فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

ماساژور صورت اسکین ریلایف

ماساژور صورت اسکین ریلایف خرید ماساژور اسکین ریلایف Skin Relief خرید اینترنتی ماساژور صورت و بدن اسکین خرید پستی ماساژور اسکین ریلایف skin…

ماساژور صورت اسکین ریلایف

خرید ماساژور اسکین ریلایف Skin Relief

خرید اینترنتی ماساژور صورت و بدن اسکین

خرید پستی ماساژور اسکین ریلایف skin relief

قیمت : 100000 تومان

قیمت : 70000 تومان

خرید پستی

دستگاه ماساژور صورت و بدن اسکین ریلایف

زیبایی ماندگار،جذابیت تحسین برانگیز، چهره زیبا ولطیف با دستگاه ماساژور صورت اسکین ریلایف Skin Relief تجربه کنید . با استفاده از دستگاه ماساژور صورت اسکین Skin Relief می توانید بر روی قسمت های بدن بجز صورت مانند گردن ،‌شانه ها ، سینه ، شکم و ران ها و .. استفاده نمایید . این ماساژور جهت رفع سیاهی ،‌گودی زیر چشم ، شادابی ،‌شفافثیت پوست و کوچک تر کردن و از بین بردن غبغب مورد استفاده قرار می گیرد

از اين محصول ميتوانيد بر روي سايرقسمتهاي بدن بجز صورت مانند گردن،شانه ها سينه،شكم،رانها،… استفاده نمائيد.آخرين و پيشرفته‌ ترين دستگاه زيبايي پوست صورت و بدن. این ماساژور جهت رفع سیاهی، گودی زیر چشم، شادابی ، شفافیت پوست و کوچک تر کردن و از بین بردن غبغب مورد استفاده قرار می گیرد.

ماساژور صورت اسکین

ماساژ دهنده صورت، براي رفع چين و چروك

آخرين و پيشرفته‌ترين دستگاه زيبايي پوست صورت

يك دستگاه كامل براي زيبايي پوست صورت

سفيد كننده، محو كننده لك‌ها، ضد چين و چروك، حذف كننده چربي

شفاف كننده پوست و جلوگيري از پيري زودرس

ماساژور كوچك زيبا كم حجم راحت ارزان قابل استفاده در محل كار و منزل

ماساژور پنج کاره صورت اسکین ریلایف دیجی کالا

قیمت : 70000 تومان

ماساژور پنج کاره صورت اسکین ریلایف

اگر به دنبال یک ماساژور می گردید که قیمت بسیار مناسبی داشته باشد قطعا این دستگاه ایده آل شماست. در این رنج قیمت دستگاه ماساژور صورت و بدن می تواند تاثیرات مثبتی برای تان داشته باشد. می توانید بعد از زدن لوسیون ها و ماسک های صورت پوست تان را ماساژ دهید تا کرم ها بهتر جذب شوند. همچنین با ماساژ پوست خون رسانی بهبود یافته و در نتیجه تیرگی و لک های پوستی برطرف می شوند. همچنین اگر یک آبرسان را روی پوست تان به کمک ماساژور پخش کنید می توانید منافذ پوست را کوچک تر کنید.

خرید ارزان ماساژور پنج سر اسکین ریلایف

قیمت : 70000 تومان

ماساژور پنج سر اسکین ریلایف

از این ماساژور به غیر از صورت برای قسمت های دیگر بدن هم می توان استفاده کرد. اگر از گردن درد یا دردهای عضله ای در بخش های مختلف بدن تان رنج می برید فقط کافی است ماساژور را روشن کرده و بدن تان را ماساژ دهید. پدهای ماساژور از سیلیکون بسیار نرم ساخته شده است و پوست را اذیت نمی کند. یکی دیگر از مزایای این دستگاه این است که به برق نیازی ندارد و با باتری کار می کند.

فروش عمده ماساژور اسکین ریلایف skin Relief

قیمت : 70000 تومان

از ماساژور اسکین ریلایف skin Relief می توان در موارد زیر استفاده نمود :

1- سفيد كنندگي و تميز كردن منافذ پوست: در اين تمرين با ايجاد ماساژي ملايم بر سلولهاي داخلي پوست ،فعاليت سلولي درآنها را افزايش داده، كورتكس سلولهاي پوستي را نرم كرده ومنافذ آن را تميزمي نمايد.
2- از بين بردن لكهاي آكنه: در اين تمرين با ايجاد ماساژ برلايه هاي داخليترپوست لخته ها را باز كرده،عروق پوست را گشاد نموده سوخت و سازسلولي را افزايش داده ،جريان گردش خون را بهبود بخشيده و لكهاي موجود را از بين برده و از ايجاد لكهاي جديد جلوگيري مي نمايد.

3-صاف كردن چروكها:اين تمرين از پيري و شكستگي پوست جلوگيري نموده و باعث نفوذ هر چه عميق تر مواد مغذي موجود در كرم درپوست ودرنتيجه تغذيه ومرطوب شدن پوست ميگردد نتيجه؟ چروكها وخطوط روي پوست بتدريج از بين ميروند.
4- از بين بردن پيله و سياهي زير چشم:با استفاده از اين تمرين و اثرحرارتي حاصله ، جريان گردش خون افزايش يافته و آب و چربي انباشته شده موضعي پراكنده شده و درنتيجه پيله وسياهي زيرچشم تدريجا از بين خواهد رفت
5- از بين بردن چروكهاي چشم :با استفاده ازاين تمرين جريان گردش خون بطورموثري افزايش يافته وكرم تقويتي مرطوب كننده عميقا درپوست نفوذ داده ميشود وبدين ترتيب رطوبت مورد نياز تامين شده وچروكهاي دورچشم تدريجا ازبين خواهند رفت.

قیمت ماساژور صورت اسکین ریلایف

قیمت : 100000 تومان

قیمت : 70000 تومان

خرید پستی

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب