فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

Patrick Friday استقلال

قیمت پاتریک فرایدی در ترانسفرمارکت قیمت پاتریک فرایدی بازیکن مدنظر استقلال در ترنسفرمارکت + اینستاگرام پاتریک فرایدی Patrick Friday متولد 22 دسامبر 1992…

قیمت پاتریک فرایدی در ترانسفرمارکت

قیمت پاتریک فرایدی بازیکن مدنظر استقلال در ترنسفرمارکت + اینستاگرام

پاتریک فرایدی Patrick Friday متولد 22 دسامبر 1992 بازیکن فوتبال اهل نیجریه است که با قامت 1,87 سانتی متر در پست مهاجم بازی می‌کند.

پست تخصصی این بازیکن راست پا فرواورد و سنتر فوروارد می باشد.

از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به باشگاه ورزشی الفجیره امارات القادسیه عربسات ن و قونیا اسپور ترکیه اشاره کرد.

آمار گلزنی فوق العاده این بازیکن واقعا باعث تعجب همگان شده ، این بازیکن نیجریه ای در 92 بازی که در تیم های مختلف انجام داده 73 گل به ثمر رسانده است .

قیمت پاتریک فرایدی در ترانسفرمارکت

قیمت این بازیکن در وبسایت ترانسفرمارکت در بالاترین حالت خود مربوط به سال 2017 و  در هنگام انتقال به تیم الفجیره امارات و قونیااسپور ترکیه مربوط می شود که با مبلغ 775 هزار یورو به این تیم ها منتقل شده قیمت این بازیکن که هم اکنون تحت قرارداد تیم خاصی نیست 250 هزار یورو می باشد.

اینستاگرام پاتریک فرایدی

پیج اصلی پارتیک فرایدی مهاجم مدنظر استقلال که تصاویر شخصی و همچنین زندگی حرفه ای خود در تیم های سابق خود و برخی از گل های خود را در آن به اشتراک گذاشته به شرح زیر است :

_patrickfriday@

عکس های پاتریک فرایدی بازیکن مدنظر استقلال

عکس پاتریک فرایدی با مارادوناعکس پاتریک فرایدی با مارادونا

عکس پاتریک فرایدی در تیم قونیا اسپور ترکیه

عکس پاتریک فرایدی در تیم قونیا اسپور ترکیه

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب