فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

لو رفتن دوستی بازیگر مشهور با 2 خواننده منحرف! + عکس

لو رفتن دوستی بازیگر مشهور با 2 خواننده منحرف! + عکس بازیگر فقید جنگ ستارگان که در دوران جوانی در اوج شهرت و…

لو رفتن دوستی بازیگر مشهور با 2 خواننده منحرف! + عکس

بازیگر فقید جنگ ستارگان که در دوران جوانی در اوج شهرت و محبوبیت بود با دو خواننده معروف در نوجوانی روابط عاشقانه داشته است.

کری فیشر بازیگر نقش پرنسس لیا در سری فیلم‌های جنگ ستارگان بعد از مرگش هم در صدر اخبار قرار گرفته است. او با دو خواننده سوپراستار بریتانیایی دیوید بویی و فردی مرکوری رابطه عاشقانه داشته و هر دوی این خواننده‌ها برای بودن با او به شریک زندگی‌شان خیانت کرده بودند. فیشر هنگام برقراری این روابط 17 ساله بوده است. همچنین فاش شده که این دیوید بویی بوده که برای اولین بار فیشر را وارد دنیای مواد مخدر کرده است.
این حقایق شوکه کننده برای اولین بار در کتاب بیوگرافی کری فیشر منتشر شده است. او در سال 2016 در سن 60 سالگی بعد از مبارزه‌ای طولانی با سوءمصرف مواد مخدر و بیماری‌های روحی جان خود را از دست داد. بعد از مرگ در خون او آثاری از هروئین، کوکائین و اکستازی پیدا شد. مادر او هم که بازیگر معروفی بود روز بعد از مرگ دخترش بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.
در کتاب آمده است که فیشر وقتی در سن 17 سالگی برای آموزش بازیگری در لندن به سر می‌برده با این 2 خواننده رابطه برقرار کرده بود. فیشر خود در مورد رابطه‌اش با دیوید بویی گفته بود: دیوید بعضی وقت‌ها برای روزها فقط کوکائین مصرف می‌کرد و برای زنده ماندن فقط شیر می‌نوشید. شب‌های بسیاری برای او مانند جهنم بودند. او خود را در کوکائین غرق می‌کرد و بی‌رحم، حسود و بدجنس می‌شد. بعضی وقت‌ها هم بسیار مهربان و لایق محبت بود. دیوید اکثر ساعت‌ها گریه می‌کرد و با وجود طرفداران بسیار احساس تنهایی زیادی داشت. او من را وارد دنیای مواد مخدر کرد.
خود فیشر هم برای اختلال شخصیت دوقطبی که داشت همیشه دارو مصرف می‌کرد.
کری فیشر در مورد رابطه‌اش با فردی مرکوری ستاره گروه کوئین هم گفته بود: او هنگام رابطه با من در رابطه‌ای طولانی با یک زن دیگر بود ولی علیرغم نگرانی‌های من گفت مردی مثل او نیازبه زیاده‌روی دارد.
فردی مرکوری علاوه بر زنان با مردها هم روابطی داشت و بر اثر بیماری ایدز HIV در جوانی درگذشت.
فیشر بعدها با همبازی‌اش در جنگ ستارگان، هریسون فورد هم رابطه داشت و با خواننده‌ای به نام پل سیمون ازدواج کرد و بعدها هم ازدواج‌های ناموفق دیگری داشت.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *