به شدت مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

جنازه او در بدترین شرایط ممکن و در حالی که صورتش کاملا از بین رفته بود توسط پلیس کشف شد.این مرد که گفته میشود از مشکلات روانی رنج میبرد در پی شکایتهای پی در پی خانواده مقتول توسط پلیس دستگیر شده است.برادر مقتول بیش از 6 ماه پیش مفقود شدن او را به پلیس اطلاع داد اما پلیس هیچ تلاشی برای پیدا کردن او انجام نداده و حتی چند بار به منزل قاتل سر زد اما هرگز به آنجا وارد نشد.

قتل و تجاوز وحشیانه به دختر جوان توسط دوست پسرش

آنها مفقود شدن این زن را یک مسئله جنایی ندانسته و با سهل انگاری پرونده وی را به تعویق می انداختند که این مسئله اکنون باعث خشم خانواده وی شده است.خانواده مقتول معتقدند اقدامات نژادپرستانه پلیس در مورد سیاهان باعث شده است حقوق این خانواده نادیده گرفته شود . آنها گفته اند قصد دارند از پلیس به مقامات قضایی شکایت کنند.

قتل و تجاوز وحشیانه به دختر جوان توسط دوست پسرش

 

 

 

 

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *