فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

زندان زنان

قتل های وحشیانه در زندان زنان ماجرای قتل های وحشیانه در زندان زنان تهران ! سیزده سال قبل هنگام صبح در زندان زنان…

قتل های وحشیانه در زندان زنان

ماجرای قتل های وحشیانه در زندان زنان تهران !

سیزده سال قبل هنگام صبح در زندان زنان تهران دادن جیره غذایی به زندانیان آغاز شده بود که با گشودن در یکی از بندها دختری از میان هم بندهایش به تقسیم کنندگان جیره گفت: یک جسد روی دست مان مانده، می توانید جنازه این دختر را ببرید!

مقتول یک زندانی جوان به نام «فرشته» بود که مانند چند زن جوان دیگر دوران محکومیتش را در آن سلول می گذراند.فرشته و چهار زن و دختر دیگر که مریم، هانیه، هدیه و فاطمه نام داشتند، به خاطر ارتکاب جرایم مختلف دوران محکومیت شان را می گذراندند. این پنج زن با همدستی یکدیگر مرتکب قتل یک زندانی دیگر در همان بند شده بودند و دادگاه هر پنج نفر را به پرداخت دیه محکوم کرده بود.

اما ماجرای آنها به همان جنایت ختم نشد و آنها که می ترسیدند فرشته راز جنایت آنها را فاش کند این بار توطئه ای چیدند و شبانه فرشته (همدستشان) را که به او شک داشتند، کشتند. صبح هنگام تقسیم آذوقه جسدش را تحویل مأموران زندان دادند. اما جنایت آنها لو رفت و هر ۴ زن جنایتکار این بار به اتهام قتل همدستشان در انتظار محاکمه بودند که در طول سال ها دو تن از آنها در زندان جان باختند و تنها دو نفر مانده بودند که از قضات دادگاه کیفری خواستار تعیین تکلیف شدند.

ماجرای قتل های وحشیانه در زندان زنان تهران

در جلسه رسیدگی به وضعیت این دو زن، مریم به عنوان اولین متهم، این اتهام را رد کرد و گفت: من و فرشته با هم دوست بودیم و شب ها در زندان پیش هم می خوابیدیم اما هانیه (یکی دیگر از متهمان) اصلاً با من خوب نبود و همیشه کتکم می زد که فرشته را او خفه کرد. من هم به دستور هانیه باید شال را دور گردن فرشته (مقتول) می انداختم اما چون قرص زیادی خورده بودم نمی توانستم و آن شب مأموران هم در سوئیت (بند زندان) را باز نمی کردند و صبح که برای دادن جیره غذا آمدند، به یکی شان گفتم جنازه فرشته را ببرند.

اول باور نکرد بعد که پای سرد و بی حرکت فرشته را گرفتم و تا دم در کشیدم، فهمید کشته شده است. آن شب می خواستیم جسد فرشته را با چادر از میله ای آویزان کنیم که خودکشی جلوه کند اما وقتی چادر را از میله آویزان کردم به خاطر بد بودن حالم جسد فرشته روی زمین ماند.ماجرای قتل های وحشیانه در زندان زنان تهران

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *