فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

عکس تجاوز به کودک دو ساله رشتی

ماجرای برهنه بودن اهورا در روز قتل / قاتل شیطان صفت نیمه برهنه بود + فیلم تکاندهنده ساعت 25 _ همسایه های خانه…

ماجرای برهنه بودن اهورا در روز قتل / قاتل شیطان صفت نیمه برهنه بود + فیلم تکاندهنده

ساعت 25 _ همسایه های خانه ای اهورای دوساله در آنجا به قتل رسید در گفت و گو با گزارشگر توضیحاتی پیرامون آن واقعه شیطانی در آن روز دادند.

دانلود ویدیو

حجم : 55 مگابایت

مدت زمان ویدیو : 37 : 10 ثانیه

شاهین صمدپور، گزارشگر و مستندساز در پی قتل بیرحمانه و تجاوز جنسی به اهورای دو ساله در رشت راهی این شهر شد و با پدر، مادر و همسایه هایی که شاهد واقعه شیطانی روز حادثه بودند گفتگو کرد.
یکی از همسایه ها گفت: هنگامی که وارد خانه شدیم اهورا دو ساله لخت مادرزاد بود و قاتل شیطان صفت نیز در حالی که نیمه برهنه بود روی مبل نشسته بود.
یکی دیگر از همسایه ها نیز گفت: اهورا دو ساله را در حالی که از بینی، دهان و…. دچار خونریزی بود از خانه خارج کردیم.
پدر اهورا نیز در بخشی از سخنان خود به علت جدایی خود و مادر اهورا اشاره کرد و گفت: پس از به دنیا آمدن اهورا رفتارهای وی شدیدا تغییر کرد. به خاطر دارم که یک روز همسر سابقم حوالی ساعت 4، 5 بعدازظهر گفت به آرایشگاه می روم، چندین بار با او تماس گرفتم اما پاسخگو نبود تا اینکه ساعت 7 به مغازه آمد و من به او گفتم که مگر آرایشگاه نبودی؟ گفت نه، رفتم شلوغ بود سپس به خانه رفتم تا خانه را مرتب کنم، این در حالی بود که زمانی که به خانه رفتم همه چیز به هم ریخته بود.
مادر اهورا نیز در بخشی از این گزارش گفت: پس از جدایی، آن زمان که من در مغازه کار می کردم هیچ کس حاضر نبود اهورا را یک ساعت نگهدارد و من بچه را با خود به مغازه می بردم و او را در مغازه بزرگ کردم، هیچ کس حاضر نبود او را نگهدارد.

 

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *