فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

مجاز بودن آزار و اذیت دخترانی که شلوار جین پاره می پوشند! / حقوقدان محکوم شد

مجاز بودن آزار و اذیت دخترانی که شلوار جین پاره می پوشند! / حقوقدان محکوم شد سرانجام حکم حقوقدان مصری که با مطرح…

مجاز بودن آزار و اذیت دخترانی که شلوار جین پاره می پوشند! / حقوقدان محکوم شد

سرانجام حکم حقوقدان مصری که با مطرح کردن خطرناکترین نظرات این کشور را با جنجال روبرو کرده بود صادر شد. نبیل الوحش وکیل مصری پس از آنکه اعلام کرد تجاوز و آزار و اذیت جنسی به دختران مصری که شلوار جین پاره می پوشند مجاز است به 3 سال زندان محکوم شد.

این وکیل مصری به علت اظهاراتش درباره “مجاز بودن تجاوز جنسی به دخترانی که شلوارهای جین پاره پوشیده اند” به تحمل سه سال زندان محکوم شده است.این وکیل مصری

هم‌چنین باید مبلغی معادل یک هزار و ۱۳۰ دلار جریمه بپردازد.

لوحش که از حقوق‌دانان محافظه‌کار برجسته در مصر است ماه اکتبر گذشته در یک برنامه تلویزیونی بیان کرد که تجاوز به دختران و زنانی که لباس مناسب نمی پوشند امری مجاز است.پس از این اظهارات که با واکنش گسترده در میان فعالان اجتماعی مصر روبرو شد، دادستانی این کشور علیه آقای الوحش اقامه دعوی کرد.
هم‌زمان شورای ملی حقوق زنان مصر ضمن محکوم کردن این اظهارات آن را “فراخوانی برای تجاوز جنسی” به زنان خواند و سخنان آقای الوحش را در تضاد با اصول قانون اساسی مصر دانست.
این شورا اکنون با ارایه شکایت به دیوان عالی مصر بحث مجاز بودن پخش چنین اظهاراتی از شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌های جمعی را پیش کشیده است.
این حقوق‌دان شناخته شده سال گذشته هم در جریان یک برنامه تلویزیونی با یک روحانی که گفته بود حجاب برای زنان لزوما ضرورت ندارد، گلاویز شده بود.

منبع khabar25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *